Προς το περιεχόμενο

Uncharted 3: Drake's Deception [PS3]


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 235
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εβαλα την λειτουργια 3D και η αισθηση ειναι φοβερη! Οι σφαιρες περνανε ΠΡΑΜΑΤΙΚΑ απο διπλα σου, ο φωτισμος απο τους προβολεις ΠΡΑΜΑΤΙΚΑ σε ενοχλουν και κανεις το κεφαλι σου δεξια ή αριστερα για να "δεις" καλυτερα. Σαν να παιζεις διαφορετικο παιχνιδι.

 

Το μονο κακο σε 3d ειναι οτι - εμενα τουλαχιστον- μετα απο καποια ωρα σε κουραζει...

 

κατα τα αλλα ειναι ΣΟΥΠΕΡ !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειδη δεν προλαβα να παρω την explorers edition...δεν την βρισκω πουθενα...ξερετε αν μπορω να την παραγγειλω απο amazon και να την πληρωσω εγω αλλα να σταλθει σε καποια διευθυνση στην αμερικη γτ το σκατο a,azon δεν στελνει games stin ελλαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παιχνιδάρα θεέ μου.

Είπα να κάνω ένα διαλλειματάκι 2 chapter πρίν απο το τέλος και να γράψω εντυπώσεις.

Εντάξει απο πλοκή/γραφικά/ήχο είναι απο άλλο πλανήτη. Αυτό μαζί με το uncharted 2 είναι μακράν τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει ποτέ (και έχω παίξει ΠΟΛΛΑ). Για κάποιο λόγο το Uncharted 2 μου έκανε πολύ περισσότερη εντύπωση βέβαια. Τώρα σίγουρα έχουμε ένα θαύμα του ps3 και έναν οργασμό γραφικών και artwork αλλα είναι κάτι που μέσες άκρες το "συνηθίσαμε" στο 2 και έχουμε καλομάθει.

 

Μερικές παρατήρησεις είναι τα επαναλαμβανόμενα μοτίβα/waves εχθρών και ίσως και η όχι και τόσο καλή κατανομή action και εξερεύνησης. Στο 2 είχαν πολύ καλύτερη ισορροπία.

 

Απο διάρκεια είμαι στο chapter 20 στο hard και έχω total time 8 ώρες με το μεγαλύτερο ποσοστό των treasures found οπότε νομίζω οτι μιλάμε για παιχνίδι 9-11 ώρων overall. Μια χαρά σε σχέση με τα 5ωρα που μας έχουν συνηθίσει τελευταία.

 

Πάω σιγά σιγά για ύπνο ώστε αύριο να το τελειώσω επιτέλους.

 

Υπέροχο και υπερπλήρες. GOTY με κλειστά μάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το WOW factor του Uncharted 2 για τα δεδομένα του 2009 ήταν πολύ μεγαλύτερο, απ' ότι τώρα που λίγο-πολύ ξέραμε τι θα περιμέναμε. Έτσι και αλλιώς λίγα περιθώρια βελτίωσης υπήρχαν, ήδη το U2 χρησιμοποιούσε το 100% του Cell.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια ειναι η διαφορά της explorer edition?

 

εχει την φιγουρα του Nate, το δαχτυλιδι του , την αγραφα του, μια 3d καρντ ποσταλ , φυσικα το παιχνιδι με κωδικους για να κατεβασεις διαφορα καλουδια απο το ps store και ολα αυτα ειναι μεσα σε ενα πολυ ομορφο μεγαλο σεντουκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παιχνιδάρα θεέ μου.

Είπα να κάνω ένα διαλλειματάκι 2 chapter πρίν απο το τέλος και να γράψω εντυπώσεις.

Εντάξει απο πλοκή/γραφικά/ήχο είναι απο άλλο πλανήτη. Αυτό μαζί με το uncharted 2 είναι μακράν τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει ποτέ (και έχω παίξει ΠΟΛΛΑ). Για κάποιο λόγο το Uncharted 2 μου έκανε πολύ περισσότερη εντύπωση βέβαια. Τώρα σίγουρα έχουμε ένα θαύμα του ps3 και έναν οργασμό γραφικών και artwork αλλα είναι κάτι που μέσες άκρες το "συνηθίσαμε" στο 2 και έχουμε καλομάθει.

 

Μερικές παρατήρησεις είναι τα επαναλαμβανόμενα μοτίβα/waves εχθρών και ίσως και η όχι και τόσο καλή κατανομή action και εξερεύνησης. Στο 2 είχαν πολύ καλύτερη ισορροπία.

 

Απο διάρκεια είμαι στο chapter 20 στο hard και έχω total time 8 ώρες με το μεγαλύτερο ποσοστό των treasures found οπότε νομίζω οτι μιλάμε για παιχνίδι 9-11 ώρων overall. Μια χαρά σε σχέση με τα 5ωρα που μας έχουν συνηθίσει τελευταία.

 

Πάω σιγά σιγά για ύπνο ώστε αύριο να το τελειώσω επιτέλους.

 

Υπέροχο και υπερπλήρες. GOTY με κλειστά μάτια.

 

 

Θα διαφωνησω. Game of the year για μενα ειναι το Skyrim για φετος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ ειναι αυτη!!!!!!!

 

Το 2 πραγματι ηταν καλο, το 3 ομως λυνει πολλες αποριες (πχ το πως γνωριστηκαν μεταξυ τους ο drake με τον παππου :P)απο γραφικα...απλα το παιχνιδι παιζει σε αλλο επιπεδο σε σχεση με οτι κυκλοφορει....(και νομιζα οτι το Gears Of War 3 θα ηταν το ΑΠΟΛΥΤΟ παιχνιδι του 2011....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...