Προς το περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο νέο Insomnia


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α όχι παιδί μου, εγώ σε μερικά γραμματικά ζητήματα μένω πιστός.

 

respect then :)

 

Η δημοσίευση μηνυμάτων σε αυτό το forum χρησιμοποιώντας greeklish χαρακτήρες, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ! grrrrr Αγγλικά είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 856
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

H Εμφάνιση Νέου Περιεχομένου πλέον φαίνεται να λειτουργεί κανονικά.

 

Ααααχ :) Πως φαίνεται ο σωστός developer, από το λεξιλόγιό του :D

 

ps: (επιτέλους Περιεχόμενο sorted by date, nice)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάτι αντίστοιχο με το παλιό "www.insomnia.gr/forum/search.php?do=getnew", ώστε να συμπεριλαμβάνεται το υποφόρουμ Ψυχαγωγία;

 

Για εμάς που δε θυμούνται όλα τα λινκ απ'έξω, δε μας λες τι έκανε το συγκεκριμένο; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το link αυτό αντιστοιχούσε στο menuitem «Νέα Μηνύματα» που έκανε ο,τι κάνει τώρα το «Εμφάνιση Νέου Περιεχομένου».

 

Ο konnak πρέπει να εννοεί το "...=getdaily" που εμφάνιζε όλα τα unread θέματα της ημέρας, ανεξαρτήτου ενότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

btw μόλις παρατήρησα πως "εμφάνιση νέου περιεχομένου" δεν εμφανίζει μόνο τα unread, δουλεύει δηλαδή όπως το παλιό "νέα μηνύματα" αφού είχες πατήσει το "εμφάνιση όλων των μηνυμάτων" (ή κάπως έτσι) που είχε κάτω δεξιά.

 

 

edit: Όχι, άκυρο, δε συμβαίνει το παραπάνω.

Απλά όταν είσαι εσύ αυτός που έχει ποστάρει το τελευταίο μήνυμα, σου εμφανίζει και αυτό ως νέο.

Επεξ/σία από liopyr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γίνεται να μετονομαστεί το <<Περιοχόμενό μου>> σε <<Συνδρομές;>>

 

Όχι, γιατί δεν είναι το ίδιο!

 

Το Περιεχόμενο δεν περιλαμβάνει τα topics στα οποία δεν έχεις συμμετάσχει αλλά έχεις επιλέξει να παρακολουθείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχισε να δουλευει και σωστα η αναζητηση! Μπραβο.

 

Με τις φωτογραφιες στις προσφατες αγγελιες δεν μπορουμε να κανουμε κατι να μην εμφανιζονται και καταλαμβανουν τοσο χωρο; Επισης μονο 6 σελιδες στις προσφατες αγγελιες;; Δεν υπαρχει δυνατοτητα για απεριοριστες;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tι πραγμα ειναι αυτο με τα pm? Moυ εμφανιζει σα καινουργια παλια pm. Ανοιξα ενα και μετα αυτο εξαφανιστηκε.

 

 

Πατα "το περιεχομενο μου" πανω ψηλα στην σελιδα στο ονομα σου διπλα στο avatar.

 

Τελικα βλεπω πως ουτε αυτο δουλευει σωστα. Δεν εμφανιζονται δυο μυνηματα που εκανα πριν απο λιγο!

Επεξ/σία από insomnian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση: Όσοι έχετε ενεργή την επιλογή «Ειδοποίησε με σχετικά με ενέργειες της συντονιστικής ομάδας σε μηνύματα μου», παίρνετε αντίστοιχη ειδοποίηση για τις παρακάτω περιπτώσεις και σε ποιες από αυτές;

 

1. Όταν εφαρμόζεται moderation (προσωρινή διαγραφή, μόνιμη διαγραφή ή μετακίνηση) σε κάποιο μήνυμά σας;

2. Όταν εφαρμόζεται moderation (προσωρινή διαγραφή, μόνιμη διαγραφή ή μετακίνηση) σε κάποιο θέμα που ανοίξατε;

3. Όταν εφαρμόζεται moderation (προσωρινή διαγραφή, μόνιμη διαγραφή ή μετακίνηση) σε κάποιο θέμα που έχετε δημοσιεύσει μήνυμα ή απλά έχετε συνδρομή σε αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...