Προς το περιεχόμενο

amazon.co.uk δωρεαν μεταφορικά με παραγγελία άνω των £25


akalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Nα κάνω μια ερώτηση γενικού περιεχομένου η  εγγύηση από το amazon σαν πωλητής στα προϊόντα είναι στάνταρ δηλαδή 1 χρόνος ...?

έχω παρατηρήσει ότι δεν αναγράφετε κάπου.

 

Υ.Γ. Πόστρα για να μην πέφτει και το νήμα σελίδες μιας και είναι χρήσιμο!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

από την στιγμή που δεν το γράφει φαντάζομαι, αν και κανονικά σε καλύπτει κι ο κατασκευαστής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλώς θα ρωτήσω και στις προσφορές να το σιγουρέψω μιας και μιλάω γι αυτόν :

http://www.insomnia.gr/topic/472307-ssd-sandisk-50-%CE%BB%CE%B9%CF%81%CE%B5%CF%82-amazon-uk-128-gb-ssd/page-5?do=findComment&comment=5191054

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δοκιμάζω από το πρωί να κάνω παραγγελία σε διάφορα είδη και βγάζει error ότι δεν στέλνει Ελλάδα!

 

Μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει η αν υπάρχει κάποια σχετική ενημέρωση να μας την καταθέσει..

Μίλησα και με support αλλά δεν έλαβα σαφή απάντηση,μου είπαν θα κάνουν investigate κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκίμασε μια αυτό το προιόν αν έχεις την καλοσύνη

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003180LWK/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

 

Μιλάμε για αντικείμενα που τα παίρνω κάθε μήνα κανονικά εδώ κ αρκετό καιρό,χωρίς πρόβλημα.

Σήμερα μόνο μου εμφανίζει error για τη διεύθυνση αποστολής,σε ότι κ αν έχω δοκιμάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάζω από το πρωί να κάνω παραγγελία σε διάφορα είδη και βγάζει error ότι δεν στέλνει Ελλάδα!

 

Μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει η αν υπάρχει κάποια σχετική ενημέρωση να μας την καταθέσει..

Μίλησα και με support αλλά δεν έλαβα σαφή απάντηση,μου είπαν θα κάνουν investigate κλπ κλπ

 

βάλε τις θες να παραγγείλεις να τα δοκιμάσουμε 

 

κάποιες κατηγορίες προϊόντων όπως συμπληρώματα διατροφής δε τα στέλνουν εκτός Αγγλίας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκίμασε μια αυτό το προιόν αν έχεις την καλοσύνη

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003180LWK/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

 

Μιλάμε για αντικείμενα που τα παίρνω κάθε μήνα κανονικά εδώ κ αρκετό καιρό,χωρίς πρόβλημα.

Σήμερα μόνο μου εμφανίζει error για τη διεύθυνση αποστολής,σε ότι κ αν έχω δοκιμάσει.

Όντως και σε μένα δεν το στέλνει. Επειδή δεν το ξέρω το προϊόν, είναι κάτι που μπορεί να χαλάσει αν μείνει εκτός ψυγείου ή σε υγρασία? Γιατί αν ναι ίσως φταίει το ότι λόγο καιρού το amazon υπολογίζει τουλάχιστον +2 μέρες καθυστέρηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκίμασε μια αυτό το προιόν αν έχεις την καλοσύνη

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003180LWK/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

 

Μιλάμε για αντικείμενα που τα παίρνω κάθε μήνα κανονικά εδώ κ αρκετό καιρό,χωρίς πρόβλημα.

Σήμερα μόνο μου εμφανίζει error για τη διεύθυνση αποστολής,σε ότι κ αν έχω δοκιμάσει.

 

ούτε σε μένα , κάποιες κατηγορίες προιώντων  δε τα στέλνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ρωτησα και στο αλλο θεμα.Στο σημειο που φτανεις για να πληρωσεις και σου ζηταει τα στοιχεια της καρτας σου,εκτος την ημερομηνια που ληγει,τον αριθμο της σου ζηταει και ενα ονομα καρτας τι βαζεις εκει?To ονομα  που ειναι στην καρτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ρωτησα και στο αλλο θεμα.Στο σημειο που φτανεις για να πληρωσεις και σου ζηταει τα στοιχεια της καρτας σου,εκτος την ημερομηνια που ληγει,τον αριθμο της σου ζηταει και ενα ονομα καρτας τι βαζεις εκει?To ονομα  που ειναι στην καρτα?

 

σωστά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το amazon είναι αχτύπητο, το super saver φοβερό :-)

Μακάρι και εδώ στο Ελλάντα, να στέλνανε δωρεάν τη παραγγελία με κάθε 30 ευρώ ψώνια που έκανες. Μπορεί να γίνει αυτό λέτε? :-D

Πάντως σε κάθε κατάστημα που κοίταξα αυτό δεν ισχύει, χρειάζονται τουλάχιστον 100 ευρώ ψώνια, για να φύγει η παραγγελία δωρεάν.

Μεγάλη διαφορά. Και μετά σου λέει γιατί τα μαγαζιά είναι άδεια. :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...