Προς το περιεχόμενο

Uncharted 3: Drake's Deception [PS3]


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν το αγοράσω από Αγγλία θα έχει ελληνικούς υπότιτλους;

 

Ναι έχει κανονικά ελληνικά.Η ευρωπαική έκδοση απο όπου και αν την αγοράσεις έχει ελληνικούς υπότιτλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 235
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία.

Θα περιμένω να πέσει η τιμή του στα 20Ευρώ μιας και έχω να παίξω MW3, Battlefield 3, Batman και μερικά άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ωρίτσες σερί στο hard με 99 treasures τερματίστηκε.Το παιχνίδι είναι ένα σκαλί κάτω απο το uncharted 2 σε υπόθεση και 1 σκαλί πάνω στα γραφικά απο το uncharted 2 που είναι πολλά σκαλιά πάνω απο όλα τα παιχνίδια που υπάρχουν.Οπότε καταλαβαίνετε για τι γραφικά μιλάμε.Η naughty dog το έκανε πάλι το θαύμα της.Ο DTS ήχος καταπληκτικός μαζί με τα soundtracks σε όλο το παιχνίδι.Υπήρχαν σκηνές όπως στο τέλος με την πόλη όταν ανοίγει η πόρτα ή όταν δείχνει το πλοίο που είναι μισοβυθισμένο που τα γραφικά είναι ότι καλύτερο υπάρχει και όχι μόνο στις κονσόλες.Επίσης προς το τέλος που έχεις το άλογο το μέρος γύρω σου τα βράχια είναι σαν να βλέπεις ταινία.Τα flashback πολύ ωραία στο δεύτερο κεφάλαιο που έδεσε η υπόθεση απο την αρχή.Τέλος οι ελληνικοί υπότιτλοι έδεσαν απίστευτα και η μετάφραση ήταν ότι καλύτερο μπορούσαν να κάνουν και είχε πολλές φρασεις που έβγαζαν πολύ γέλιο(πονέσαμε λιγάκι?ελα στον παππού και αλλα τέτοια κορυφαία).

 

Το 10 είναι λίγο για αυτο το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα κάπου οτι το Uncharted 3 έχει σε αρκετές περιπτώσεις low-res textures, εκεί όπου στο U2 δεν συνταντούσες καμία ατέλεια. Ισχύει;

 

Δεν πρόσεξα κάτι τέτοιο.Παρόλο που έπαιξα την precracked έκδοση που κυκλοφορεί δεν είχα κανένα πρόβλημα.Σε 42άρα η εικόνα σε όλες τις περιπτώσεις ήταν άψογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4η μερη άδεια απο τον στρατό μετά απο τρελή εκπέδευση για κόκκινο μπερέ και τι βλέπω το Uncharted 3 παίζει σε 3.55 (holy grail ήχος) . το πέρασα στο asap και μου πήρε 2 μέρες να το τερματίσω(χρειαζόμουν και ύπνο shoot me). δεν θα πω πολλά λόγια,για κάτι τέτοια παιχνίδια χαίρομαι που είμαι gamer,το παιχνίδι και γενικά η σειρά είναι σταθμός της εξέλιξης του gaming σε αυτή τη γενιά,ότι μας δίνει το Uncharted τώρα θα μας το δίνουν το 20% των παιχνιδιών next gen(μπορεί και λιγότερο),τo storytelling απίστευτο ,η εμπειρία απλά δεν υπάρχει.δεν νοήται gamer που να μήν παίξει το uncharted αυτή τη γενιά.

 

τέσπα αυτά. 2 πράγματα που με ψιλοχάλασαν .1 αλλάξαν το πρόσωπο στην elena στο 2 ήταν πιο όμορφη (της κάνανε λίγο κλειστά τα μάτια μάλλον για να πουλήσουν λίγο ανατολικά who knows.). 2 δεν μου πολυ άρεσαν οι περιοχές του 3, στο 2 είχε πολύ γαμάτα μέρη με χιόνια και τα σχετικά (γενικά μου την σπάνε οι αραβικές/ινδικές περιοχές ), αλλα γενικά βρήκα το σενάριο του 3 λίγο πιο κάτω απο το 2.

 

 

σποιλερ :

 

 

 

και τι θα γίνει τελικά με τον νατε και την έλενα σε κάθε uncharted ξεκινάνε λες και τώρα γνωρίστηκαν... δώστε μια απάντηση στον λαό !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τέλειο παιχνίδι όπως και τα προηγούμενα!Πήρα την explorer's edition και είμαι ικανοποιημένος αν και σκεφτόμουν πως τι να το κάνω και γιατί ξοδεύουμε πολλά λεφτά μόνο και μόνο για κάτι επιπλέον αντικείμενα..Θα το παίξω όταν τελειώσω με το καλό ένα άλλο παιχνίδι! Αγοράστε το λοιπόν σας το προτείνω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βγει και patch το οποίο δίνει στον παίκτη τη δυνατότητα να επιλέξει το σύστημα σκόπευσης του Uncharted 2 και την επιλογή για να μπορούμε να βλέπουμε τα cut scenes. Το μεγαλύτερο θετικό του 3 για 'μένα είναι ότι

ουσιαστικά δεν είχες να πολεμήσεις τέρατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε κανεις το patch?

 

Ναι αλλά μη φανταστείς τρελή διαφορά. Η στόχευση (αν την επιλέξεις από το μενού) γίνεται ίδια με του 2 που μου είναι και πιο οικεία. Το κομμάτι που σου δίνει τη δυνατότητα να ξαναδείς τα cut scenes έχει προστεθεί. Στο multi δεν μπήκα μετά το patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μόλις το τερμάτισα.

Πολύ καλό. Όχι καλύτερο από το 2. Το ίδιο θα έλεγα.

 

Τα γραφικά του είναι σε άλλο επίπεδο, πραγματικά.

Ο ήχος δεν ήταν τόσο καλός. Όλα τα όπλα έκαναν τον ίδιο ήχο σχεδόν. Επίσης όταν πυροβολάς εχθρούς δεν αντιδρούν όπως θα έπρεπε.

 

Ωραίο το Story.

 

Θα του έβαζα 8/10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχει παρει καποιος απο εσας το πακετο που κανει 150 ευρο ? γιατι σκεφτομαι να το αγορασω τωρα τα χριστουγεννα και θελω να μαθω αν αξιζει......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες πήρα δανεικό ps3 από φίλο αγόρασα και το παιχνίδι και έπαιξα μέχρι το chapter 4.

Φαίνεται πολύ καλό αλλά έχω κάποιες απορίες όσον αφορά το 3d που δοκίμασα παίζοντας τα 2 πρώτα chapter του παιχνιδού.

Έχω μία panansonic 50st30 που πιστεύω ότι έχει πολύ καλή υλοποίηση στο 3d με τα σημερινά δεδομένα και για πρώτη φορά σε 3d παιχνίδι έβλεπα είδωλα ή μάλλον περιγράμματα γύρω από τους χαρακτήρες και έδωσα και σε άλλον να δοκιμάσει και έβλεπε τα ίδια.

Δοκίμασα όλες τις ρυθμίσεις τις tv και έχω και καλώδιο 1.4 αλλά δεν είδα βελτίωση.

Τελικά με κούρασε και είπα να το συνεχίσω σε 2d.

Κρίμα πάντως γιατί είχε κάποιες αξιόλογες σκηνές σε 3d.

Το έχει δοκιμάσει κανείς το παιχνίδι σε 3d ή έχετε διαβάσει κάτι για το θέμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...