Προς το περιεχόμενο

Uncharted 3: Drake's Deception [PS3]


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οντως φιλε αξιζει...

νομιζω στο ιδιο τοπικ λιγες σελιδες πριν εσυ μου ειχες προτεινει να ξεκινησω απτο 1 οταν εγω ελεγα οτι ηθελα να παρω το 2!!!πηρα τελικα την αποφαση (στιγμιαια :P ) και τα πηρα και τα 2 πακετο!!!ξεκινησα πριν λιγο το 1 δεν επαιξα πολυ ειναι στην 3 αποστολη ή 3 chapter δεν ξερω πως λεγετε :S πιστευω να καταλαβες!!!μεχρι αυτη την σκηνη παντως που ειμαι δεν εχει τοσο δραση αλλα αποτι φαινετε πεταει το παιχνιδι...εχει πολυ καλα γα=ραφικα για τοσο χρονων παιχνιδι!!!το 2 δεν το εβαλα ακομα...λεω πρωτα να τελειωσω το 1 και μετα να βαλω το 2!!!

 

Όταν πήρα το PS3, είχε στη συσκευασία τα Uncharted 1, Motorstorm και το PES. Στην αρχή έπαιζα μόνο PRO, μέχρι τη μέρα που έπιασα το Uncharted και έπαθα πλάκα. Ήταν και καλό παιχνίδι, είχε και καλό σενάριο. Το 2 απογείωσε τη σειρά αλλά κρίνω ότι είναι καλά να αρχίσει κάποιος από το 1 για να έχει και επαφή με την ιστορία. Πάντα το οικονομικό βέβαια είναι ο σημαντικότερος παράγοντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 235
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όταν πήρα το PS3, είχε στη συσκευασία τα Uncharted 1, Motorstorm και το PES. Στην αρχή έπαιζα μόνο PRO, μέχρι τη μέρα που έπιασα το Uncharted και έπαθα πλάκα. Ήταν και καλό παιχνίδι, είχε και καλό σενάριο. Το 2 απογείωσε τη σειρά αλλά κρίνω ότι είναι καλά να αρχίσει κάποιος από το 1 για να έχει και επαφή με την ιστορία. Πάντα το οικονομικό βέβαια είναι ο σημαντικότερος παράγοντας.

και εγω ειμαι αυτης της αποψης...μια σειρα οπως το uncharted ειναι καλο να ξεκινας παντα απο το πρωτο για να εχεις μια ολοκληρομενη αποψη για το παιχνιδι!!!εγω επαιζα στο πσ2 το prince of persia...ηταν απο τα αγαπημενα μου παιχνιδια ειδικα το 2 της σειρας το warrior within αλλα μετα που σταματησαν να το βγαζουν για το πσ2 και επαψα και εγω να ασχολουμε με το πσ2 το παρατησα επαιξα τα 2 τελευταια στο pc το ενα που ειχε βγει το 2008 και ηταν σαν animation και το τελευταιο το forgotten sands αλλα απογοητευτικα παρα πολυ ετσι οπως τα ειχαν φτιαξει!!!εγω ειμαι της αποψης οτι μεχρι τριλογια μπορουν να βγουνε ωραια παιχνιδια με μια καλη ιστορια αν ξεπερασουν μετα τα 3 τα περισσοτερα ειναι πολυ τραβηγμενα και δεν σε προσεγγυζουν στην ως τωρα ιστορια του παιχνιδιου!!!!

εσυ φιλε μου εχεις παιξει το prince of persia?γνωριζεις το παιχνιδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ειμαι αυτης της αποψης...μια σειρα οπως το uncharted ειναι καλο να ξεκινας παντα απο το πρωτο για να εχεις μια ολοκληρομενη αποψη για το παιχνιδι!!!εγω επαιζα στο πσ2 το prince of persia...ηταν απο τα αγαπημενα μου παιχνιδια ειδικα το 2 της σειρας το warrior within αλλα μετα που σταματησαν να το βγαζουν για το πσ2 και επαψα και εγω να ασχολουμε με το πσ2 το παρατησα επαιξα τα 2 τελευταια στο pc το ενα που ειχε βγει το 2008 και ηταν σαν animation και το τελευταιο το forgotten sands αλλα απογοητευτικα παρα πολυ ετσι οπως τα ειχαν φτιαξει!!!εγω ειμαι της αποψης οτι μεχρι τριλογια μπορουν να βγουνε ωραια παιχνιδια με μια καλη ιστορια αν ξεπερασουν μετα τα 3 τα περισσοτερα ειναι πολυ τραβηγμενα και δεν σε προσεγγυζουν στην ως τωρα ιστορια του παιχνιδιου!!!!

εσυ φιλε μου εχεις παιξει το prince of persia?γνωριζεις το παιχνιδι?

 

Ναι αλλά μόνο αυτό: Prince_Of_Persia_1-2.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως γνωρίζετε καμιά προσφορά για να αγοράσω το 1 και το 2 μαζί;

εγω φιλε μου χθες τα αγορασα πακετο και τα δυο μαζι ταχανε 44Ε στα multirama!!!μονο του το 2 εχει 30Ε οποτε ειπα κατσε να δωσω 44 και να τα παρω και τα δυο...δεν ξερω αν συνφερει γτ δεν ξερω ποσο πουλανε πλεον το 1!!!αλλα 15Ε δεν νομιζω να το πουλανε!!!

αν θες το βρισκεις και στο ebay με λιγοτερα λεφτα!

 

Υ.Γ. οριστε μια καλη προσφορα απο ebay και τα 3 μαζι αλλα ειναι μεταχειρισμενα!!http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1311&_nkw=uncharted+1+and+2&_sacat=See-All-Categories

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγόρασα το πακέτο 2 σε 1 απο πλαίσιο 47.90 euro

http://www.plaisio.gr/Gaming/Games/Sony-Playstation-3/Sony-Uncharted-Uncharted-2-DLC-Uncharted-3-PS719142294.htm

το ιδιο ακριβως πηρα τα χριστουγεννα απο multirama!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες τερμάτισα το 2..Φοβερή εμπειρία.

Η μόνη μου ένσταση ειναι οτι θα ήθελα λίγο παραπάνω σκέψη και γρίφους και λίγο λιγότερο πιστολίδι.

 

ps.Σε ενα απο τα τελευταία κεφάλαια το ps3 κόλλησε.Διάβασα σε διαφορα forums οτι είναι σύνηθες αυτό και οτι φταίει το παιχνίδι..

Να ανησυχώ για το ps3 μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...