Προς το περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο νέο Insomnia


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 856
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το ξέρω ότι έχει αναφερθεί πως θα φτιαχτεί και ότι θα φτιαχτεί, απλά δεν είναι αυτονόητο για όλους για αυτό είπα ότι πρέπει να αναφέρονται τα ευκόλως εννοούμενα...

 

Σε γενικές γραμμές δεν είμαι από αυτούς που πιστεύουν πως η άγνοια των νόμων θα έπρεπε ν' απαγορεύεται - αλλά να συνεκτιμάται.

...Η άγνοια των προηγούμενων ΠΟΣΤ όμως, είναι εγκληματική :ρ

Επεξ/σία από washcloud
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείτε χαμός, θέματα καινούρια με νέα μηνύματα, μαζί με παλιά χωρίς νέα μηνύματα:

 

29550242.png

 

Αυτό είναι bug, και νομίζω το πιο σημαντικό. Έχει αναφερθεί πολλές φορές και είναι στις προτεραιότητες για διόρθωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα πάντως η δυνατότητα που υπήρχε στο προηγούμενο forum να βλέπεις τα νέα μυνήματα στο κάθε νήμα με διαφορετικό χρωματισμό ήταν φοβερά λειτουργική. Δεν νομίζω όμως να γίνετε να περάσει σε αυτή την έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Η αναζήτηση δεν δουλεύει και μου βγάζει ότι δεν έχω δικαιώματα για να κάνω αναζήτηση. Το συμαντικότερο όμως είναι ότι δεν βλέπω πουθενά να υπάρχει αναζήτηση στο θέμα του forum που διαβάζεις.

 

Πολύ σωστό, το ότι δεν υπάρχει search μέσα στο topic είναι bug, πολύ σημαντικό μάλιστα και θα προτεραιοποιηθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείτε χαμός, θέματα καινούρια με νέα μηνύματα, μαζί με παλιά χωρίς νέα μηνύματα:

 

Δοκίμασε να κάνεις όλο το forum σημείωση ως αναγνωσμένο

http://awesomescreenshot.com/0113xxqb2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να κάνεις όλο το forum σημείωση ως αναγνωσμένο

http://awesomescreenshot.com/0113xxqb2

Ε; πως; Δε βρισκω την επιλογή να μαρκάρω ένα ολόκληρο υποφορουμ ως αναγνωσμένο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε; πως; Δε βρισκω την επιλογή να μαρκάρω ένα ολόκληρο υποφορουμ ως αναγνωσμένο...

Στη σελίδα που σου δείχνει όλες τις κατηγορίες, κάτω κάτω θα το βρεις στα εργαλεία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι με τα χρωματα πρεπει να γινει (πολυ μουντα), και με καποιο τροπο να ξεχωριζουν οπτικα τα pinned topic απο τα κανονικα οταν βλεπεις τον καταλογο ενος φορουμ.

 

Δεν ξερω ακομα αν θα με βολεψει το υπολοιπο, αυτα παρατηρω για την ωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη δλδ αλλα το ωραιο που το ειδατε??το χρωμα του φορουμ ειναι για πονοκεφαλο,το παλιο ηταν πολυ ομορφο και σε ηρεμουσε.

τα πμ εγιναν λες και μπηκαν στο πλυντηριο δεν βρισκεις εισερχομενα/εξερχομενα η κατασταση ειναι εντελος τραγικη....

 

φερτε πισω το παλιο συστημα!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...