Προς το περιεχόμενο

Official Lineage 2 Topic


irmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλεπω να κραταει αρκετες μερες η καραντινα, οποτε για πειτε καναν PVP server να ξεχαρμανιασουμε 😃. Για official δεν το συζηταω δεν εχει νοημα, ηταν ενας Ρωσσικος πριν χρονια αλλα δεν θυμαμαι name..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 19/3/2020 στις 7:29 ΜΜ, Mesqal είπε

Βλεπω να κραταει αρκετες μερες η καραντινα, οποτε για πειτε καναν PVP server να ξεχαρμανιασουμε 😃. Για official δεν το συζηταω δεν εχει νοημα, ηταν ενας Ρωσσικος πριν χρονια αλλα δεν θυμαμαι name..

Warland x12 όμως, οπότε δεν είναι καθαρά για pvp.

Έχει πολλές ευκολίες, π.χ buffs σε όλα τα level, αποφεύγεις τα quest για αλλαγή class, auto farm κλπ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, _BASSstarlet_ είπε

Warland x12 όμως, οπότε δεν είναι καθαρά για pvp.

Έχει πολλές ευκολίες, π.χ buffs σε όλα τα level, αποφεύγεις τα quest για αλλαγή class, auto farm κλπ

Πολυ ωραιο το announce του

https://www.l2warland.com/grand-opening-announce-greek/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 2/4/2020 στις 8:42 ΜΜ, Mesqal είπε

Παιζω κατι μερες στον Warland, μιλαμε ο τυπος που τον εφτιαξε εχει κανει απιστευτη δουλεια 😃

Έχω να παίξω το παιχνίδι από το... 2009 νομίζω! Θέλω να ξανά ξεκινήσω σε έναν pvp server. x12 σε πόσο καιρό φτάνεις max level; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Σκέφτομαι να αρχίσω στον EU (4game), υπάρχει καμία σελίδα που να μπορώ να πουλήσω char/gear έτσι ώστε να αγοράσω αντίστοιχα στον eu? 

Να είναι αξιόπιστη φυσικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)


rDWijzC.png
 
Το καλοκαίρι έχει μπει για τα καλά και είμαστε έτοιμοι για την πιο τέλεια πρόταση που θα σας συνοδευσει, προσφέροντας αμέτρητη διασκέδαση, μια μοναδική gaming εμπειρία σε ένα ισσοροπημένο και ευχάριστο περιβάλλον.

Ύστερα από πολλή μελέτη και προσεκτικό σχεδιασμό, είμαστε περήφανοι να ανακοινώσουμε το άνοιγμα του L2Cosmos!
Το καλύτερο που μπορεί να σας προσφέρει το Interlude έρχεται, 17 Ιουλίου!

Ένας μοναδικός midrate με ισορροπημένο gameplay, ένας ιδιαίτερος συνδιασμός retail και custom.

Ο L2Cosmos έχει x15 rates και συμπεριλαμβανομένων των standard έχει επίσης:

    Active Anticheat Protection
    Antibot Protection
    Huge Online Community
    GM Shop up to B-Grade
    Unique Auction System
    Unique Academy Manager
    NPC Buffer with 2h Duration
    Mana Potions (8 seconds Cooldown)
    Auto-learn skills

Server Rates:

    EXP/SP: x15
    Adena: x12
    Drop: x7
    Spoil: x6
    Seal Stones: x5
    Recipes Drop/Spoil: x3
    Keymats Drop/Spoil: x3
    Herbs: x1
    Manor: x1

Επισκευθείτε την ιστοσελίδα μας και ενημερωθείτε για όλες τις λεπτομέρειές όπως επίσης για τους κανόνες, τα νέα σχετικά με το επικείμενο beta:
https://l2cosmos.com/

Συμμετέχετε στο Discord:
https://discord.gg/l2cosmos

 

Επεξ/σία από dawnrazor
διορθωση ημερομηνιας
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αρχεία java server έτοιμα, από τότε που είχα σηκώσει.

 

Με τέτοια ενέργεια, παρατηρώ πως είμαι πολύ failord που δεν συνέχισα έναν Private. Δεν πήγε ο νους μου πως θα άρεσε ακόμα τέτοιο title..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Επαιζα στον core τον οποίο είχαν ρώσσοι, νομίζω σηκώσαν και classic. Δε ξέρω αν υπάρχει ακόμη. Είχα παίξει το πρώτο πρώτο στον bnb server

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Για οποιους εχουν μεινει στην εποχη του l2 BNB sto μακρινο 2006  και θελουν ενα παρομοιο set up στο Λ2  προτεινω τον εξης σερβερ.https://l2classic.club/

Ειναι ιντερνατιοναλ 4 χρονια σερβερ χωρις wipe .Εχει πολυ κοσμο . εχει 4 side warς. Παιζουν απο  ευρωπη αμερικη κινα   πραγματικα  ο καλυτερος  low rate classic.

Δοκιμαστε και αν σας αρεσει φερτε και φιλους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα παιδιά.

Είμαι ένας old school παίχτης l2 με φοβερή αγάπη για το παιχνλίδι.

