Προς το περιεχόμενο

Games Developments και ετσι!!!


plaths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εσύ πρέπει να είσαι από αυτούς που κατάλαβαν

από την πρώτη σκηνή της 6ης αίσθησης ότι ο Μπρους Γουίλις είναι πεθαμένος!

 

Spoiler in your face σε ανύποπτο χρόνο. Epic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Σου λένε αρνητικά σχόλια, βρίζεις.(τι ειπα?)

Σου λένε αυτά που θέλεις να ακούσεις, βρίζεις.(τι ειπα?)

Σου λένε ότι βρίζεις, τους λες ότι βρίζουν και μετά βρίζεις.(τι ειπα?)

 

Εσύ που το Πλαθς το ζυμάρ μου φαινεται οτι εχεις και αλτσχαιμερ........

Εσυ δεν μας εβριζες να σταματησουμε τις μ@λκιες και οτι δεν θελεις αρνητικες γνωμες και μονο θετικες?Για πάνε στην σελίδα 1 και 2 γιατι ξεχασες..

 

 

Ρε παιδιά (τι ειπα) ? :o

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ που το Πλαθς το ζυμάρ μου φαινεται οτι εχεις και αλτσχαιμερ........

Εσυ δεν μας εβριζες να σταματησουμε τις μ@λκιες και οτι δεν θελεις αρνητικες γνωμες και μονο θετικες?Για πάνε στην σελίδα 1 και 2 γιατι ξεχασες..

 

 

Ρε παιδιά (τι ειπα) ? :o

Καταρχας εγω δεν κοροιδεψα κανεναν ενταξει?δεν ειπα οτι θελω μονο θετικες ειπα τι σας αρεσει και τι οχι να καθεσε να λες το ζυμαρι να το πεζεις εξυπνακιας?

 

Θα μπορουσατε να λεγατε δεν μαρεσουν τα ορθογραφηκα σου,το μεγεθος του φορουμ σου,τα ποστ requirements ,και ετσι

 

αλλα εσεις αντι να το πειτε ωραια βρηκατε τροπο αντι ν μ βοιθατε ν μ κοροιδευετε και κοιταξε να δεις καλα πιος ειναι ο λαθος...οχι εγω.

 

 

και αμα ξαναπεις αυτο το πλαθς το ζυμαρι θα κανω report to post sou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας εγω δεν κοροιδεψα κανεναν ενταξει?δεν ειπα οτι θελω μονο θετικες ειπα τι σας αρεσει και τι οχι να καθεσε να λες το ζυμαρι να το πεζεις εξυπνακιας?

 

Θα μπορουσατε να λεγατε δεν μαρεσουν τα ορθογραφηκα σου,το μεγεθος του φορουμ σου,τα ποστ requirements ,και ετσι

 

αλλα εσεις αντι να το πειτε ωραια βρηκατε τροπο αντι ν μ βοιθατε ν μ κοροιδευετε και κοιταξε να δεις καλα πιος ειναι ο λαθος...οχι εγω.

 

 

και αμα ξαναπεις αυτο το πλαθς το ζυμαρι θα κανω report to post sou

 

Και αυτά εδώ τι είναι;

 

 

 

[...]

 

Gio*

Μην κανεις τον εξυπνο το οτι σου την ειπα δν αλλαζει τπτ φλωρος ισουνα κ παντα θα παραμεινεις .Γιαυτο παρεταμε ησυχο ...

 

Μην ξαναγραψετε αμα δεν σας αρεσει την γνωμη σας ζητησα και οχι να με κρινετε με τα ορθογραφικα μου δεν ειναι μαγκια το να καθεστε να μου τη λετε μαγκια ειναι να με θελησει να με βοιηθησετε .

 

αν η συμπεριφορα μου ειναι 15 χρονων εσας δεν ειναι ουτε 5 !ολα τα αλλα σχολια ειναι πιο καλυτερα απο τα δικα σας.

 

τι προβλημα τραβατε ολοι επαε περα γενικος δεν κατεχω .λες και σας πειρε ι τρελα μαζωμενους .

 

χαχα αστειο γελασαμε!!!!!!!!!

 

Οπιος γραφει κατι να μην λεει μλκιες παρακαλω η κακες γνωμες για τον εαυτο σας δν χρειαζομουν την κακη γνωμη σας

 

 

Επίσης:

Καταρχας εγω δεν κοροιδεψα κανεναν ενταξει?δεν ειπα οτι θελω μονο θετικες ειπα τι σας αρεσει και τι οχι να καθεσε να λες το ζυμαρι να το πεζεις εξυπνακιας?

 

???

 

 

χαχα αστειο γελασαμε!!!!!!!!!

