Προς το περιεχόμενο

Games Developments και ετσι!!!


plaths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ρε Plaths,

 

πριν δω το site σου, από τα post και μόνο... ήμουν έτοιμος να βάλω στοίχημα το c@vλι μου πως το έχεις στήσει με alpha cms! φτιάξε το να το δω επιτέλους..

 

Πατρίδα Κρήτη μη μασάς, γερά και πάρ' τους τα μυαλά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα μωρή Κρήτη!!! Μην τους ακούς τους κομπλεξάρες τους Έλληνες. Έτσι κάνουν στα φόρουμς. Κοροϊδεύουν τους εύκολους στόχους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι προβλημα τραβατε ολοι επαε περα γενικος δεν κατεχω .λες και σας πειρε ι τρελα μαζωμενους .

 

Μη με κάνεις να τα πάρω άγρια μετά από 5 ώρες φροντιστήριο την ώρα που πήγα να ηρεμήσω!

 

Σου λένε αρνητικά σχόλια, βρίζεις.

Σου λένε αυτά που θέλεις να ακούσεις, βρίζεις.

Σου λένε ότι βρίζεις, τους λες ότι βρίζουν και μετά βρίζεις.

 

Το site σου είναι πεσμένο από τις 2 η ώρα με την δικαιολογία ότι αλλάζεις hosting. Απ' ότι κατάλαβα οι απαιτήσεις σου είναι υπερβολικές, προσπαθείς να τα φας χοντρά από ανίδεους και συμπεριφέρεσαι με τον χειρότερο δυνατό τρόπο σε αυτούς που προσπαθούν να σε βοηθήσουν με το site σου.

 

Είναι κάποια πράγματα που είναι πασιφανή στο site. Ορθογραφικά, ασυνταξίες, κακή χρήση των αγγλικών. Σου τα λένε και τους γράφεις στα παλιά σου τα παπούτσια.

 

Κάνε ό,τι θες. Το πλαθς (άκου εκεί πλαθς) θα συνεχίσει να είναι αυτό που είναι (βλέπεις ότι αποφεύγω τους χαρακτηρισμούς, κάτι που θα έπρεπε να κάνεις και εσύ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ πρέπει να είσαι από αυτούς που κατάλαβαν από την πρώτη σκηνή της 6ης αίσθησης ότι ο Μπρους Γουίλις είναι πεθαμένος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι προβλημα τραβατε ολοι επαε περα γενικος δεν κατεχω .λες και σας πειρε ι τρελα μαζωμενους .

 

εν το κουναμε απ επαε αν δεν μας πεψεις το Community Network

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως του plaths να του φτιάχναμε κάνα insomnia group για την οικονομική ενίσχυση που ήθελε; donate ο ένας, donate ο άλλος από τα χρήματα των προσφορών που γλιτώνουμε, τον βλέπω σύντομα με δεκάδες forums (VBULLETIN μάλιστα, και ας είναι ακριβό...)

 

so?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη με κάνεις να τα πάρω άγρια μετά από 5 ώρες φροντιστήριο την ώρα που πήγα να ηρεμήσω!

 

Σου λένε αρνητικά σχόλια, βρίζεις.(τι ειπα?)

Σου λένε αυτά που θέλεις να ακούσεις, βρίζεις.(τι ειπα?)

Σου λένε ότι βρίζεις, τους λες ότι βρίζουν και μετά βρίζεις.(τι ειπα?)

 

Το site σου είναι πεσμένο από τις 2 η ώρα με την δικαιολογία ότι αλλάζεις hosting. Απ' ότι κατάλαβα οι απαιτήσεις σου είναι υπερβολικές, προσπαθείς να τα φας χοντρά από ανίδεους και συμπεριφέρεσαι με τον χειρότερο δυνατό τρόπο σε αυτούς που προσπαθούν να σε βοηθήσουν με το site σου.

 

Είναι κάποια πράγματα που είναι πασιφανή στο site. Ορθογραφικά, ασυνταξίες, κακή χρήση των αγγλικών. Σου τα λένε και τους γράφεις στα παλιά σου τα παπούτσια.

