Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι chill ρε stavrakas13, άδικο έχω; Κανένα επικοδομητικό σχόλιο δεν έχω διαβάσει, μόνο haters χωρίς κριτική. Και η γνωστή νοοτροπία του Έλληνα, αντί να προσπεράσει κάτι που δεν αξίζει τα λεφτά του, το παίρνει πειρατικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε μου φταίει κανείς που έχω τα νεύρα μου; Που βλέπω τον κάθε κατεστραμμένο να μην έχει ιδέα από elder scrolls και μόνη του εμπειρία να είναι 10' με το oblivion; Να διαβάζω για τα γραφικά ενός παιχνιδιού που το τελευταίο που μας νοιάζει είναι η τεχνολογία; Που διαβάζω για το combat system ενός franchise? Διαβάζω σχόλια από haters οι οποίοι δεν έχουν δώσει € στην bethesda αλλά έχουν απαιτήσεις από τα παιχνίδια της; Του κινήματος "μαζί τα φάγαμε" είμαστε εδώ μέσα, έτσι; Μόνο εγώ αναρωτιέμαι τι έγινε και το 5ο μέρος του μεγαλύτερου (σε διάρκεια) franchise δεν έχει έρθει στη χώρα μου;

 

Γνωμη σου...εμεις δεν σου φταιμε σε κατι και δημοκρατια εχουμε ο καθε ενας μπορει να πει τη γνωμη του και οτι θελει πανω στο παιχνιδι. Δεν μπορουμε ολοι να τπο κρινουμε οπως το κρινεις εσυ που εισαι fan του ειδους και παιχτης της σειρας χρονια. Αλλα μπορει να περιμενεις εσυ, αλλα εγω και αλλα καποιος αλλος απο το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωμη σου...εμεις δεν σου φταιμε κατι και δημοκρατια εχουμε ο καθε ενας μπορει να πει τη γνωμη του και οτι θελει πανω στο παιχνιδι. Δεν μπορουμε ολοι να τπο κρινουμε οπως το κρινεις εσυ που εισαι fan του ειδους και παιχτης της σειρας χρονια. Αλλα μπορει να περιμενεις εσυ, αλλα εγω και αλλα καποιος αλλος απο το παιχνιδι.

 

Stratigos24 δεν κάνω προσωπική επίθεση σε κανένα, απλά τα πιο πολλά σχόλια που διαβάζω είναι από άτομα που προφανώς δεν έχουν καμία σχέση με το franchise και είναι της καταραμένης cod generation. Το παράπονό μου όμως δεν είναι στην κριτική που γίνεται στο παιχνίδι αλλά το γεγονός ότι κανείς τους δεν το έχει αγοράσει, συνεπώς δεν έχει δικαίωμα να κρίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Stratigos24 δεν κάνω προσωπική επίθεση σε κανένα, απλά τα πιο πολλά σχόλια που διαβάζω είναι από άτομα που προφανώς δεν έχουν καμία σχέση με το franchise και είναι της καταραμένης cod generation. Το παράπονό μου όμως δεν είναι στην κριτική που γίνεται στο παιχνίδι αλλά το γεγονός ότι κανείς τους δεν το έχει αγοράσει, συνεπώς δεν έχει δικαίωμα να κρίνει.

 

Φίλε μου, όσοι το αγόρασαν από steam έχουν δικαίωμα να το κρίνουν?

 

Όσοι το παίζουν πειρατικό επίσης, για τον ίδιο λόγο για τον οποίο δεν το παίζεις εσύ και περιμένουν να έρθει σε retail, μπορούν να έχουν άποψη?

 

Μην κρίνετε και μην προτρέχετε. Αν το θέλεις άμεσα, άσε τους αφορισμούς και σκάστα στο steam.

 

Φιλικά. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ondine, βλέπεις μόνο σχόλια από haters γιατί όσοι κολογουστάρουμε το παιχνίδι παίζουμε και δεν καθόμαστε να κλαίμε σε φόρουμς.

 

Όσο για το πως Ραζορ 1911 εντίσιον. Περιμένουμε να έρθει Ελλάδα για να το πάρουμε κ αυθεντικό αλλά σιγά μην περιμένω μια βδομάδα δεν αντέχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μια απαντηση ζηταω..ξερει κανεις γιατι κολλαει στο κωλοβαγονι?πραγματικα μου εχει σπασει τα νευρα!

 

android.png

 

Λες να ξερουμε και να μη σου λεμε??? Το εχεις πει 3 φορες. Περιμενε μεχρι να μπει καποιος που μπορει να ξερει.

 

Edit: και μια απλη αναζητηση wagon skyrim στο google βοηθαει: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20111111154514AAnPo5K

 

Πας στο steam και κανεις verify files (αν το εχεις αυθεντικο, αν δεν το εχεις...) περιμενεις να βγει καποιο patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την πειρατεία δεν κάνω σχόλιο επειδή είναι στημένο το παιχνίδι. Βγαίνει ο P.Hines και λέει για το πρόβλημα στους υπολογιστές ενώ η 360 έκδοση έχει βγει μέρες πριν. Το σχόλιό μου πάει στην ευκολία με την οποία ο ελληνάρας παίρνει παράνομα software αλλά αυτό είνα θέμα παιδείας, δε θα διορθωθεί ποτέ...

Την απορία μου γιατί το παιχνίδι δεν έχει έρθει μπορεί να μου τη λύσει κανείς; Δεν είμαι hardcore gamer, πρώτη φορά κάνω προπαραγγελία, είναι συχνό αυτό το φαινόμενο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την πειρατεία δεν κάνω σχόλιο επειδή είναι στημένο το παιχνίδι .......... ο ελληνάρας παίρνει παράνομα software αλλά αυτό είνα θέμα παιδείας, δε θα διορθωθεί ποτέ...

 

 

Λες να κατεβαζουνε μονο οι Ελληνες? Αν κατεβαζαν μονο οι Ελληνες δεν θα ειχαν προβλημα με την πειρατεια οι εταιριες. Κατεβαζει και ο ανεπτυγμενος και με παιδεια Γερμανος, Αγγλος, Γαλλος, Πορτογαλλος κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα "δεν κάνω σχόλιο για την πειρατεία" αλλά από το post μάλλον θέλεις να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα. Νομίζω γεγονός πως μόνο η Ελλάδα φαίνεται να έχει πρόβλημα στο Skyrim κάτι λέει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...