Προς το περιεχόμενο

Best Android Widgets


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Bασιλη η εφαρμογη αυτη αλλαζει μοναχα το εικονιδιο, οποτε δεν εχει να κανει η αυτονομια :)

το ξερω ρε Πετρο αλλα ολως τυχαιως μολις περασα το mod οταν αφησα το κινητο μου 5 ωρες επεσε 10% σε stand by οπως ειπα προηγουμενως... :confused:

πριν το βαλω δεν ειχα δει κατι τετοιο, δεν ξερω που οφειλεται

τωρα βεβαια φαινεται να "τρωει" σε λογικα πλαισια οποτε θα δω πως θα παει... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

το ξερω ρε Πετρο αλλα ολως τυχαιως μολις περασα το mod οταν αφησα το κινητο μου 5 ωρες επεσε 10% σε stand by οπως ειπα προηγουμενως... :confused:

πριν το βαλω δεν ειχα δει κατι τετοιο, δεν ξερω που οφειλεται

τωρα βεβαια φαινεται να "τρωει" σε λογικα πλαισια οποτε θα δω πως θα παει... :-)

To μονο που μπορω να υποθεσω ειναι μηπως ηταν απλως εικονικη η μειωση. Οργανα του σατανα τι να πει κανεις :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@vasilisga

 

Εάν πας στις ρυθμίσεις τις μπαταρίας γράφει από τι χάνεις περισσότερο μπαταρία. Μήπως έχεις κάνα app το οποίο γαμιέται? Το λέω μιας και γενικά λες ότι έχεις πρόβλημα στην μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@vasilisga

 

Εάν πας στις ρυθμίσεις τις μπαταρίας γράφει από τι χάνεις περισσότερο μπαταρία. Μήπως έχεις κάνα app το οποίο γαμιέται? Το λέω μιας και γενικά λες ότι έχεις πρόβλημα στην μπαταρία.

ναι το ξερω οτι γραφει

αν και πιο σωστα ειναι να το το βλεπεις μεσω sgs tools στο statistics :)

οπως και να εχει, μου γραφει οτι την περισσοτερη καταναλωση την εχει η αναμενη οθονη οπως παντα με διαφορα...

καποιο app δεν νομιζω γιατι με τις ιδιες εφαρμογες καποτε ειχα την ιδεατη αυτονομια... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως να ξαναφλασάρεις;

:lol: :lol: :lol:

ε για εκει το βλεπω στο τελος...

τελος παντων ας μην χαλαμε το θεματακι με τις δικες μου παραξενιες B)

thx για τις απαντησεις :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<br />Κοίτα τα εικονίδια είναι από διάφορες σειρές του rocketdock όπως και το dock που βλέπεις κάτω στον Launcher. Η διαδικασία έχει να κάνει με το να τα προσαρμόσεις να "παίξουν" στο galaxy. <br />Δηλαδή τα εικονίδια του κουνητού δεν έχουν το ίδιο μέγεθος με αυτά του rocketdock, οπότε θέλεις μία αλλαγή μεγέθους και ταυτόχρονα να κρατήσεις τη διαφάνεια + η μορφή του εικονιδίου να είναι συμβατή με το κινητό (.png). Έχω κατεβάσει ένα προγραμματάκι που κάνει αυτόματα αυτή τη δουλειά, αλλά σε μερικά θέλεις βοήθεια από gimp ή Photoshop.<br />Η αρχή λοιπόν ήτανε η ιδέα. Έπεσε άρα το αποτέλεσμα το βλέπεις.<br />Αν θέλετε μπορώ να γράψω ένα μικρό οδηγό και να τον ανεβάσω εδώ.<br />
<br /><br /><br />

 

karmen πολυ ωραίο το customization που έχεις στο κουνητο σου.

 

Με ενδιαφερει πολυ ο dock και τα εικονιδια που έχεις.

Μπορείς τελικά να ανεβάσεις εν τέλει εναν οδηγό;

 

Ευχαριστώ εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπόσχομαι ότι σήμερα ή αύριο θα ανεβάσω έναν οδηγό για Icons και άλλον έναν για docks. :-)

 

edit: Ο οδηγός για τα icons είναι έτοιμος και τόσο αναλυτικός όσο δε πάει. Απλά περιμένω κάποιες οδηγίες για το που ακριβώς πρέπει να τον ποστάρω. Ελπίζω μέχρι το βράδυ να τον έχω ανεβάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...