Προς το περιεχόμενο

Best Android Widgets


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά τα widgets αλλά την αλλαγή του default εικονιδίου στο notification bar, πως την αλλάζουμε;

Σε πολλά screenshots είδα αντί για το κλασικό μπλέ να έχετε όλοι τον κύκλο που μέσα δείχνει το ποσοστό που απομένει

στην μπαταρία!!!

How?!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Καλά τα widgets αλλά την αλλαγή του default εικονιδίου στο notification bar, πως την αλλάζουμε;

Σε πολλά screenshots είδα αντί για το κλασικό μπλέ να έχετε όλοι τον κύκλο που μέσα δείχνει το ποσοστό που απομένει

στην μπαταρία!!!

How?!!!

 

Αν είσαι root είναι εύκολο. Είσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδακια χαρη στη εφαρμογουλα που μας εδωσε η φιλη karmen (την ευχαριστω και απο εδω :D ) ειδα μειωμενη αυτονομια της μπαταριας σε μεγαλο βαθμο...

πραγματικα το θεμα με την γ@μημενη την μπαταρια με εχει κουρασει ΠΟΛΥ στο galaxy...

εχει παρατηρησει κανεις κατι αναλογο με την συγκεκριμενη εφαρμογη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδακια χαρη στη εφαρμογουλα που μας εδωσε η φιλη karmen (την ευχαριστω και απο εδω :D ) ειδα μειωμενη αυτονομια της μπαταριας σε μεγαλο βαθμο...

πραγματικα το θεμα με την γ@μημενη την μπαταρια με εχει κουρασει ΠΟΛΥ στο galaxy...

εχει παρατηρησει κανεις κατι αναλογο με την συγκεκριμενη εφαρμογη???

Εγώ δεν μπορώ να σου πω για το αν έχει σχέση με το πόσο θα σου κρατήσει η μπαταρία, γιατί όταν το είχα, είχα κάνει ένα σωρό ρυθμίσεις για να αυξήσω την αυτονομία και τα κατάφερα επιτυχώς. Από χθες είμαι με cooked rom (να 'ναι καλά ο Storm)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν μπορώ να σου πω για το αν έχει σχέση με το πόσο θα σου κρατήσει η μπαταρία, γιατί όταν το είχα, είχα κάνει ένα σωρό ρυθμίσεις για να αυξήσω την αυτονομία και τα κατάφερα επιτυχώς. Από χθες είμαι με cooked rom (να 'ναι καλά ο Storm)

δεν ξερω ρε γμτ...

την πρωτη φορα που μπηκα στην εφαρμογη βρηκα το mod που θελω για την js3 που φοραω, την κατεβαζε, αλλα μετα απο λιγο εκανε fc και εκλεισε, μετα ξαναμπηκα μεσα ξαναεκανα τα ιδια εκανε reboot μονο του και μου εμφανισε την μπαταρια οπως ηθελα

μου εκανε ομως και κατι σαν mini reset?! δεν ξερω, μου αλλαξε την επιφανεια εργασιας και 2 widget που ειχα βαλει, αλλα δεν εδωσα σημασια

μετα το αφησα κοιμηθηκα και σε 5 ωρες καταναλωσε 10% σε standby!!! ξενερωσα φυσικα... :-(

δεν ξερω ισως ξαναφλασαρω για αλλη μια γ@μημενη φορα και παρακαλω τον θεο να ειναι το τελευταιο για πολυ καιρο... καταλαβαινετε σε τι σημειο εχω φτασει ετσι? :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα δεν έχεις το πολύ συνεργάσιμο γαλαξία μου γι' αυτό τα λες. Γιατί δε δοκιμάζεις μία cooked rom και να βάλεις ένα ωραιότατο theme; Για τσεκ

 

 

snap20110131180050.png

By karmen1983 at 2011-01-31

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα δεν έχεις το πολύ συνεργάσιμο γαλαξία μου γι' αυτό τα λες. Γιατί δε δοκιμάζεις μία cooked rom και να βάλεις ένα ωραιότατο theme; Για τσεκ

 

 

snap20110131180050.png

By karmen1983 at 2011-01-31

 

εχω τσεκαρει πολλες coocked rom, believe me... :lol: :lol: :lol:

το εχω παρατησει ομως το sport αυτο, προσφατα εκανα μια εξαιρεση βαζωντας του doc την κουζινα αλλα δεν με "κρατησε" ουτε αυτη

κατεληξα στο γενικο συμπερασμα για τις coocked roms οτι ειτε καποια δεν θα ειναι σταθερη, ειτε καποια θα εχει θεμα με την μπαταρια η με το gps η κατι δεν θα λειτουργει οπως πρεπει τελος παντων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...