Προς το περιεχόμενο

Μεγαλη κινηση των αποφοιτων του Deree για αναγνωριση των πτυχιων τους


Τοξοβολος_UK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα λέμε σε καμια 10ρια χρονάκια που πλέον θα φύγουν από τη μέση οι τσακωμοί για το δημόσιο(το ελπίζω), και θα έχει ρυθμιστεί η αγορά μόνη της. Εκεί να δείτε γελάκια και ειρωνίες. Το τριπάκι σπούδασα σε δημόσιο ίδρυμα =καταξιωμένος, σπούδασα σε ιδιωτικό =φλώρος με τα λεφτά του μπαμπα κ.ο.κ, δε θα υφίσταται. Ειλικρινά μια γαμημένη χρονομηχανή θέλω. ΞΕΚΟΛΑΤΕ από το γμένο το δημόσιο. ΠΑΕΙ,ΠΕΘΑΝΕ και όσο πιο νωρίς το καταλάβετε κάποιοι τόσο καλύτερο γι σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να απολογηθεις;Εξηγηση σου ζητησα γτ ονομασες μαζικη κινηση ενα μυνημα που εγραψε ενας στο φατσομπουκι..Γιατι εσταλει σε 10.000 ατομα .Σιγα την μαζικη.10.000 το λενε μαζικη .3 και ο κουκος το λενε .Βεβαια οταν μιλησες για δοαταπ καταλαβα .Σε συνδιασμο με αυτα που ελεγες για τα ξενα πανεπιστημια να σε βαλουν να εξεταστεις για να δουν αν εισαι ισος με αποφοιτο Ελληνα πανεπιστημιου;Πρεπει να σου κοστισε.Τεσπα ,περαστικα..

 

 

Τωρα ως προς την παπαγαλια στις πανελλαδικες.Οταν σε βαζουν να γραψεις μαθηματικα και να λυσεις ασκησεις ,αρχαια να μεταφρασεις αγνωστο κειμενο .Τι παπαγαλια ειναι>εχε το θαρρος και πες απετυχα ρε παιδι μου.Μην μου το παιζεις οτι δεν καταλσβες που ησουν και τι εκανες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα δεν ειναι τι λες το θεμα ειναι οτι με παπαγαλισα οτι αγνωστο γραφεις ουτε μαθηματικα λυνεις.Αρα καλυτερα να πει καποιος απετυχα.Απλα και αυτο θελει κοτσια..Aν να βρεις δικαιολογιες για να δικαιολογησεις μια αποτυχια θα πεις οτι ολα ειναι παπαγαλια ως οτι εμαθαν ολες τις ασκησεις μαθηματικων απεξω και εγραψαν.Ποσο λογικο ειναι αυτο αλλο θεμα.

 

Οσο για τα χρηματα που ειπε καποιος σαφως και αν δεν εχεις δικο σου σπιτι πληρωνεις λεφτα σε ενοικια αν μενεις σε αλλη περιοχη.Αν δεν εχεις λεφτα ομως μπορεις να φοιτησεις σε σχολη της περιοχης σου .Μ αλλο αντικειμενο .Αρα ασχετο αυτο που λες.

 

Ασε που απο γνωστους που σπουδασαν Αγγλια σορρυ αλλα η ζωη εκει ειναι πανακριβη αρα δεν πιστευω οτι οι δικοι σας δεν ξηλωθηκαν οτι και να λετε..Σιγουρα ειδικα τα καλα πανεπιστημια ειναι για ματσωμενους πολυ .Για χαρβαρτ και τετοια δεν συζηταμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα δεν ειναι τι λες το θεμα ειναι οτι με παπαγαλισα οτι αγνωστο γραφεις ουτε μαθηματικα λυνεις.Αρα καλυτερα να πει καποιος απετυχα.Απλα και αυτο θελει κοτσια..

 

 

Ας αφήσουμε το άγνωστο κείμενο και τα μαθηματικά επειδή είναι δύσκολα. Από τα εύκολα λοιπόν:

 

Σύνταξη κειμένου, μέρη του λόγου και ορθογραφία. :o

 

 

Πάντως η δυαδική λογική δεν είναι καλό να χρησιμοποιείται στις αποφάσεις κάποιου γιατί καταλήγει αστεία, παράδειγμα:

 

Πέρασα με πανελλήνιες κάπου: Πέτυχα

Πήγα να σπουδάσω στο εξωτερικό: Είμαι αποτυχημένος επειδή δεν πέρασα με πανελλήνιες. ΓΟΥΑΔΑ ΦΑΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις εξετασεις εχεις αποτυχει ...οχι στην ζωη σου γενικα.Δυαδικη λογικη;Γουατ δε φακ;

 

 

Την περίπτωση να μην έδωσε καν κάποιος εξετάσεις την έχεις σκεφθεί; Πως μπορείς να αποτύχεις σε μια δοκιμασία στην οποία δεν έλαβες μέρος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να απολογηθεις;Εξηγηση σου ζητησα γτ ονομασες μαζικη κινηση ενα μυνημα που εγραψε ενας στο φατσομπουκι..Γιατι εσταλει σε 10.000 ατομα .Σιγα την μαζικη.10.000 το λενε μαζικη .3 και ο κουκος το λενε .Βεβαια οταν μιλησες για δοαταπ καταλαβα .Σε συνδιασμο με αυτα που ελεγες για τα ξενα πανεπιστημια να σε βαλουν να εξεταστεις για να δουν αν εισαι ισος με αποφοιτο Ελληνα πανεπιστημιου;Πρεπει να σου κοστισε.Τεσπα ,περαστικα..

