Προς το περιεχόμενο

Games Developments και ετσι!!!


plaths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

εσυ δεν ξερεις απο που ξημερωνει χαφταααα σε προσεβαλααα .

Ας κανω μια τελευταια προσπαθεια να απαντησω σοβαρα

Κανε τον κοπο να δεις ποσες φορες σ εχω βρισει.Οχι μονο σ αυτο το thread αλλα και σε καθε thread που εχεις συμμετασχει εδω στο insomnia.

Εσυ απο τη μερια σου,μονο σ αυτο το thread,το εχεις κανει δις.

Ελπιζω να μην περιμενες απο μενα ετησιο donation στο site σου μετα απ αυτο,ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εκοκακομιστη.....και λαθος δεν βγαινει νοημα...τελος παντων....παιδια η αληθεια ειναι τωρα οτι το εχουμε ψιλο μπιπ το πραγμα εδω μεσα.Βρηκαμε ενα 18χρονο και λιγο χαζουλι και το πηραμε με ντοματες...Ελα λιγο να συνελθουμε...σωστα plaths?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκοκακομιστη.....και λαθος δεν βγαινει νοημα...τελος παντων....παιδια η αληθεια ειναι τωρα οτι το εχουμε ψιλο μπιπ το πραγμα εδω μεσα.Βρηκαμε ενα 18χρονο και λιγο χαζουλι και το πηραμε με ντοματες...Ελα λιγο να συνελθουμε...σωστα plaths?

 

δεν ξερω εχω απογοιτευτει γενικος εχω συτησει βοιθεια απο τους διαχειριστες να κοιταξουν αυτο το θεμα και κανεις δεν δινει σημασια ουτε mod σκιας να καθαριζαν ολα τα ποστς θα μουν ηταν οκ ...και το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να κλεισω το θεμα οπως στα αγλικα σιτε που εχει μια επιλογη ...και δεν ηθελα να ερθουν τα πραματα και να εχω νευριαζει μεχρι αυτο το σημειο...Ξερω παραφερθηκα αλλα δεν το ξεκινησα εγω με τον τροπο που μου μιλανε...τι να πω....

 

Δεν περιμενω ουτε συγχωρεσει ουτε πραμα ετσι ειναι ...δεν γντ να σιυ πανε ολα ρολοι...δν γντ να σε γουσταρουν και ολοι αυτο λεγετε η αληθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω εχω απογοιτευτει γενικος εχω συτησει βοιθεια απο τους διαχειριστες να κοιταξουν αυτο το θεμα και κανεις δεν δινει σημασια ουτε mod σκιας να καθαριζαν ολα τα ποστς θα μουν ηταν οκ ...και το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να κλεισω το θεμα οπως στα αγλικα σιτε που εχει μια επιλογη ...και δεν ηθελα να ερθουν τα πραματα και να εχω νευριαζει μεχρι αυτο το σημειο...Ξερω παραφερθηκα αλλα δεν το ξεκινησα εγω με τον τροπο που μου μιλανε...τι να πω....

 

Δεν περιμενω ουτε συγχωρεσει ουτε πραμα ετσι ειναι ...δεν γντ να σιυ πανε ολα ρολοι...δν γντ να σε γουσταρουν και ολοι αυτο λεγετε η αληθεια.

 

 

αμαν αν ειναι δυνατον! εγω λεω να κανουμε report τους κακους mods που δεν σε περνουν στα σοβαρα :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...