Προς το περιεχόμενο

Game of Thrones Season 1- (χρησιμοποιήστε spoilers)


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα Αγγλικά όλα γιατί δεν τα άντεχε η τσέπη μου στα Ελληνικά! Αλλά και πάλι στα Αγγλικά είναι άλλη φάση, πιο ωραίο! :)

ναι σαφως,πολυ καλυτερα να τα παρεις στα αγγλικά,δε το συζητω!κ τα υπολοιπα στα αγγλικά θα τα παρω!ηθελα να δω και πως γραφει o Martin!άλλη χαρη το πρωτοτυπο και αλλη η μεταφραση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά καλησπέρα

 

Ειλικρινά χωρίς καμία διάθεση να ξεκινήσω το flame αλλά η σειρά αποκτά καθόλου δράση από το 4ο επεισόδιο και κάτω? Εχω δει μέχρι και το 4ο και πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί όλος αυτός ο πανικός για την συγκεκριμένη σειρά!

Να συνεχίσω, γίνεται καλύτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσωπικά κόλλησα από το πρώτο επεισόδιο και αν νομίζεις οτι δεν έχει δράση μέχρι το 4ο τότε δεν νομίζω να αξίζει να δεις τη συνέχεια. (Τα λέω έτσι ---> ^_^ , όχι έτσι ----> :angry: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ για να πω την αλήθεια από το 4ο επεισόδιο και μετά έπαθα το μεγάλο κόλλημα!!!Αλλά μου είχε κινήσει άπειρα το ενδιαφέρον από το 1ο 10λέπτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι σειρα που αξιζει να την συνεχισεις λιγο αν δε σ αρεσει απο την πρωτη στιγμη!βεβαια ενταξει αν δε σ αρεσει η εποχη κ το ολο σκηνικο καθολου δε θα σ αρεσει ουτε μετα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα

 

Ειλικρινά χωρίς καμία διάθεση να ξεκινήσω το flame αλλά η σειρά αποκτά καθόλου δράση από το 4ο επεισόδιο και κάτω? Εχω δει μέχρι και το 4ο και πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί όλος αυτός ο πανικός για την συγκεκριμένη σειρά!

Να συνεχίσω, γίνεται καλύτερο?

Εξαρταται τι εννοεις δραση

Αν σκεφτεσαι καθαρο action, εχε υποψη σου ότι ειναι σειρα και οχι ταινια (αρα μικροτερο budget ανα επεισοδιο) και επισης δεν ειναι αστυνομικο, ειναι επικο/εποχης αρα αν θελανε να διεξουν action θα μιλαγαμε για επιπεδο LotR

 

Πρακτικα αυτο που θελω να σου πω ειναι οτι εχει δραση, αλλα αν περιμενεις σκηνες action τοτε ΝΑΙ, εχει καποιες αλλα μεχρι 6-7 χαρακτηρες στην οθονη, ΟΧΙ δεν δειχνει μεγαλες μαχες με χιλιαδες στρατιωτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα εχει μαχες λένε στη 2η σεζον, αν και μου φαινεται σχετικά ανεθικτο να φτιαξουν αυτο που θα γινει στο τέλος.

έχει εχει κ θα ναι επικές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ανυπομονω να δω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.oneman.gr/keimena/diaskedash/sto_rafi/article1517823.ece

 

Ας ξεκινήσουμε μετρώντας. A Game of Thrones (835 σελίδες), A Clash of Kings (1009 σελίδες), A Storm of Swords (1216 σελίδες, εξού και τηλεοπτικά θα γυριστεί σε δυο σεζόν),

 

Ειναι οφισιαλ αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.oneman.gr/keimena/diaskedash/sto_rafi/article1517823.ece

 

Ας ξεκινήσουμε μετρώντας. A Game of Thrones (835 σελίδες), A Clash of Kings (1009 σελίδες), A Storm of Swords (1216 σελίδες, εξού και τηλεοπτικά θα γυριστεί σε δυο σεζόν),

 

Ειναι οφισιαλ αυτο;

Oχι ακριβως, απλα "φημες" απο το HBO λενε οτι θα το ανανεωσουν για 3η+4η σεζον που θα γυριστουν ταυτοχρονα. Οποτε ολοι υποθετουν 1+1=2, οτι αφου το 3ο βιβλιο ειναι μεγαλο, θα μοιραστει σε 2 σεζον που θα γυριστουν ταυτοχρονα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...