Προς το περιεχόμενο

Game of Thrones Season 1- (χρησιμοποιήστε spoilers)


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Oχι ακριβως, απλα "φημες" απο το HBO λενε οτι θα το ανανεωσουν για 3η+4η σεζον που θα γυριστουν ταυτοχρονα. Οποτε ολοι υποθετουν 1+1=2, οτι αφου το 3ο βιβλιο ειναι μεγαλο, θα μοιραστει σε 2 σεζον που θα γυριστουν ταυτοχρονα

 

Ναι ειναι αρκετα μεγάλο για να βγει σε 1 σεζον χωρίς να κόψουν πολύ πραγμα.

 

Ελπίζω πραγματικά να ανανεώσουν γιατί θα είναι πολύ κρίμα να αφήσουν τέτοια σειρά στη μέση! :fear:

 

Γνωμη μου ειναι ότι θα γυρίσουν σιγουρα και το 3ο βιβλιο, από εκει και πέρα στο 4ο αλλαζει πολύ το σκηνικό της δράσης και εισαγονται νεα πρόσωπα ενώ αλλα μενουν για λίγο στο παρασκήνιο οποτε ίσως σε επίπεδο σειρας να υπάρξει προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωμη μου ειναι ότι θα γυρίσουν σιγουρα και το 3ο βιβλιο, από εκει και πέρα στο 4ο αλλαζει πολύ το σκηνικό της δράσης και εισαγονται νεα πρόσωπα ενώ αλλα μενουν για λίγο στο παρασκήνιο οποτε ίσως σε επίπεδο σειρας να υπάρξει προβλημα.

Ναι, ξέρω γιατί τώρα διαβάζω το 4ο. Προτιμώ να την σταματήσουν, όμως, παρά να την καταστρέψουν. Αν δεν μπορούν, καλύτερα να μην συνεχίσουν. Αλλά ελπίζω να μπορούν! Χαχα ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σταμάτησα στο τελος του τρίτου λόγω overdose και υποχρεώσεων, αλλά καποιος μου ειπε ότι τα γεγονότα του 5ου τρέχουν παράλληλα ή συνδυαζονται με αυτά του 4ου οποτε ίσως μπορεσουν να τα συνδυασουν.

Καλο το 4ο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σταμάτησα στο τελος του τρίτου λόγω overdose και υποχρεώσεων, αλλά καποιος μου ειπε ότι τα γεγονότα του 5ου τρέχουν παράλληλα ή συνδυαζονται με αυτά του 4ου οποτε ίσως μπορεσουν να τα συνδυασουν.

Καλο το 4ο;

Καλό είναι, απλά απογοητεύτηκα λιγάκι στην αρχή μέχρι να μπω λίγο στο νόημα του τι γίνεται σε αυτό το βιβλίο. Δεν είναι σαν τα υπόλοιπα και βλέπεις όπως είπες άλλα σκηνικά δράσης. Δεν με ενθουσίασε όσο το 3, αλλά δεν έχω φτάσει ούτε στη μέση ακόμη οπότε έχω σελίδες μπροστά μου για να ενθουσιαστώ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...