Προς το περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο νέο Insomnia


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά sorry αλλά θα το πω, κακάσχημο και μοιάζει φτωχομπινεδιάρικο, δεν μου κάνει αίσθηση να μπαίνω πλέον για χάζεμα αλλά μονό για ανάγκη, με το που ανοίγει το site με πιάνει ενα ψυχοπλάκωμα. Ελπίζω να μην με μπανάρετε.

 

 

Edit λόγω ορθογραφικών λαθών και κραξίματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 856
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια sorry αλλα θα το πω, κακασχημο και μοιαζει φτωχομπινεδιαρικο, δεν μου κανει αισθηση να μπενω πλεων για χαζεμα αλλα μονο για αναγκη, με το που ανοιγει το site με πιανει ενα ψιχοπλακωμα. Ελπιζω να μην με μπαναρετε.

 

Ολα ειναι υποκειμενικα.

Όπως και τα πολλα λάθη σου. :)

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια sorry αλλα θα το πω, κακασχημο και μοιαζει φτωχομπινεδιαρικο, δεν μου κανει αισθηση να μπενω πλεων για χαζεμα αλλα μονο για αναγκη, με το που ανοιγει το site με πιανει ενα ψιχοπλακωμα. Ελπιζω να μην με μπαναρετε.

 

Αιφτυχώς που πέτοιχες το "φτωχομπινεδιάρικο".

Έκαστος εφ' ω ετάχθη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά sorry αλλά θα το πω, κακάσχημο και μοιάζει φτωχομπινεδιάρικο, δεν μου κάνει αίσθηση να μπαίνω πλέον για χάζεμα αλλά μονό για ανάγκη, με το που ανοίγει το site με πιάνει ενα ψυχοπλάκωμα. Ελπίζω να μην με μπανάρετε.

Συμφωνω απολυτως. Κακασχημο και φτωχομπινεδιαρικο οπως και τοσα αλλα.

Δε ειναι πια ελκυστικο :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που γουστάρω στους Ελληνες είναι η προσκόλληση στις παραδόσεις.

Πατρίς, Θρησκεία και Παλιό-Insomnia. :P

 

 

Σιγά μη γίνουμε σαν κατι ξενέρωτους ευρωπαίους που τρώνε βελανίδια και αλλάζουν τα websites τους κάθε 5-6 χρόνια. Προτείνω την άμεση μεταφορά του insomnia σε μορφή Lynx:

 

800px-Lynx-wikipedia.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα δωσουμε απαντηση εδω :

Αγαπητοι μας διαχειριστες , μιας και αυριο κλεινει αισιως ενας μηνας απο την μεταβαση στη νεα μορφη του site, γινεται να γνωστοποιησετε στοιχεια που θα μας δειξουν αν η μεταβαση αυτη τελικα ενθαρρυνε τους χρηστες ή οχι ? Για παραδειγμα επισκεψιμοτητα , ποστς ,νεα θεματα ή δεν ξερω τι αλλο , σε σχεση με τον μηνα ακριβως πριν τη μεταβαση , γιατι (δεν ξερω αν ειναι η ιδεα μου), αλλα παρατηρω μια πτωση στην κινητικοτητα (τουλαχιστον στα θεματα που παρακολουθω). Ευχαριστω

????

Επεξ/σία από liakjim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

σορρυ που θα το πω,

αλλα η νεα πλατφορμα δεν με συγκινησε,

προτιμουσα σαφως την παλαιοτερη, απο θεμα στυλ αλλα κυριως λειτουργικοτητας.

 

 

Τωρα αυτα ειναι αποψεις και ο καθενας εχει την δικη του.

Απλα εμενα δεν μου αρεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βαρέθηκα πλέον να λέω για τα προβλήματά μου με το νέο insomnia. Τα νέα μηνύματα κάμποσων threads εξακολουθούν να εμφανίζονται ΜΟΝΟ στο "insomnia.gr/index -> πλευρική στήλη Συνδρομές -> Θέματα" και όχι στο Περιεχόμενό μου (ακόμα κι αν έχω συνδρομή σε αυτά τα νήματα και έχω ποστάρει άφθονα μηνύματα εκεί).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...