Προς το περιεχόμενο

amazon.co.uk δωρεαν μεταφορικά με παραγγελία άνω των £25


akalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα εγινε dispatched το Fallout new vegas και με βγαζει delivery estimate: 6 December. Γιατι τοσο πολυ?

 

και εμένα μακρινή ημερομηνία είχε άλλα έφτασε πολύ πιο γρήγορα ένα πακετάκι :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά, επειδή έχω μπερδευτεί με τις χρεώσεις φπα, αν εγώ κάνω παραγγελία από amazon.co.uk τι φπα θα χρεωθώ?

Και πιο συγκεκριμένα για αυτό το τηλέφωνο(φωτό) πόσα θα πληρώσω τελικά?

 

htc.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά, επειδή έχω μπερδευτεί με τις χρεώσεις φπα, αν εγώ κάνω παραγγελία από amazon.co.uk τι φπα θα χρεωθώ?

Και πιο συγκεκριμένα για αυτό το τηλέφωνο(φωτό) πόσα θα πληρώσω τελικά?

 

htc.png

 

Uploaded with ImageShack.us[/QUOT

 

Ρε εκανες λαθος πριν επρεπε να πατησεις για free μεταφορα αλλα δεν θα το ειδες κοιτα το προηγουμενο βημα που εχει πριν απο αυτο της φωτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ρε εκανες λαθος πριν επρεπε να πατησεις για free μεταφορα αλλα δεν θα το ειδες κοιτα το προηγουμενο βημα που εχει πριν απο αυτο της φωτο

 

Τι εννοείς?

Απλά όταν βλέπω το τηλέφωνο, πατάω "add to basket". Έχει αλλού επιλογή?

Δεν ξέρω, πολύ μπερδευτικό αυτό το άμαζον...

 

Τελικά ποιο είναι το τελικό ποσό που πρέπει ν πληρώσω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς?

Απλά όταν βλέπω το τηλέφωνο, πατάω "add to basket". Έχει αλλού επιλογή?

Δεν ξέρω, πολύ μπερδευτικό αυτό το άμαζον...

 

Τελικά ποιο είναι το τελικό ποσό που πρέπει ν πληρώσω??

 

Ρε σι στο βημα που λεει πως θες να ερθουν τα πραγματα σου πατησες το free και σε παρενθεση λεει 7 με 10 μερες πατησες αυτο?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, το τσέκαρα για free delivery,είναι ένα βήμα μετά.

 

Λοιπόν παιδιά, απ'ότι κατάλαβα πρέπει να βγαίνει 244 ευρά το τηλέφωνο τελική τιμή. Δεν ξέρω, τι λέτε, αξίζει να το πάρω από εκεί?

Από εγγύηση τι παίζει? Θα είμαι καλυμένος?

Από ελλάδα το βρίσκω στα 260 περίπου και τα περισσότερα μαγαζιά δεν έχουν διαθεσιμότητα.

Η' να το πάρω μεταχειρισμένο?

 

Για πείτε γνώμες??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, το τσέκαρα για free delivery,είναι ένα βήμα μετά.

 

Λοιπόν παιδιά, απ'ότι κατάλαβα πρέπει να βγαίνει 244 ευρά το τηλέφωνο τελική τιμή. Δεν ξέρω, τι λέτε, αξίζει να το πάρω από εκεί?

Από εγγύηση τι παίζει? Θα είμαι καλυμένος?

Από ελλάδα το βρίσκω στα 260 περίπου και τα περισσότερα μαγαζιά δεν έχουν διαθεσιμότητα.

Η' να το πάρω μεταχειρισμένο?

 

Για πείτε γνώμες??

 

Εγω αμα βγαινει 260 α[πο ελλαδα θα το επαιρνα απο ελλαδα παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες,τσεκαρα το σαιτ λιγο χτες, δεν εχει και τοσο μεγαλες διαφορές απο τα ελληνικα "μαγαζια" για να αξιζει το κοπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες,τσεκαρα το σαιτ λιγο χτες, δεν εχει και τοσο μεγαλες διαφορές απο τα ελληνικα "μαγαζια" για να αξιζει το κοπο...

 

Μιλας γενικα για το amazon ? πρωτα απ'ολα εχει πραγματα που δεν υπαρχουν ελλαδα ρε φιλε τι συγκρινεις τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το FREE Super Saver Delivery ισχύει μόνο για το amazon.co.uk η και για το amazon.com η είναι το ίδιο;

Για παράδειγμα στο .com αναφέρει για το free delivery στο συγκεκριμένο προϊόν στο .co.uk οχι.

http://www.amazon.com/Crucial-Ballistix-DDR2-800-Memory-BL2CP25664AA80A/dp/B001CLMY50/ref=sr_1_11?s=electronics&ie=UTF8&qid=1290433537&sr=1-11

 

http://www.amazon.co.uk/Crucial-BL2KIT25664AA80A-Memory-Ballistix-Retail/dp/B001CLMY50/ref=sr_1_7?s=computers&ie=UTF8&qid=1290442501&sr=1-7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το FREE Super Saver Delivery ισχύει μόνο για το amazon.co.uk η και για το amazon.com η είναι το ίδιο;

Για παράδειγμα στο .com αναφέρει για το free delivery στο συγκεκριμένο προϊόν στο .co.uk οχι.

http://www.amazon.com/Crucial-Ballistix-DDR2-800-Memory-BL2CP25664AA80A/dp/B001CLMY50/ref=sr_1_11?s=electronics&ie=UTF8&qid=1290433537&sr=1-11

 

http://www.amazon.co.uk/Crucial-BL2KIT25664AA80A-Memory-Ballistix-Retail/dp/B001CLMY50/ref=sr_1_7?s=computers&ie=UTF8&qid=1290442501&sr=1-7

 

Πρωτα απ'ολα αυτο το αντικειμενο δεν παει δωρεαν πουθενα ουτε στο com ουτε στο uk η προσφορα για δωρεαν αποστολη ειναι για το uk για αυτο ερχονται και γρηγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...