Προς το περιεχόμενο

Dell U2311h 208€


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχε τελειώσει η προσφορά αλλά με πήρε η κοπέλα και είπε πως θα μου τη στείλουν στην τιμή της προσφοράς χωρίς να τους πω οτιδήποτε. Άριστη συμπεριφορά προς το πελάτη και δεύτερη φορά που μένω υπερευχαριστημένος από msystems

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 574
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν αμφιβάλλω, απλά δεν ξέρω ποιες περιπτώσεις καλύπτονται από DOA.

 

Για παράδειγμα, αν τύχει να έχει μια ελαφρά κλίση προς τ' αριστερά ή τα δεξιά, καλύπτεται;

 

Τι να σου πω, δεν ξέρω. Πάντως το λογικό είναι να σου την αλλάζουν. Αν παράδειγμα είχε ένα χαλασμένο κουμπί, θα σου έλεγαν "πήγαινε να στην φτιάξουν στην αντιπροσωπεία"; Δεν νομίζω, ειδικά στο MSystems που είναι κύριοι απέναντι στους πελάτες τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε πώς θα τροφοδοτηθούν; Δε νομίζω ότι επαρκεί το ρεύμα όταν είναι σε stand by.

 

τι σχεση εχει αυτο?θα μπορουσαν να παρακαμπτουν την οθονη και να λειτουργει συνεχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Απ' όσο ξέρω ίσχυε μέχρι τέλος Ιουνίου.

 

Βέβαια, ένας συμφορουμίτης ανέφερε ότι τους πήρε τηλέφωνο τις πρώτες μέρες του Ιουλίου και του την έστειλαν σε αυτή την τιμή (178€), οπότε δοκίμασε κι εσύ. Ποτέ δεν ξέρεις.

 

Α, τσέκαρε το #496.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα και γω μαζί τους.

 

Ενδιαφέρομαι βέβαια για δύο τεμάχια και μου είπαν ότι θα ισχύει η προσφορά, για μένα τουλάχιστον.

 

Δε ξέρω τι παίζει. Πάρε τους ένα τηλεφωνάκι(!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι που τους πήρα τηλ για την προσφορά μου είπε ότι τελείωσε... μάλλον θα έπαιξε ρόλο ότι θέλεις 2 κομμάτια.

Μη με αγχώνεις και φάω κανά άκυρο!

 

Πριν 3 μέρες τους ρώτησα και η απάντηση που έλαβα σε ένα από τα e-mails μας ήταν:

 

Μπορούμε να σας δώσουμε και τώρα την τιμή προσφοράς μας στο post που αναφέρετε .

 

Προς το παρόν έχουμε διαθεσιμότητα .

 

Καλό είναι κάτι που μπορείτε να το κάνετε από τώρα …να μην το αναβάλλετε =) μιας και οι τιμές δεν εξαρτώνται πάντα από τα καταστήματα =).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...