Προς το περιεχόμενο

amazon.co.uk δωρεαν μεταφορικά με παραγγελία άνω των £25


akalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άν συμπληρώσω 20 λίρες με 2 προϊόντα που έχουν την σήμανση free super saver delivery και αγοράσω και ένα τρίτο που δεν έχει free θα μου έρθει δωρεάν μαζί με τα άλλα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μήπως το 3ο προϊόν που λες, δεν πωλείται απ' το ίδιο το amazon αλλά απο κάποιον που είναι συμβεβλημένος μαζί του;

Σ΄αυτήν την περίπτωση, δεν γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς, όχι.

Πρέπει να αναφέρεται ότι είναι προϊόν που πωλείται απ' το ίδιο το amazon και όχι απο κάποιον συμβεβλημένο με αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα δωρεάν είναι για ποσά από 20 ή 25 λίρες; Γιατί για μια ακόμη φορά παρήγγειλα από Amazon.co.uk με ποσό μικρότερο από 25 (συγκεκριμένα 20.50) και πάλι δεν με χρέωσε. Σύνολο 25 ευρώ και κάτι ψιλά δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί να σου πώ, εκτός αν είναι πράγματι 25 λίρες το όριο αλλά κάνει "στραβά μάτια" αν πλησιάσεις, πχ αν είσαι πάνω από 20. Ιδού και το τελευταίο

post-86058-0-20563500-1356785955_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και εγώ κάτι, όσοι έχετε κάνει παραγγελία και σας έχει αποσταλεί με royal mail πόσες μέρες κάνει περίπου μέχρι να πάει στα Ελτα και αν υπάρχει κανένας τρόπος να παρακολουθήσουμε γενικά που είναι (μιας και από το amazon δεν μου δώσανε αριθμό παραγγελίας αλλά λέω μήπως υπάρχει κάτι και δεν έχει πέσει στην αντίληψη μου )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίπου τόσο, αν και καμιά φορά κάνει και παραπάνω μέρες.

Αν σου έρθει μέσω γερμανικών ταχυδρομείων, αργεί (μερικές φορές αρκετά).

Στην τελευταία παραγγελία μου, το πακέτο που ήρθε απο Αγγλία είχε 2 μέρες καθυστέρηση, ενώ απο Γερμανία άργησε πολύ παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 παραγγελία είναι που κάνω , αλλά είχα καλομάθει στην πρώτη που ήρθε σε 2 μέρες με ups και μου κακοφαίνεται λίγο τώρα οκ θα κάνω υπομονή πάντως χαζομάρα που δεν δίνουν να βλέπεις εξέλιξη παραγγελίας ( 2013 είμαστε ποια...τι να πεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πακέτο απο τα Γερμανικά ταχυδρομεία (υποτίθεται) όχι είχε ημερονομηνία παράδοσης 19 Δεκεμβρίου και το πήρα χθές!

Απο Αγγλία ήρθε σχεδόν κανονικά, οπότε πιστεύω ότι δεν φταίνε μόνο τα ΕΛΤΑ. Ήταν και οι γιορτές στην μέση...

Κάνε λίγες μέρες ακόμα υπομονή μήπως και

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...