Προς το περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο νέο Insomnia


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 856
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλή αρχή και απο μένα παιδιά αλλά τι θα γίνει με το app του iphone (insomnia) έχει πολλά προβλήματα τώρα με την αλλαγή που κάνατε... μπας και βγάλατε καμιά νέα έκδοση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

26-11-2010 .

 

Από newbook ,

 

Συγχαρητήρια !!!! , για την καινούργια προσπάθεια που κάνατε , είμαι μαζί Σας . Για μένα που είμαι junior member με ξαφνιάζει ευχάριστα το νέο προφίλ καθώς δεν είχα "δεθεί" με το προηγούμενο ... , αντιλαμβάνομαι όμως ότι οι παλαιοί insomniacs θα πρέπει να ξεχάσουν το παλιό και να συνηθίσουν το νέο προσωπό Σας ... .

Τώρα θέλω να σας προτείνω να υπάρξει ένα σημείο στο νέο ινσόμνια , που θα βοηθήσει την "γραφή" . Εξηγούμαι , γράφω ή γράφουμε κάποιοι ένα μυθιστόρημα (ας πούμε) , αυτό θα είναι ωραίο να έχει τον δικό του χώρο και να μην μπερδεύεται με άλλα ενδιαφέροντα . Δεν έχω χρόνο να ψάξω , μήπως το έχετε ήδη προβλέψει , θα ήθελα μιά απάντηση εάν το θέλετε .

 

Για όσους ενδιαφέρονται αυτό ... . Έχω στείλει στο μπλά-μπλά τις πρώτες έξη σελίδες από το θρίλερ που έχω γράψει . Σας προτείνω να το αναγνώσετε και οι καλοπροαίρετοι , αν θέλουν , να μου πουν να το συνεχίσω ή όχι . Συμπληρώνω ότι δεν το έχω εκδόσει , αλλά το έχω αφιερώσει στους φίλους και τι φίλες insomniacs .

Επεξ/σία από newbook
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με γεια το νέο interface...και μένα μου άρεσε ποιό πολύ το παλιό αλλά θα το συνηθίσουμε το καινούριο...ίσως με κάποιο νέο θεματάκι να γίνονταν τα πράγματα λιγότερο κουραστικά στην ανάγνωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα συμφωνησω με τα παιδια παραπανω. ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ εγινε παιδια. Πανω απο 5 λεπτα δεν μπορω να κατσω. Καθε αλλαγη δεν ειναι παντα σωστη. Ξανασκεφτειτε να επιστρεψετε στην προηγουμενη μορφη.

 

Και οπως λεει και ο Ποποτας (καφε της χαρας) ΕΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ!!!!

Επεξ/σία από CROM271
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χρώματα που έχουνε επιλεχθεί κουράζουν στην ανάγνωση, είναι πολύ "φωτεινό" επιλέξτε ποιο γκρι αποχρώσεις, αφαιρέστε άσπρο κτλ.

 

όσο για την λειτουργικότητα του ipb οκ, πολλές λειτουργίες είδα ότι ακόμη τις έχετε απενεργοποιήσει. Συνήθεια θέλει

 

Προσωπικά, θα πήγαινα σε παραπλήσιους χρωματικούς συνδυασμούς που είχε η παλιά έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ερώτηση προς υπευθύνους, αυτή η πλατφόρμα που χρησιμοποιείται είναι δωρεάν ή με πληρωμή σαν το vbulletin...??

 

με πληρωμή και μάλιστα είναι κατά πολύ ποιο ακριβότερο από το vbulletin (το οποίο στην έκδοση 4 έγινε άθλιο)

 

καλά έκαναν τα παιδιά και πήγαν σε ipb απλά θέλει χρόνο ώστε να το συνηθίσουν οι περισσότεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...