Προς το περιεχόμενο

Απατη απο αγγελια


geoal1973

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαι πως θα ξερει ο δαρμενος ποιος τον εδαρε?

 

Που ξέρεις τι άκρες έχει φίλε μου?

Και εν πάσει περιπτώσει είναι δυνατόν έστω και να συζητάμε και τέτοιες πράξεις;

Αν είναι δυνατόν ρε παιδιά. Ας σοβαρευτούμε λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 336
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Οτι ακρες και να εχει δεν θα μπορεσει να μαθει τον αγνωστο που τον εδαρε.

Διευκρινιζω οτι εγω ειμαι κατα τετοιων ενεργειων.

 

 

 

Υ.Γ. οπως προανεφερα,μπορεις να δωσεις εντολη στον μεταφορεα να ανοιξει το δεμα στο παραληπτη.Μου το κανε εμένα η ACS κατ'εντολη του πωλητή...μαλιστα ο ιδιος ανεφερε πως το κανει διαρκως.

Μπορει μεν να το δει αλλα δεν θα ξερει αν οντως δουλευει ή αν εχει καποιο ελαττωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσοι πραγματικά έχουν τόσα χρήματα να παίρνουν iphone και τηλεοράσεις 100 ιντσών τα έχουν βγάλει τίμια τα χρήματα???

 

απλα επειδη εχω iphone και ειμαι υπαλληλος 700ε...θεωρω το ανωτερο,τουλαχιστον προσβλητικο,οποτε σε παρακαλω αν θελεις διορθωσε το.

 

 

στο θεμα μας τωρα,απλα παρακολουθηστε την εξελιξη και την αποφαση του δικαστηριου πριν χαρειτε οτι αποδοθωκε δικαιωσυνη.Μονο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα επειδη εχω iphone και ειμαι υπαλληλος 700ε...θεωρω το ανωτερο,τουλαχιστον προσβλητικο,οποτε σε παρακαλω αν θελεις διορθωσε το.

 

 

στο θεμα μας τωρα,απλα παρακολουθηστε την εξελιξη και την αποφαση του δικαστηριου πριν χαρειτε οτι αποδοθωκε δικαιωσυνη.Μονο αυτο.

 

Αν διαβάσεις το μήνυμα μου θα δεις οτι αναφέρομαι σε πλουσιόπαιδα που τα χουν από τον μπαμπάκα τους και που ξύπνησαν μια μέρα και από το πουθενά εχουν λεφτάκια .Οπότε δεν έχω τίποτα να πάρω πίσω όσα γράφω ισχύουν στο ακέραιο και το ξέρουμε καλά αυτό.

Κι εγώ είμαι υπάλληλος των 700€ αλλά δεν αγοράζω iphone με τιμή που υπερβαίνει ακόμα κα ιτον ίδιο μου τον μισθό.

Παίρνω κα ιδέχομαι κλήσεις και με κινητό των 20€..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

όσοι πραγματικά έχουν τόσα χρήματα να παίρνουν iphone και τηλεοράσεις 100 ιντσών τα έχουν βγάλει τίμια τα χρήματα???

 

Πολλοί που μπαίνουν στο δημόσιο με μέσο, που βολεύονται σε μεγάλες εταιρείες με τις ευλογίες και τα χρήματα του μπαμπάκα, που βρίσκουν δουλειά επειδή τυχαίνει να έίναι συγγενής με τον εργοδότη και που στερούν από αυτούς που έχουν πραγματικά προσόντα και ανάγκη θέσεις

 

Ωρέ, πάς καλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποσους μηνες θα εκδικαστει η υποθεση? μεχρι τοτε θα ειναι προφ/νος ή ελευθερος?

 

"διαδικασία αυτοφώρου" έλεγε το άρθρο λογικά θα αφεθεί ελεύθερος με περιοριστικούς όρους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτοφωρο σημαινει οτι σε δικαζουν αμεσα και με βαρυτερες ποινες.

 

αναφέρομαι σε πλουσιόπαιδα που τα χουν από τον μπαμπάκα τους και που ξύπνησαν μια μέρα και από το πουθενά εχουν λεφτάκια

και τι φταινε τα παιδια που γεννηθηκαν πλουσια? :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναφέρομαι σε πλουσιόπαιδα που τα χουν από τον μπαμπάκα τους και που ξύπνησαν μια μέρα και από το πουθενά εχουν λεφτάκια

 

 

ειδες η *ουτανα η κοινωνια,ε...επειδη ο αλλος ετυχε να ειναι απο οικονομικα ανετη οικογενεια,και πηρε iphone ειναι κλεφτης και αλητης.

...Δεν περιγραφω αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτοφωρο σημαινει οτι σε δικαζουν αμεσα και με βαρυτερες ποινες.

 

και τι φταινε τα παιδια που γεννηθηκαν πλουσια? :blink:

 

Αυτά τα παιδάκια κλαίγονται και γκρινιάζουν οτι είναι δύσκολοι οι καιροί οτι δεν έχουν να φάνε ενώ τους τρέχουν από τα πατζάκια.

