Προς το περιεχόμενο

Uncharted 3: Drake's Deception [PS3]


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 235
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το τερμάτισα σε 9,5 ώρες στο normal σε 2d.

Πολύ καλό παιχνίδι ειδικά από τη μέση και μετά είναι άκρως εντυπωσιακό.

Ένα 9/10 το αξίζει και όχι το 10/10 λόγω προβληματικού τρόπου στόχευσης και συμπεριφοράς των όπλων.(Ίσως να φταίνε και οι μοχλοί του χειριστηρίου του ps3).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τερμάτισα σε 9,5 ώρες στο normal σε 2d.

Πολύ καλό παιχνίδι ειδικά από τη μέση και μετά είναι άκρως εντυπωσιακό.

Ένα 9/10 το αξίζει και όχι το 10/10 λόγω προβληματικού τρόπου στόχευσης και συμπεριφοράς των όπλων.(Ίσως να φταίνε και οι μοχλοί του χειριστηρίου του ps3).

 

Εχουν βγαλει patch και υπαρχει επιλογη για αλλαγη τροπου στοχευσης.Οντως ηταν προβληματικος αρχικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας φίλοι.

Υπάρχει κανείς απο το Ρέθυμνο Κρήτης που έχει τερματίσει το uncharted 3 drake's deception? ,για να μου το δανείσει για μία βδομάδα να το τερματίσω και γω και να του επιστρέψω?

Ευχαριστώ

 

P.S Εχω και γω 9 παιχνίδια αμα θέλει για να διαλέξει να του δανείσω και γω

Επεξ/σία από BLuE_PaNtHeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=vH3DhwgeVuU&feature=channel_video_title

 

 

τράβαγα λίγο σκ@τ@ . βιαζόμουν να παίξω

φιλε μια ακυρη ερωτηση...ειδα το βιντεακι σου απο το παιχνιδι...προσεξα οτι ειχες κατι ηχεια phillips 2.1!!!!!εισαι ευχαριστημενος με αυτα τα ηχεια???θελω να πω ακουγοντε καλα???αξιζει να τα αγορασεις και να τα εχεις αντι για 5,1???τα ειχα βρει στα public τα ιδια ακριβως ακουσα λιγο τον ηχο και πορωθηκα αλλα εβρησκα υπερβοληκη την τιμη τους για 2.1 (80Ε) και τελικα δεν τα αγορασα!!!

αν θελεις μπορεις να μου απαντησεις με π.μ.???θα με διευκοληνες και δεν θα τρελεναμε και τους υπολοιπους που θελουνε να μαθουνε νεα για το παιχνιδι!!!

Επεισης...οσον αφορα το game προχθες πηγα να το αγορασω αλλα μολις ειδα την τιμη (70Ε) τα λυπηθηκα και δεν τα δωσα και ειπα να περιμενω να κατευει ή να το αγορασω απο ebay (δεν ξερω αν θα εχει τα ελληνικα)!!διαβασα ολα τα σχολια στο συγκεκριμενο τοπικ και ειδα οτι το uncharted 2 ηταν σαν να λεμε υπερπαιχνιδαρα...να πω την αληθεια δεν εχω παιξει κανενα παιχνιδι της σειρας μιας και πριν κατι μηνες πηρα το ps3...παρηγγειλα για αρχη το uncarted 2 μιας και το βρηκα φτηνο στο ebay (12Ε) για να δω λιγο πως ειναι το παιχνιδι και αν αξιζει!!εκανα καλα?αξιζει τα λεφτα του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεισης...οσον αφορα το game προχθες πηγα να το αγορασω αλλα μολις ειδα την τιμη (70Ε) τα λυπηθηκα και δεν τα δωσα και ειπα να περιμενω να κατευει ή να το αγορασω απο ebay (δεν ξερω αν θα εχει τα ελληνικα)!!διαβασα ολα τα σχολια στο συγκεκριμενο τοπικ και ειδα οτι το uncharted 2 ηταν σαν να λεμε υπερπαιχνιδαρα...να πω την αληθεια δεν εχω παιξει κανενα παιχνιδι της σειρας μιας και πριν κατι μηνες πηρα το ps3...παρηγγειλα για αρχη το uncarted 2 μιας και το βρηκα φτηνο στο ebay (12Ε) για να δω λιγο πως ειναι το παιχνιδι και αν αξιζει!!εκανα καλα?αξιζει τα λεφτα του?

 

Το 2 και το 3 είναι περίπου στο ίδιο επίπεδο. Αν ξεκινάς τώρα με τη σειρά, και σε παίρνει οικονομικά, δες μήπως βρεις και το 1ο για να έχεις μια ολοκληρωμένη άποψη της ιστορίας. Αν όμως παίξεις το 2 ή το 3 μετά δεν υπάρχει περίπτωση να γυρίσεις στο 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεισης...οσον αφορα το game προχθες πηγα να το αγορασω αλλα μολις ειδα την τιμη (70Ε) τα λυπηθηκα και δεν τα δωσα και ειπα να περιμενω να κατευει ή να το αγορασω απο ebay (δεν ξερω αν θα εχει τα ελληνικα)!!διαβασα ολα τα σχολια στο συγκεκριμενο τοπικ και ειδα οτι το uncharted 2 ηταν σαν να λεμε υπερπαιχνιδαρα...να πω την αληθεια δεν εχω παιξει κανενα παιχνιδι της σειρας μιας και πριν κατι μηνες πηρα το ps3...παρηγγειλα για αρχη το uncarted 2 μιας και το βρηκα φτηνο στο ebay (12Ε) για να δω λιγο πως ειναι το παιχνιδι και αν αξιζει!!εκανα καλα?αξιζει τα λεφτα του?

