Προς το περιεχόμενο

Dell U2311h 208€


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου ηρθε χτες , ολα καλα αλλα οι 2 usb που εχει στο πλαι , ειναι στραβες και ειδικα η μια ισα που φαινεται απο το πλαστικο , το εχει και κανενας αλλο το ιδιο προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 574
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ειμαι 50/50 .... Οριακα μπορεσα και σφηνωσα USB καλωδιο και στις 2 τρυπες, οποτε λειτουργικα ειναι ΟΚ. Δε λεω οτι δε με χαλαει να τα βλεπω στραβα , αλλα απο την αλλη , δεν φημιζομαι για την τυχη μου και δε θελω να ρισκαρω η επομενη να εχει κανενα καμμενο pixel .... θα του ριξω λιγη σκεψη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να τις επιστρέφεις όσο θέλεις, το θέμα είναι το χάσιμο χρόνου περισσότερο, που και πάλι δεν πολυ-υφίσταται καθώς θα σου φέρνουν την καινούρια στο σπίτι και θα παίρνουν την παλιά.

 

Οπότε μιλάμε για το χρόνο "αποσύνδεσε-βάλε στο κουτί-βγάλε την καινούρια απ' το κουτί-σύνδεσέ την-" :Ρ

 

Αρκεί βέβαια να κάνεις το προφανές, δηλαδή ν' απευθυνθείς στην ίδια τη Dell και όχι στο μαγαζί απ' όπου την πήρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λέει 145€+ΦΠΑ εννοεί 178€ ή όλα μαζί 145€; Μου άφησε χρόνους η LG L1900J που έχω και ψήνομαι αλλά δυστηχώς τα οικονομικά μου δεν είμαι και στη καλύτερη κατάσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι 50/50 .... Οριακα μπορεσα και σφηνωσα USB καλωδιο και στις 2 τρυπες, οποτε λειτουργικα ειναι ΟΚ. Δε λεω οτι δε με χαλαει να τα βλεπω στραβα , αλλα απο την αλλη , δεν φημιζομαι για την τυχη μου και δε θελω να ρισκαρω η επομενη να εχει κανενα καμμενο pixel .... θα του ριξω λιγη σκεψη....

Άντε άλλαξέ τη ρε φίλε.Αμαρτία είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά το θέμα είναι μην πέσει σε refurbished (ή και ολοκαίνουρια) με πιο σημαντικό πρόβλημα από τα USB slots.

 

Μα του προτείναμε να την πάει πίσω για να γίνει αντικατάσταση με καινούρια (με τη χρήση D.O.A.). Τώρα που καθυστέρησε, αναγκαστικά απευθύνεται στη Dell απ' όπου θα του στείλουν refurbished.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρνητικο μεγαλο με τα Usb ειναι οτι οταν κλεινεις την οθονη κλεινει και το Hub...

 

Ε πώς θα τροφοδοτηθούν; Δε νομίζω ότι επαρκεί το ρεύμα όταν είναι σε stand by.

 

 

Μα του προτείναμε να την πάει πίσω για να γίνει αντικατάσταση με καινούρια (με τη χρήση D.O.A.). Τώρα που καθυστέρησε, αναγκαστικά απευθύνεται στη Dell απ' όπου θα του στείλουν refurbished.

 

Είναι σίγουρο ότι μπορείς να εκμεταλλευτείς το DOA για τέτοιο issue;

Γιατί άλλο Dead On Arrival, δηλαδή να μη λειτουργεί καν, και άλλο να λειτουργεί κομπλέ, απλά να είναι στραβά τα USB slots (και να λειτουργούν κι αυτά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αμφιβάλλω, απλά δεν ξέρω ποιες περιπτώσεις καλύπτονται από DOA.

 

Για παράδειγμα, αν τύχει να έχει μια ελαφρά κλίση προς τ' αριστερά ή τα δεξιά, καλύπτεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...