Πρόσφατα αποφάσισα εγώ με 2-3 φίλους να ξεκινήσουμε ένα δικό μας σέρβερ με x1 rates στον οποίο θα παίζουμε μόνοι μας για χαβαλέ. Ξέρετε, λίγο xp, κανένα  raid Κλπ κλπ. (δεν θα γίνει public δηλαδή)

Υπάρχει τρόπος να βρω κάποιο chronicle που να μην έχει τρελά bug? Δηλαδή να λειτουργούν skills, quests κλπ.

Δεν σκοπεύουμε να αλλάξουμε πολλά παραμόνο τα quest item για την αλλαγή class (ποιος έχει τα κουράγια να τρέχει στα 36 του!) και το respawn time των RB.

Η ερώτηση μου είναι η εξής. Μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο ? Αν ναι υπάρχει κάποιος οδηγός μιας και από προγραμματισμό δεν έχω καμία γνώση. 

Αν όντως γίνεται παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα. Σκοπεύω να ανταμείψω όποιον με βοηθήσει.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/10/2020 στις 8:42 ΜΜ, puelito είπε

Καλησπέρα παιδιά.

Είμαι ένας old school παίχτης l2 με φοβερή αγάπη για το παιχνλίδι.

Πρόσφατα αποφάσισα εγώ με 2-3 φίλους να ξεκινήσουμε ένα δικό μας σέρβερ με x1 rates στον οποίο θα παίζουμε μόνοι μας για χαβαλέ. Ξέρετε, λίγο xp, κανένα  raid Κλπ κλπ. (δεν θα γίνει public δηλαδή)

Υπάρχει τρόπος να βρω κάποιο chronicle που να μην έχει τρελά bug? Δηλαδή να λειτουργούν skills, quests κλπ.

Δεν σκοπεύουμε να αλλάξουμε πολλά παραμόνο τα quest item για την αλλαγή class (ποιος έχει τα κουράγια να τρέχει στα 36 του!) και το respawn time των RB.

Η ερώτηση μου είναι η εξής. Μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο ? Αν ναι υπάρχει κάποιος οδηγός μιας και από προγραμματισμό δεν έχω καμία γνώση. 

Αν όντως γίνεται παρακαλώ στείλτε μου ένα μήνυμα. Σκοπεύω να ανταμείψω όποιον με βοηθήσει.

 

Πάντως, παίζετε που παίζετε αυτό το game εν έτη 2020, το x1 σε server για πάρτι σας δεν είναι λίγο κρίμα; Τι θέλω να πω. Ο φίλος μου μετά από 6 μήνες λιώσιμο, χθες έλαβε 200€ για ένα BAIUM RING. Δεν είναι κρίμα να μην πάει όλος ο ιδρώτας σας χαμένος; Όχι ότι ο private θα ζήσει για πάντα, αλλά να, υπάρχουν Privates που κρατάνε πάνω από 3ετία. Και τώρα με covid9 γίνεται και της μόδας.

 

Κρίμα να μη πιάσει παραπάνω τόπο από διασκέδαση, τέτοιος κόπος - γιατί για κόπο & επένδυση χρόνου για τουλάχιστον 3 παλικάρια μιλάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, JiovanniGeorgeo είπε

Πάντως, παίζετε που παίζετε αυτό το game εν έτη 2020, το x1 σε server για πάρτι σας δεν είναι λίγο κρίμα; Τι θέλω να πω. Ο φίλος μου μετά από 6 μήνες λιώσιμο, χθες έλαβε 200€ για ένα BAIUM RING. Δεν είναι κρίμα να μην πάει όλος ο ιδρώτας σας χαμένος; Όχι ότι ο private θα ζήσει για πάντα, αλλά να, υπάρχουν Privates που κρατάνε πάνω από 3ετία. Και τώρα με covid9 γίνεται και της μόδας.

Κρίμα να μη πιάσει παραπάνω τόπο από διασκέδαση, τέτοιος κόπος - γιατί για κόπο & επένδυση χρόνου για τουλάχιστον 3 παλικάρια μιλάμε.

Στον official το χε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/10/2020 στις 1:08 ΜΜ, JiovanniGeorgeo είπε

Πάντως, παίζετε που παίζετε αυτό το game εν έτη 2020, το x1 σε server για πάρτι σας δεν είναι λίγο κρίμα; Τι θέλω να πω. Ο φίλος μου μετά από 6 μήνες λιώσιμο, χθες έλαβε 200€ για ένα BAIUM RING. Δεν είναι κρίμα να μην πάει όλος ο ιδρώτας σας χαμένος; Όχι ότι ο private θα ζήσει για πάντα, αλλά να, υπάρχουν Privates που κρατάνε πάνω από 3ετία. Και τώρα με covid9 γίνεται και της μόδας.

Κρίμα να μη πιάσει παραπάνω τόπο από διασκέδαση, τέτοιος κόπος - γιατί για κόπο & επένδυση χρόνου για τουλάχιστον 3 παλικάρια μιλάμε.

Δεν θα xparw κανονικα. Ούτε καν. Στο αυτοματο θα πάει ολο το θεμα. 

Στον offical ημουν για πανω απο 5 χρονια. θα γουσταρουμε τρελά να παιζουμε για παρτη μας μερικα φιλαρακια. Αυτο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...