E οχι και 70 ευρω φιλε μου

Το σκρουτζ δεν το ξερεις; http://www.skroutz.g...-Deception.html

Εγω το επαιξα λιγο με ελληνικα και μετα το γυρισα στα αγγλικα. εφαγα ξενερα χειροτερη απ το ΠΕΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απο ώρα σε ὠρα περιμένω αυτό το πακέτο http://www.plaisio.gr/Gaming/Games/Sony-Playstation-3/Sony-Uncharted-Uncharted-2-DLC-Uncharted-3-PS719142294.htm

Το 3 θα το αγοράσω αργότερα όταν πέσει ακόμη η τιμή του η μπορεί και μεταχείρα, θα σας πω τις εντυπώσεις μου για το παιχνίδι σε λίγες ώρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 2 και το 3 είναι περίπου στο ίδιο επίπεδο. Αν ξεκινάς τώρα με τη σειρά, και σε παίρνει οικονομικά, δες μήπως βρεις και το 1ο για να έχεις μια ολοκληρωμένη άποψη της ιστορίας. Αν όμως παίξεις το 2 ή το 3 μετά δεν υπάρχει περίπτωση να γυρίσεις στο 1.

τα βρηκα και τα δυο μαζι δλδ το 1 και το 2 στα 35 ευρω περιπου απο το ebay αλλα ειπα να μην ξοδεψω τοσα πολλα λεφτα!!δεν πειραζει θα δοκιμασω το 2 και βλεπουμε!!!

 

 

E οχι και 70 ευρω φιλε μου

Το σκρουτζ δεν το ξερεις; http://www.skroutz.g...-Deception.html

Εγω το επαιξα λιγο με ελληνικα και μετα το γυρισα στα αγγλικα. εφαγα ξενερα χειροτερη απ το ΠΕΣ

το skroutz το ξερω αλλα να σου πω την αληθεια ουτε καν εκατσα να ψαξω εκει...πηγα εξω στην αγορα και το ειδα 70 ευρω και την σπεσιαλ εντισιον 75 και ειπα αστο να κατευει η τιμη και μετα!γτ σε χαλανε τοσο πολυ τα ελληνικα???

οσον αφορα το πεσ εγω φετος ειμαι αρκετα ευχαριστημενος σε σχεση με το περσυνο!!!το περσυνο ηταν αθλιο!!!

 

 

Εγώ απο ώρα σε ὠρα περιμένω αυτό το πακέτο http://www.plaisio.gr/Gaming/Games/Sony-Playstation-3/Sony-Uncharted-Uncharted-2-DLC-Uncharted-3-PS719142294.htm

Το 3 θα το αγοράσω αργότερα όταν πέσει ακόμη η τιμή του η μπορεί και μεταχείρα, θα σας πω τις εντυπώσεις μου για το παιχνίδι σε λίγες ώρες

το ιδιο ακριβως πακετο βρηκα φιλε μου στο ebay!!!το ιδιο θα κανω και εγω το 3 θα αργησω να το αγορασω μιας και η τιμη του ειναι στα υψη και δεν υπαρχει φραγκο!!!να δοκιμασω κιολας το 2 γτ οπως ειπα δεν εχω παιξει κανενα παιχνιδι της σειρας οποτε δεν ξερω αν θα μου αρεσει ή οχι!γιαυτο ειπα να ξεκινησω απο το φτηνο:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις γυρισα σπιτι...ειχα παει να παρω το uncharted 2 αλλα ειχε 30Ε και ειδα ενα πακετο παραδιπλα που εχει μαζι και το 1 και το 2 στα 45Ε...δεν ξερω κατα ποσο λεγετε προσφορα γτ δεν γνωριζω την τιμη οπου πουλιεται πλεον το 1 αλλα αφου τα ειδα ειπα ας τα αρπαξω και τα δυο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε παίρνει οικονομικά, ξεκίνα από το 1. Αξίζει.

οντως φιλε αξιζει...

νομιζω στο ιδιο τοπικ λιγες σελιδες πριν εσυ μου ειχες προτεινει να ξεκινησω απτο 1 οταν εγω ελεγα οτι ηθελα να παρω το 2!!!πηρα τελικα την αποφαση (στιγμιαια :P ) και τα πηρα και τα 2 πακετο!!!ξεκινησα πριν λιγο το 1 δεν επαιξα πολυ ειναι στην 3 αποστολη ή 3 chapter δεν ξερω πως λεγετε :S πιστευω να καταλαβες!!!μεχρι αυτη την σκηνη παντως που ειμαι δεν εχει τοσο δραση αλλα αποτι φαινετε πεταει το παιχνιδι...εχει πολυ καλα γα=ραφικα για τοσο χρονων παιχνιδι!!!το 2 δεν το εβαλα ακομα...λεω πρωτα να τελειωσω το 1 και μετα να βαλω το 2!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...