Προς το περιεχόμενο

Game of Thrones Season 1- (χρησιμοποιήστε spoilers)


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλό θα ήταν να έβγαινε σε 3d, εκεί θα τα έσπαγε η σειρά. τουλάχιστον σε hd πιστευω πως αξίζει να δεις αυτη τη σειρα και όχι σε μούφα ποιότητες που κυκλοφορούν εδώ και εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδιά παίζεται πουθενα σε κανα webtv γιατί έχω διαβάσει λίγα πράγματα και με έχει πρήξει ενας φίλος ότι είναι πολύ καλή σειρά και λέω να αρχίσω να τη βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο ακριβη απο το R*O*M*E*...?

 

Δεν εχω κοιτάξει νούμερα, αλλά πιστεύω πως αν δεν είναι ποιο ακριβή, είναι πολύ κοντά. Ειδικά μετά την δεύτερη σεζόν...

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποψήφιο για χρυσή σφαίρα το Game Of Thrones στη κατηγορία για τη καλύτερη δραματική σειρά.

 

Επίσης υποψήφιος για χρυσή σφαίρα στην κατηγορία για τον καλύτερο ηθοποιό σε δεύτερο ρόλο σε σειρά, ο "Peter Dinklage" γνωστός στη σειρά ως "Tyrion Lannister".

 

Εδώ οι υπόλοιπες υποψηφιότητες

 

http://www.goldenglobes.org/blog/2011/12/the-69th-annual-golden-globe-awards-nominations/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμά είναι να σαρώνει και τα βραβεία τότε να το ξανασκεφτώ και να τα δώσω για τα dvd. xexexe...

ή μήπως να πάρω τα βιβλία γιατί έτσι έλεγα και για τον άρχοντα και είδα τις ταινίες και μετά βαρέθηκα να διαβάσω τα βιβλία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμά είναι να σαρώνει και τα βραβεία τότε να το ξανασκεφτώ και να τα δώσω για τα dvd. xexexe...

ή μήπως να πάρω τα βιβλία γιατί έτσι έλεγα και για τον άρχοντα και είδα τις ταινίες και μετά βαρέθηκα να διαβάσω τα βιβλία!

Τα βιβλία είναι καταπληκτικά, όπως και η σειρά! (Έχω διαβάσει μέχρι και το 4ο και μετά τα Χριστούγεννα πάω για 5ο! ^_^ ) Επίσης ο άρχοντας είναι κορυφαία τριλογία (βιβλιά + ταινίες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...