Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.

 

Ειμαι απο επαρχια και θα βρεθω Αθηνα για καποιες υποχρεωσεις και συγκεκριμενα στο Μαρουσι.

 

Η απορια μου ειναι η εξης, θα χρειαστει να παω και Νεα Μακρη.

 

Γινεται να μεταφερθω εκει με Μεσα Μαζικης Μεταφορας και πως?

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πιο αχρηστες χαρτοπετσετες ρε φιλε πεθαινεις. Να θες να σκουπισεις τη μουρη σου απο τιποτα λαδια ναουμ και να γινεσαι χειροτερα. Και δε σηκωνω λιγο το γιακα καλυτερα.

 

Οχι ρε συ γιατι το λες αυτο? Εγω μια χαρα εκανα τη δουλεια μου στην Τουρκια σε ενα Κεμπαμπτζιδικο που ειχε γινει ολη η μαπα μου μουσκεμα απο τα ζουμια. Βεβαια χρειαστηκα 4-5 χαρτοπετσετακια, αλλα ενταξει ειναι βολικο και αμεσο αξεσουαρ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρειαζομαι μια επικυρωμένη φωτοτυπία ταυτοτητας (notarized copy of passport) για το εξωτερικο το θεμα μου ειναι

 

α) παω σε καποιο ΚΕΠ, κανω την επικυρωση στα ελληνικα και μετα την μεταφραζω

β) παω στην πρεσβεια και την κανω εκει κατευθειαν στα αγγλικα

 

τι απο τα 2 να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να μου προτεινεται οικονομικο τροπο ξεσκονισματος γραφειου/δαιφορων αντικειμενων.Εως τωρα χρησιμοποιω αυτα τα μπλε πανακια τα swiffer που ειναι λιγον χρησεων και αναλωσιμα.Ειναι οντος η καλυτερη λυση αυτα τα πανακια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιάνεις ένα-ένα τα αντικείμενα και αφού τα καθαρίσεις προσεκτικά με σουΐφερ,μετά τα περνάς με αντιστατικό σπρέϊ για τα βινύλια.....

 

 

Είμαστε σοβαροί;

 

 

Ναι,μόνο με σουΐφερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερετε που μπορω να βρω ενα ωραιο soap dispenser για το μπανιο? (Δοχειακι δηλαδη που γεμιζεις κρεμοσαπουνο). Οσα εχω δει σε σουπερμαρκετ ειναι πολυ generic και δεν μαρεσουν. Επισης ψαχνω και αυτο που εχουν σε καφετεριες-φαγαδικα που γεμιζεις με χαρτοπετσετες και τις τραβας απο το πλαι.

 

 

 

τοσα μαγαζια με επιπλα, με ειδη υγειηνης, με μικροπραματα για το σπιτι και δεν μπορεις να βρεις ενα δοχειο για το μπανιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα λαπτοπ HP pressario CQ70 ,απ οτι εψαξα (δε ειναι δικο μου απλα θα....το δανειστω για καμποσο χρονικο διαστημα) εχει 17αρα οθονη. Κοιταξα για τσαντα μεταφορας , μη βγαινω με το λαπτοπ στα χερια εξω λες και εκανα ληστεια σε μαγαζι :P αλλα και να το προστατεψω κιολας οταν μεταφερεται. αξιζει η μαρκα sentio ?

http://www.plaisio.g...-Ν1120259-2.htm

ή

http://www.plaisio.g...CA8957-3-05.htm

 

κοιταξα στο μουλτιραμα στο σαιτ δε βρηκα κατι για 17" . eshop.gr και γενικα online δε θελω γιατι τη βιαζομαι .* Ποια η γνωμη σας περι της μαρκας; ή αμα ξερετε κανα μαγαζακι που μπορω να αγορασω μια τετοια τσαντα .... Ευχαριστω!

 

*εκτος και αμα ειναι διαθεσιμη σε 2 μερες για παραδειγμα οπως με το eshop.gr που παλιοτερα εβαζα παραλαβη απ το καταστημα πειραια και την επαιρνα την αλλη εργασιμή ή την παραλλη το πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Link.png Site: εδώ :

μικρή απορία, γιατί χρησιμοποιούνται πλέον στην συντριπτική πλειοψηφία βίδες για στραβοκατσάβιδα και όχι για ίσια που υποθέτω ότι χαλάνε πιο δύσκολα (οι ίσιες)?

Σταυροκατσάβιδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, έχω ταινίες σε mkv. Η τηλεόραση όμως, τοκερατοτης, δε παίζει mkv. Σε τι να τις μετατρέψω ώστε να μη χάσω σε ποιότητα;

 

Φχαριστώωω.

Δοκίμασε με αυτό εδώ να το μετατρέψεις σε mp4

 

http://sourceforge.net/projects/mkvavi2mp4/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...