 

Οπιος γραφει κατι να μην λεει μλκιες παρακαλω η κακες γνωμες για τον εαυτο σας δν χρειαζομουν την κακη γνωμη σας

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακαλω καποιον Mod να κανει sticky το thread για να το βρισκει ο κοσμος πιο ευκολα

:lol:

 

 

 

Καταρχας εγω δεν κοροιδεψα κανεναν ενταξει?δεν ειπα οτι θελω μονο θετικες ειπα τι σας αρεσει και τι οχι να καθεσε να λες το ζυμαρι να το πεζεις εξυπνακιας?

 

Θα μπορουσατε να λεγατε δεν μαρεσουν τα ορθογραφηκα σου,το μεγεθος του φορουμ σου,τα ποστ requirements ,και ετσι

 

αλλα εσεις αντι να το πειτε ωραια βρηκατε τροπο αντι ν μ βοιθατε ν μ κοροιδευετε και κοιταξε να δεις καλα πιος ειναι ο λαθος...οχι εγω.

 

 

και αμα ξαναπεις αυτο το πλαθς το ζυμαρι θα κανω report to post sou

 

και εγω θα το πω στην μαμα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

και αμα ξαναπεις αυτο το πλαθς το ζυμαρι θα κανω report to post sou

 

Δηλαδη εγω τι επρεπε να κανω για το δικο σου post που εκανε πιο πανω quote o dermitzos?Να στειλω mod μεταμφιεσμενο ninja να σου κλεψει τις ram απο το pc σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
GiO εσύ το πλαθς το ζυμάρι;

Report στον κυριο παρακαλω.

 

Βρε σταματηστε, δωστε τοπο στην οργη.... :)

Nαι θα μας βριζουν και θα καθομαστε να τ ακουμε κ απο πανω.

 

Τουλαχιστον να γελαμε λιγο,μην τ ακουμε ασκοπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Report στον κυριο παρακαλω.

 

 

Nαι θα μας βριζουν και θα καθομαστε να τ ακουμε κ απο πανω.

 

Τουλαχιστον να γελαμε λιγο,μην τ ακουμε ασκοπα.

 

 

5152.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μου μιλας να μην σου μιλω οκ που σε εβρισα κιολας σε παρενοχλησα εκοκακομιστη κιολας εσυ δεν ξερεις απο που ξημερωνει χαφταααα σε προσεβαλααα εεε μου χετε χαλασει ολο το topic να με κοροιδευετε κιολας .ουτε καν ξερετε πως να φερθητε και μου λετε εμενα να κρατω τα νευρα μου για να μην φαω κανενα βαν δεν ντρεπεστε κιολας αντε μεχρι εδω .Προσεξτε τα λογια σας να προσεξω και γω τα δικα μου ...10 χρονο να πουμε εισαι !εγω που υποτιθετε ειμαι 19 δεν μπενω σε αλλων τα θεματα να κοροιδευω και να κανω και να δειχνω .

 

Αμα δεν εχεις σεβασμο μην περιμενεις εγω το μονο οφελος που εχω απο αυτο το σιτε ειναι να ζηταω βοιηθεια οχι να καθομε να κανω ποστ .γιατι τα ποστ που κανετε ειναι γελεια για τα αυξησετε!!!αυτο φενετε εγω ειμαι ενα χρονο με 300 ποστ ...εσυ θα τα χεις κανει σε 1 χρονο...

 

Και αμα δεν εισαι ανωριμο μην μου χαναμιλισεις !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μου μιλας να μην σου μιλω οκ που σε εβρισα κιολας σε παρενοχλησα εκοκακομιστη κιολας εσυ δεν ξερεις απο που ξημερωνει χαφταααα σε προσεβαλααα εεε μου χετε χαλασει ολο το topic να με κοροιδευετε κιολας .ουτε καν ξερετε πως να φερθητε και μου λετε εμενα να κρατω τα νευρα μου για να μην φαω κανενα βαν δεν ντρεπεστε κιολας αντε μεχρι εδω .Προσεξτε τα λογια σας να προσεξω και γω τα δικα μου ...10 χρονο να πουμε εισαι !εγω που υποτιθετε ειμαι 19 δεν μπενω σε αλλων τα θεματα να κοροιδευω και να κανω και να δειχνω .

Αμα δεν εχεις σεβασμο μην περιμενεις εγω το μονο οφελος που εχω απο αυτο το σιτε ειναι να ζηταω βοιηθεια οχι να καθομε να κανω ποστ .γιατι τα ποστ που κανετε ειναι γελεια για τα αυξησετε!!!αυτο φενετε εγω ειμαι ενα χρονο με 300 ποστ ...εσυ θα τα χεις κανει σε 1 χρονο...

Και αμα δεν εισαι ανωριμο μην μου χαναμιλισεις !

 

Σε παρακαλώ. Εξήγησέ μου τα κόκκινα σημεία...

Μία η ανορθογραφία σου, μία η ασυνταξία σου, προσπάθησε να με κάνεις να καταλάβω αυτά που λες!

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...