Έλεος. Η αστυνομία έχει την τάση να πιάνει (και καλά κάνει) τους μικροαπατεωνες, αλλά οι μεγάλοι που τα χουν όλως τυχαίος είναι στην απέξω.

Το χρήμα εξουσιάζει, ξέρεις καλά σε ποιους αναφέρομαι δεν αναφέρομαι στον απλό υπάλληλο που πασχίζει και τρέχει για 700€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδες η *ουτανα η κοινωνια,ε...επειδη ο αλλος ετυχε να ειναι απο οικονομικα ανετη οικογενεια,και πηρε iphone ειναι κλεφτης και αλητης.

...Δεν περιγραφω αλλο.

Έτυχε ή...πέτυχε? Τουλάιστον αυτοί να μην μιλάνε περί κρίσης και ανεργίας, είναι ντροπή δηλαδή.

Άστο φίλε μου δεν θέλω να γράψω περισσότερα γιατί οκ θα πω πολλά. Και θα ξεφύγουμε από το θέμα.

Καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αναφερεσαι στην ανιση και επιλεκτικη μεταχειριση που απολαμβανουν οι πλουσιοι απο το νομο εχεις απολυτο δικιο.

 

Τώρα που τον πιάσανε τον απατεώνα, με τα λεφτά που δώσανε τα παλικάρια εδώ, τι γίνεται? Άμα κερδιθεί η δίκη επιστρέφονται?

Ναι αυτοματως. Πιστωνεται ο λογ/σμος τους αμεσα (για emoticon βαλε την εικονα του avatar σου)

 

Πως να επιστραφουν απο μονα τους φιλε μου? Θα πρεπει να φιλοτημηθει ο ιδιος ο κακοποιος.

Τα λεφτα της απαγωγης του Παναγοπουλου επιστραφηκαν μετα τη συλληψη των απαγωγεων του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συναδελφε,κι εγω μαζι σου ειμαι,εχεις δικιο σε αυτο που θες να πεις.Απλα μαλλον δεν ηταν σωστη η αρχικη διατυπωση σου.Αυτο ειναι ολο.Μην ξενερωνεις.

 

 

πισω στο θεμα μας.Γνωριζει καποιος να μας πει τι γινεται με τα λεφτα των παιδιων απο εδω?Υπαρχει περιπτωση να τα παρουν πισω ή απλα θα μεινουν στο οτι συνεληφθει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυρίως σε αυτή την μεταχείριση αναφέρομαι φίλε μου.

Οι έχοντες έχουν την πολυτέλεια να κάνουν κάθε είδους απάτη και να την βγάζουν καθαρή ενώ ο άλλος θα πάει μέσα γα μικροκλοπές και η αστυνομία θα το κάνει και πρώτο θέμα.

Ξεκαθαρίζω οτι δεν είμαι με το μέρος κανενώς που κάνει απάτη αλλά να λέμε και κάποια πράγματα που είναι δίκαια.

Πρόσφατα γνωστός μου σε επιχείρηση παραπονιόταν οτι δεν έχει τόσα κέρδη και την επόμενη μέρα πηγε και ανακαίνισε το σπίτι του, μόνο πισίνα δεν έβαλε. Ε οκ αυτό είναι κοροιδία και ψέμα, τουλάχιστον να μην μιλάνε ρε παιδί μου. Και επειδή ξέρω περισσότερα έχω μάθει πως έβγαλε τόσα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σας και από εμένα.Διάβασα όλα όσα γράψει.

Θα μπορούσα να πώ πολλά για όλα αυτά αλλά δεν είναι του παρόντος.

Το σίγουρο είναι ότι.....Μετά Χριστό ...προφήτες. Μάλλον μιλάμε για το ίδιο άτομο διότι δρα με τον ίδιον τρόπο ακριβώς (πολύ θράσος) ή για σπείρα.

Όταν δίνεις τραπεζικό λογαριασμό στην ουσία δίνεις και το ονομ/μο σου και τα υπόλοιπα στοιχεία σου.

Το όνομα του γνωστού georarg που εγώ προσωπικά έχω κάνει μήνυση (αλλά έχει πάρει αναβολή) είναι Γεώργιος Αργ......

Εδώ βέβαια η δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος δεν επενέβη ποτέ αν και είχα στείλει πολλά μηνύματα.

Τι μπορείτε να κάνετε;;;

Μήνυση κατά του συγκεκριμένου προσώπου ...αν ο τραπεζικός λογαριασμός σας βγάζει το ίδιο όνομα, αλλά ενημερώνοντας την αρμόδια αρχή ότι εκρεμεί εναντίων του δίκη στην Καλαμάτα και ότι έχει εντοπιστεί απο τις αρχές για να μην τον ψάχνουν άδικα και χάνουν χρόνο.

Αφού βρεθούμε και άλλοι που πιστεύουμε σε κάποιες αξίες είναι πιο εύκολο να τον τιμωρήσουμε κιόλας στην δίκη που θα γίνει στις 5 Μαϊου 2011 στην Καλαμάτα.ότι θέλετε για απορίες παρακαλώ πμ.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και για τον χώρο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...