Προς το περιεχόμενο

Πρότυπο Φόρμας αγοράς-αναβάθμισης υπολογιστή


ColdFusion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 223
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για αγορά υπολογιστή




Τιμή    850 eurο

Χρήση υπολογιστή : Πιο πολύ για gaming αλλά και ίντερνετ καμία ταινία

Ειδικά προγράμματα που θα χρησιμοποιήσουμε: League of legends, visual basic 2010 ,

Αν στη σύνθεση χρειαζόμαστε οθόνη? Ναι 23’’


Αν στη σύνθεση χρειαζόμαστε και πληκτρολόγιο,ηχεία,ποντίκι? όχι

Τοποθεσία στην οποία βρισκόμαστε ( για την επιλογή κατάλληλου καταστήματος). Δεν με απασχολεί.

Αν τα κομμάτια που θέλουμε να αγοράσουμε θέλουμε να είναι απο ένα κατάστημα ή επιθυμούμε την αγορά απο διαφορετικά καταστήματα? Από e-shop , you.gr e-gate plaisio

Αν επιθυμούμε να συναρμολογηθεί το σύστημα στο κατάστημα(στην περίπτωση που δεν γνωρίζουμε πως να το συναρμολογήσουμε) ή το σύστημα θα στηθεί απο τον ενδιαφερόμενο? Εγώ θα το στήσω

Αν επιθυμούμε λειτουργικό σύστημα και πιο . εγώ θα το βάλω και αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ποσο : 1100€ μεγιστο

Χρηση: Gaming,Ταινιες ιντερνετ κτλ

Ειδικα προγραμματα: οχι κατι συγκεκριμενο games γενικως

Οθονη: Ναι 24'

Πληκτρολογιο,Ποντικι,Ηχεια :Οχι απαραιτητα

Περιοχη: Εβρος

Καταστημα: Εχω μια κλιση στο e-shop

Συναρμολογηση: Θελω να γινει στο καταστημα

 

Παιδες αν μπορειτε να με βοηθησετε αμεσα διοτι βιαζομαι λιγο θα σας ειμαι ευγνωμων :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ποσο περιπου 300-400 .

χρηση internet , movies ,gaming  λιγο

οχι ποντικια και πληκτρολογια !

βασικα θελω να ξεκινησω να φτιαχνω ενα p.c. σιγα σιγα ,θα ηθελα να ξεκινησω με κουτι ,μητρικη, επεξεργαστη . απλα θα ηθελα να ειναι συμβατο για αρκετα χρονια .hdmi .usb3.sata κτλ και αξιοπιστο .την συναρμολοδηση θα την προσπαθησω εγω ,λειτουργικο μαλλον τα εφταρια ! θεσσαλονικη -χαλκιδικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα και παλη πριν κανετε ποστ για το τι συστημα κτλ θελεται καντε και ενα search στο φορουμ.υπαρχουν παρα πολλες συνθεσης με πισι και buget που ψαχνετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή λάθος κατάλαβες ή λάθος στο είπαν.

 

Όπως και να 'χει, άνοιξε νέο θέμα εδώ:

 

http://www.insomnia.gr/forum/49-%CE%BD%CE%AD%CE%B1-%CF%83%CF%85%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B2%CE%B1%CE%B8%CE%BC%CE%AF%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82/

 

Εννοείται, συμπλήρωσε τη φόρμα στο νέο θέμα που θ' ανοίξεις, για να λάβεις σωστή βοήθεια. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω πως στην λίστα πρέπει να πρόσθετη εκτος και από το ποιος θα στήσει το σύστημα και τι εμπειρία έχει πάνω στην κατασκευής pc γιατί αλλιώς μπορεί να γίνει κάποιq πρόταση που είναι τοσο advance με raid / sli / η watercooling που απλά ο χρηστης να μην μπορεί να την στήσει μονος.

 

Πρέπει να ξέρουμε και τον βαθμό δυσκολία που μπορεί να αντιμετώπιση.Ελπίζω να εκφραστικά σωστά και να καταλάβατε τι θέλω να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

θελω να φτιαξω pc με 600-650 ευρω. εχω βρει κατι αλλα θα ηθελα να ακουσω και αλλες γνωμες

 

το θελω για  gaming αλλα οχι και τρελο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...