Προς το περιεχόμενο

Dell U2311h 208€


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 574
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

REV A02 γράφει...

 

Και τελικά είναι rev A02, σήμερα μου ήρθε...

παρόλο που ο υπάλληλος με διαβεβαίωσε για rev A03

 

Πάντως η οθόνη τα σπάει :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από flaws παίζει τίποτα;

 

backlight bleeding και tinting δε παρατήρησα, χωρίς να το έχω ψιρίσει και ιδιαιτέρα αφού δε με απασχόλησε κάτι τέτοιο απο τις γωνίες που με ενδιαφέρουν.

Το γαμώτο είναι άλλο, η οθόνη πάνω - μέση είχε ένα σημαδάκι στο πάνελ σε μέγεθος σχεδόν Pixel που στην αρχή ούτε το παρατήρησα, δεν είναι καμένο, μοιάζει σαν κάτι να έχει κολλήσει. Όσο και αν το έξυσα δεν έλεγε να φύγει και δε μπορώ να είμαι σίγουρος αν πρόκειται για χτύπημα ή για κάτι που με έντονο τρίψιμο θα βγει. Φαίνεται μόνο σε λευκό φόντο και φοβάμαι να το ξύσω έντονα για να μη κάνω ζημιά στο υπόλοιπο πάνελ ή ότι άλλο! τους το πας πίσω τώρα ή δε τους το πας ; το κομμάτι κατά τα άλλα είναι καλό γαμώτο και δε θέλω να μου ρθει κανένα τελείως άλλαντάλλων. Αν συνυπολογίσω και το γεγονός ότι ακόμα περιμένω ένα Α03 που κατόπιν εορτής το αλλάξαν σε Α02... ε δε θέλει και πολύ να βάλεις ένα fuck δίπλα στο you :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασες με ένα ελάχιστα νωτισμένο πανάκι μήπως φύγει;

 

Η αλήθεια είναι πως το είδα πρωινιάτικο και δεν είχα τον απαραίτητο χρόνο, πάντως με νύχι που δοκίμασα ήταν επίμονο.

Όταν πάω σπίτι θα δω και το νοτισμένο πανί τι μπορεί να κάνει και μετά πραγματικά δε ξέρω τι είναι καλύτερο να κάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

backlight bleeding και tinting δε παρατήρησα, χωρίς να το έχω ψιρίσει και ιδιαιτέρα αφού δε με απασχόλησε κάτι τέτοιο απο τις γωνίες που με ενδιαφέρουν.

Το γαμώτο είναι άλλο, η οθόνη πάνω - μέση είχε ένα σημαδάκι στο πάνελ σε μέγεθος σχεδόν Pixel που στην αρχή ούτε το παρατήρησα, δεν είναι καμένο, μοιάζει σαν κάτι να έχει κολλήσει. Όσο και αν το έξυσα δεν έλεγε να φύγει και δε μπορώ να είμαι σίγουρος αν πρόκειται για χτύπημα ή για κάτι που με έντονο τρίψιμο θα βγει. Φαίνεται μόνο σε λευκό φόντο και φοβάμαι να το ξύσω έντονα για να μη κάνω ζημιά στο υπόλοιπο πάνελ ή ότι άλλο! τους το πας πίσω τώρα ή δε τους το πας ; το κομμάτι κατά τα άλλα είναι καλό γαμώτο και δε θέλω να μου ρθει κανένα τελείως άλλαντάλλων. Αν συνυπολογίσω και το γεγονός ότι ακόμα περιμένω ένα Α03 που κατόπιν εορτής το αλλάξαν σε Α02... ε δε θέλει και πολύ να βάλεις ένα fuck δίπλα στο you :mad:

εγω θα λεγα να την πας πισω και να παρεις τα λεφτα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα λεγα να την πας πισω και να παρεις τα λεφτα σου.

 

Αυτό δε νομίζω να είναι τόσο εύκολο ρε συ, όλοι πίστωση απο οσο ξερω κάνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα έχω την απόδειξη από MG-MANAGER ξέρει κανείς πόση εγγύηση έχει? Δύο ή τρία χρόνια ?

Πώς επιβεβαιώνω την εγγύηση on site ? Και τέλος έχω την REV.A02 τι διαφορές έχει με τις άλλες Α.03 και τα άλλα μοντέλα?

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...