Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto: San Andreas


javaneze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

epidi to topic einai gia no warez....piga simera sto taxidromio na paro to demataki me to san andreas....to kouti einai apsogo me oraio manual kai ton xarti mesa....kairo eixa na do toso prosegmeno kouti (apo to wow diladi)

tha to kano install sintoma :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 836
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ma kala kanenas den eide alla oute kai diavase ta proigoumena post pou ginan otan eixa vgei gai ps2?Diladi tora ankaluptete ti pezei me to game?Its probably the heat kai pou se akoma...

Φαντάζομαι οι περισσότεροι PC gamers δεν πολυασχολούνται με PS2 και τα παιχνίδια του (εκτός κι αν έχουν PS2). Επιπλέον όσα λιγότερα ξέρει κανείς για το SA, τόσο πιο πολύ θα το ευχαριστηθεί. Τουλάχιστον εγώ είχα αγνοήσει συνειδητά τα οποιαδήποτε reviews ή νέα για το SA, από τότε που είχε βγει για PS2 και ακουγόταν ότι η Rockstar σκέφτεται να το βγάλει και για PC...κάποτε.

Και μέχρι να το πάρω δεν ήξερα ότι δεν έπαιζε ο Vercetti, ούτε τίποτα για την υπόθεση, ούτε για το gameplay, ούτε ότι από metal πρακτικά δεν έχει τίποτα (αίσχος, όλο ντάπα-ντούπα είναι). Κι έτσι το χαίρομαι πιο πολύ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, απότι βλεπω ο bomber είναι ακόμα στην αρχή.Εγώ δυστυχώς δεν έχω τον κατάλληλο υπολογιστή για να το παίξω ακόμα και αν το κατεβάσω...

Αλλα το έχω τερματίσει στο ps2, οπότε όποιος θέλει βοήθεια παρόλο που είναι εύκολο να μου στείλει πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα νευρα μου!εχω fx5600 512ram kai 2,4 p4 και μου παιζει μονο 800χ600!

δεν μπορω να μεγαλωσω την αναλυση γιατι ετσι μου εχει σπασει τα νευρα μια και εχς και 19αρα οθονι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπορει κανενας να σκαναρει τον χαρτη κ να τον ανεβασει στο φόρουμ???????????????

 

ο χαρτης ειναι σαν poster kαι εχει το μεγεθος τουλαχιστον σαν 4 φυλλα A4

οποτε δυσκολα scanαρετε!

 

τα νευρα μου!εχω fx5600 512ram kai 2' date='4 p4 και μου παιζει μονο 800χ600![/quote']

 

ηθελες να πεις κατι?εχεις καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, κι εγώ το ίδιο "πρόβλημα" έχω με το respect. Φαντάζομαι ότι θα γεμίζει πολύ αργά, δεν νομίζω να είναι bug. Κάποιος που το έχει πάιξει σε PS2 θα ξέρει σίγουρα και θα μας διαφωτίσει.

Α, το μπιλιάρδο στο μπαρ είναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...