 

Κάνε ό,τι θες. Το πλαθς (άκου εκεί πλαθς) θα συνεχίσει να είναι αυτό που είναι (βλέπεις ότι αποφεύγω τους χαρακτηρισμούς, κάτι που θα έπρεπε να κάνεις και εσύ).

 

Σε αλους αρεσει και σε αλλους οχι .το σιτε τωρα πηγε κατω ...γτ ο hoster μου εξαποληθηκε.και ψαχνω για καλυτερο και ελπιζω να μην εχω κανα προβλημα με τον καινουργιο....

 

Και στην τελικη εγω δεν ειπα κατι το κακο για να μου την πουν ετσι .Αυτη η συμπεριφορα των ανωριμων εδω μεσα και σε αυτους που θελουν να το πεξουν καποιοι χωρις να ειναι εγω λεω την αλιθεια .Εγω ποτε δν πιγα να πω κατι το κακο χωρις να υπαρξει λογος...

 

Και κατι αλλο..δεν προσπαθω να παρω λεφτα θελω απλως να αγορασω την vbulletin κοστιζει 285 τ θες να πω..ειναι πολυ δυσκολο για μενα να τα βγαλω περα γιαυρο θελω να παρω κανενα γραγκο.

 

Και στο κατω κατω,δεν γντ να μαστε ολοι καλη μαθητες ,εσεις μπορει να πιγενατε τα γραμματα και μαθατε ενω εγω οχι δεν μαρεσουν και ακομα τα αντιπαθω...δεν γντ να αλλαξεις την γνωμη του καθενους.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε πλαθς,

1ον ο τροπος που γραφεις και φερεσαι ωθεις καποιον να σου την πει(το εχω δει και σε αλλα ποστς αλλα και στο πριβε σερβερ του Myth Netwok) εχεις ενα υφακι.

2ov φτιαχνεις κατι ,καλα κανεις και μαγκια σου και μπραβο που ασχολεισαι.Θες βοηθεια;Θες προμο;Κανε το ωραια αλλιως μην διαμαρτυρεισαι οταν σου την λενε.

3ον Θες donate.Μπες στη θεση αυτου που προκειται να σου δωσει τα φραγκα του και ρωτα αν αξιζει οπως καποιος φιλος πιο πανω ειπε.Δεν τα βγαζεις περα;Τραβα αλλου.Και εγω 8ελω Porsche να βαλω donate;

4ον

ΜΑΘΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ αυτο ειναι οτι πρεπει για σενα πλαθσ.

 

 

Φιλακια πολλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε πλαθς,

1ον ο τροπος που γραφεις και φερεσαι ωθεις καποιον να σου την πει(το εχω δει και σε αλλα ποστς αλλα και στο πριβε σερβερ του Myth Netwok) εχεις ενα υφακι.

2ov φτιαχνεις κατι ,καλα κανεις και μαγκια σου και μπραβο που ασχολεισαι.Θες βοηθεια;Θες προμο;Κανε το ωραια αλλιως μην διαμαρτυρεισαι οταν σου την λενε.

3ον Θες donate.Μπες στη θεση αυτου που προκειται να σου δωσει τα φραγκα του και ρωτα αν αξιζει οπως καποιος φιλος πιο πανω ειπε.Δεν τα βγαζεις περα;Τραβα αλλου.Και εγω 8ελω Porsche να βαλω donate;

4ον

ΜΑΘΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ αυτο ειναι οτι πρεπει για σενα πλαθσ.

 

 

Φιλακια πολλα

 

Αμα δεν σου αρέσουν τα γράμματα τότε γιατί κάθεσε και γράφεις και μας κουράζεις και εμάς; :P

 

Καλή επιτυχία με το site.

 

Οκ θα το χω υποψει μου!ασε να σκωσω το σιτε.και μετα θα αλλαξω οτι μπορω απο το σιτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...