Προς το περιεχόμενο

Games Developments και ετσι!!!


plaths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χιλια Μπραβο για την προσπαθεια του,αλλα αν αυτος ειναι τροπος προωθησης...

 

 

Εξυπνος ειναι και περιθωρια βελτιωσης εχει.Αρκει να ακουει αυτα που ειναι να του πουν και οχι αυτα που θελει να του πουν.

 

(εκανα edit γιατι δεν ημουν ευγενικος ειναι η αληθεια.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ενταξει ειδα φως και μπηκα....στο θεμα...με το που ειδα το και ετσι στον τιτλο...μπαμ.Φιλε πρεπει να ειμαι ο μονος που σε καταλαβα τι πας να κανεις.Εβαλες στοιχημα με τον κολητο σου οτι μπορεις να βγαλεις χρηματα απο το ιντερνετ απο οτι μ...α και να κανεις και θες να του τα παρεις χοντρα ετσι?ΝΑΙ???ΣΕ ΠΙΑΣΑ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αργείς να αλλάξεις host και μας απογοητεύεις λίγο...

 

ασε ρε φιλε... εφτασα σε σημειο να καλεσω τον ψυχιατρο μου για να κλεισω ραντεβου γιατι δεν με βλεπω να κοιμαμαι το βραδυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει ειδα φως και μπηκα....στο θεμα...με το που ειδα το και ετσι στον τιτλο...μπαμ.Φιλε πρεπει να ειμαι ο μονος που σε καταλαβα τι πας να κανεις.Εβαλες στοιχημα με τον κολητο σου οτι μπορεις να βγαλεις χρηματα απο το ιντερνετ απο οτι μ...α και να κανεις και θες να του τα παρεις χοντρα ετσι?ΝΑΙ???ΣΕ ΠΙΑΣΑ????

 

Οπως και πριν ειπα οτι τα λεφτα δεν τα περνω για παρτη μου ..για vbulletin θα πανε.και οχι δεν με πιασες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεινη που τα ξερουν ολα και εκεινει που τα ηξεραν και επειδη δεν τα ηξεραν πως τα εμαθαν????

κανε ενα edit στη υπογραφη σου αν μπορεις.

 

την εβγαλα τελειος...

 

Ξερετε κανενα καλο free hosting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεινη που τα ξερουν ολα και εκεινει που τα ηξεραν και επειδη δεν τα ηξεραν πως τα εμαθαν????

κανε ενα edit στη υπογραφη σου αν μπορεις.

 

Θα χρειαστεί donate...

 

Εδιτ: Ξανακάνε άλλο ένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...