Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το υγρό απορρυπαντικό ρούχων πού το βάζουμε; Στην ίδια θήκη που βάζουμε και το κανονικό;

Εξαρτάται. Τα περισσότερα υγρά έχουν δοχειάκι για καπάκι & γράφουν πως το βάζεις στον κάδο με τα ρούχα.

Πολλά πλυντήρια όμως σου δίνουν τη δυνατότητα να ρίξεις το υγρό στην ίδια θήκη με τη σκόνη βάζοντας μια πλαστική επιφάνεια που το συγκρατεί.

Απλά διάβασε τις οδηγίες του απορρυπαντικού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται. Τα περισσότερα υγρά έχουν δοχειάκι για καπάκι & γράφουν πως το βάζεις στον κάδο με τα ρούχα.

Πολλά πλυντήρια όμως σου δίνουν τη δυνατότητα να ρίξεις το υγρό στην ίδια θήκη με τη σκόνη βάζοντας μια πλαστική επιφάνεια που το συγκρατεί.

Απλά διάβασε τις οδηγίες του απορρυπαντικού.

 

Άδικε σ'ευχαριστώ για την απάντηση. Δε μου λες. Το απορρυπαντικό δεν έχει οδηγίες. Πάντως δεν υπάρχει περίπτωση να μπαίνει στην ίδια θήκη που μπαίνει κι η σκόνη, γιατί θα χύνεται χωρίς να πηγαίνει στα ρούχα. Σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μην έχει οδηγίες αλλά θα έχει καπάκι-δοχείο. Το βάζεις στο κάδο.

Και όπως είπα μερικά πλυντήρια έχουν ειδικό εξάρτημα για το υγρό για να συγκρατείται στην θήκη.

Εσύ βάλε το υγρό στο μεγάλο καπάκι & μέσα στο κάδο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://vid2mp3.org

νομίζω ότι αυτό που έβαλες πριν είναι πολύ καλύτερο

ακυρο, στη δευτερη μετατροπη μου ζητησε να κατεβασω software για να συνεχισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό για κατέβασμα από youtube και ότι άλλο σάιτ υποστηρίζει είναι το Link.png Site: clipgrab'>http://clipgrab.de/en']clipgrab . Απλά επιλέγεις σε τι μορφη θες να κατέβουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερω αλλα μεσα λεει οτι εχει ηδη το μελανι, αρα το να ακουμπας το χρωμα ωστε να επιλεγεται το συγκεκριμένο μελανι ειναι βλακεία. Καλυτερα ας ηταν οπως τα αλλα στυλο που κατεβαζεις το χρωμα που θες.

 

απ' ότι κατάλαβα το σκάννερ δουλεύει σαν color picker,

και νόμιζα ότι μετά κάνει μίξη των μελανιών για να μοιάζει αυτό που γράφει με αυτό που σκάναρε..

αν απλά διαλέγει ένα από τα τρία χρώματα,

όντως,

μια άχρηστη μαλακία είναι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,εχω στον υπολογιστη αρκετα pdf,αλλα δεν βολευει να τα διαβαζω..Για αυτο θα ηθελα να αγορασω ενα pdf e reader ή tablet ή kindle(οπως τεσπα λεγονται)που να μπορω να τα περασω απο τον υπολογιστη μου στο (σε αυτο που θα αγορασω).Διαθετω μεχρι 150€(αντε 200),αμα ξερετε τι ακριβως ψαχνω πειτε το,και αμα ξερετε και κανενα συγκεκριμενο μοντελο ακομα καλυτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,εχω στον υπολογιστη αρκετα pdf,αλλα δεν βολευει να τα διαβαζω..Για αυτο θα ηθελα να αγορασω ενα pdf e reader ή tablet ή kindle(οπως τεσπα λεγονται)που να μπορω να τα περασω απο τον υπολογιστη μου στο (σε αυτο που θα αγορασω).Διαθετω μεχρι 150€(αντε 200),αμα ξερετε τι ακριβως ψαχνω πειτε το,και αμα ξερετε και κανενα συγκεκριμενο μοντελο ακομα καλυτερα...

 

 

δε βολευει ο υπολογιστης να διαβαζεις pdf και βολευει καποιο tablet....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα,εχω στον υπολογιστη αρκετα pdf,αλλα δεν βολευει να τα διαβαζω..Για αυτο θα ηθελα να αγορασω ενα pdf e reader ή tablet ή kindle(οπως τεσπα λεγονται)που να μπορω να τα περασω απο τον υπολογιστη μου στο (σε αυτο που θα αγορασω).Διαθετω μεχρι 150€(αντε 200),αμα ξερετε τι ακριβως ψαχνω πειτε το,και αμα ξερετε και κανενα συγκεκριμενο μοντελο ακομα καλυτερα...

 

kindle dx and loving it

μονο απο ebay προφανως

Επεξ/σία από viper2005
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...