Προς το περιεχόμενο

Game of Thrones Season 1- (χρησιμοποιήστε spoilers)


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειπα και εγω να αρχισω να βλεπω καμια σειρα ετσι για το γαμωτο και νομιζω το συγκεκριμενο μου κεντριζει το ενδιαφερον περισσοτερο απο οτιδηποτε αλλο μαζι με το true blood (λογο theme). Απο οτι διαβαζω μαλλον αξιζει τον κοπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάποιος ανέφερε ότι το acting πάει από το κακό στο χειρότερο.

Τι λέει η κοινή γνώμη?

 

αυτος που το ειπε

δεν ξερει τι του γινεται

για πολλους και διαφορους λογους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η σειρα παει απιστευτα γρηγορα αλλα λογικο ειναι αφου σε δεκα επεισοδια πρεπει να χωρεσει ενα "τουβλο".Οσο παει γινεται καλυτερη και παρολο που υπαρχει τεραστιο υποβαθρο πισω απο τους χαρακτηρες καταφερνει να απεικονισει τα σημαντικοτερα χαρακτηριστικα τους πολυ μαεστρικα ετσι ωστε να μην χανεσαι ακομα και αν δεν εχεις διαβασει το βιβλιο.Ο Tyrion ειναι για πολλα οσκαρ και ολοι γενικοτερα εχουν μπει στους χαρακτηρες.Χειροτερος ισως ειναι ο Sean Bean παρολο που ειναι και το μεγαλυτερο ονομα.

Προσεξα οτι υπαρχει και ελληνικο στοιχειο με τον τυπο που παιζει τον Syrio και πολυ καλα μαλιστα...Ωραιος ο water dancer. :-)

Επεξ/σία από stone
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, το 3ο μου αρεσε περισσοτερο απο το 2ο

Δεν νομιζω οτι ειχε αργο ρυθμο, ισα ισα, ο ρυθμος ηταν αρκετα γρηγορος με σχετικα μικρες και συντομες σκηνες η μια μετα την αλλη.

Ασε που ειδα και πολυ απο το Τειχος και λιγο αλλη πλευρα και ακουσαμε ιστοριες

Γενικα το 3ο μου κεντρισε το ενδιαφερον για τα επομενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ μπλα μπλα φαινεται να χει κ αρχιζω κ βαριεμαι.Γουσταρα τοσο πολυ στην αρχη του πρωτου επεισοδιου με τη σφαγη απο

τους "Αλλους" κ νομιζα οτι θα επικεντρωνοταν εκει η ιστορια αλλα τζιφος.Ωραια η ιστοριουλα,αλλα ελπιζω στη συνεχεια να αποκτησει κ λιγη δραση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...