 

 

Τωρα ως προς την παπαγαλια στις πανελλαδικες.Οταν σε βαζουν να γραψεις μαθηματικα και να λυσεις ασκησεις ,αρχαια να μεταφρασεις αγνωστο κειμενο .Τι παπαγαλια ειναι>εχε το θαρρος και πες απετυχα ρε παιδι μου.Μην μου το παιζεις οτι δεν καταλσβες που ησουν και τι εκανες.

 

Να χαρεις,μην με προκαλεις να συχτιρισω αλλη μια φορα το κολο Δοαταπ.Φυσικα κ μου κοστισε κ σε χρημα κ σε χρονο κ σε ψυχικη ηρεμια να παλευω με την καθε αγραμματη του Δοαταπ που αδυνατουσε να καταλαβει οτι το distinction απο ενα απο τα καλυτερα Πανεπιστημια στον κοσμο (για το οποιο εγω εφτυσα αιμα) ειναι ''αριστα'' στην βαθμολογικη αντιστοιχεια της ακυροσυνης των Ελληνικων αλγοριθμων.Φυσικα κ μου κοστισε να πηγαινω στο οικειο αστυνομικο τμημα κ ο καθε αγραμματος αστυφυλακας να μου λεει οτι δεν μπορει να επικυρωσει την γνησιοτητας της Πραξης αναγνωρισης η οποια ειναι κρατικο εγραφο απο την Ελληνικη Δημοκρατια επειδη εγραφε δυο προτασεις στα Αγγλικα (το ονομα των τιτλων μου κ την σχολη μου).Ακουσον ακουσον δηλαδη!

 

Τελος για να μην αναμασαμε ξανα κ ξανα τα ιδια κ τα ιδια.Η κινηση που αφορα 12.000 (τελικα τοσοι ειναι) αποφοιτους ειναι μια χαρα μαζικοτατη,οποτε κοολαρε μια που μου βρηκες το πως ονομασα την κινηση για να πιαστεις απο κατι.

 

Σε περιπτωση που δεν κατανοεις κατι,για να σε βοηθησω ακομα καλυτερα να το πιασεις να σου πω οτι απο τους πρωτους που θα επρεπε να χτυπιεμαι κ να εχω ενστασεις θα επρεπε να ημουν εγω.Βλεπεις, εχοντας κ ισοτιμια κ αντιστοιχια πλεον κατα το ακυρο Ελληνικο συστημα εχω κατοχυρωμενα και επαγγελματικα κ ακαδημαικα δικαιωματα στην Ελλαδα (οχι οτι θα τα χρειαστω αλλα ετσι για τον τζερτζελε).Μαλιστα το Αμερικανικο Κολεγιο με την κινηση του ενας απο τους κλαδους που ''προσβαλει'' αμεσα ειναι ο δικος μου.Επειδη ομως εν αντιθεση με καποιους που βλεπουν το δεντρο χανωντας το δασος κ απαλλαγμενος απο nosebleeds περι του οτι μονο οι κρατικες σχολες στην Ελλαδα εχουν επιπεδο,αναγνωριζω οτι ανθρωποι με τυπικα κ ουσιαστικα προσοντα ΟΦΕΙΛΟΥΝ να τυχανουν απολυτης ισονομιας κ ισοπολιτειας στην Ελλαδα.

 

Κ στην τελικη κ για να μην το κουραζουμε κ πολυ,οι αποφοιτοι του Αμερικανικου Κολεγιου εαν θα κερδισουν (που θα κερδισουν στανταρακι) θα το κανουν στην βαση των ανθρωπινων δικαιωματων στο Ευρωπαικο Δικαστηριο Ανθρωπινων Δικαιωματων.Το θεμα ειναι εαν το ΣτΕ θα save face εστω κ την 11η ωρα ωστε να μην καταδικαζεται κ διασυρεται απο τα Ευρωπαικα Δικαστηρα yet again η Ψωροκωσταινα.Με πιανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να τα απαξιώσει κάποιος τα ελληνικά ιδρύματα, μια ματιά στις λίστες με τα πανεπιστήμια της ευρώπης μας πείθει όλους που τα έχουμε κάνει καλά κ άγια. Ούτε καν το μετσόβειο δεν είναι μέσα.

 

τα ελληνικα πανεπιστημια απαξιωνονται μονα τους μιας και η εννοια "εστια μαθησης" εξαφανιστηκε και την αντικατεστησε η λεξη "κεντρο στρατολογησης πολιτικων παραταξεων" .. με λιγα λογια εχουν μετατραπει σε κωλοχανεια με το ΟΚ των πρυτανεων που ειναι και οι ιδιοι πολιτικα πιονακια. βαλε και το ασυλο και εχεις το τελειο μερος εξεφτελισμου της εννοιας παιδειας. οποτε φατε στη μαπα τα δημοσια πανεπιστημια και αφηστε τα ιδιωτικα να δουλευουν ...

 

 

Σουπερ μαρκετ για ανόητα πλούσια κακομαθημένα

 

πλουσια κακομαθημενα που στην συνεχεια γινονται τα πιονακια διεστραμενων μυαλων και μετατρεπονται σε "ιδεολογους τρομοκρατες" με βιλιτσες στα χαλανδρια και στα ψυχικα..που καιρος για μαθηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να χαρεις,μην με προκαλεις να συχτιρισω αλλη μια φορα το κολο Δοαταπ.Φυσικα κ μου κοστισε κ σε χρημα κ σε χρονο κ σε ψυχικη ηρεμια να παλευω με την καθε αγραμματη του Δοαταπ που αδυνατουσε να καταλαβει οτι το distinction απο ενα απο τα καλυτερα Πανεπιστημια στον κοσμο (για το οποιο εγω εφτυσα αιμα) ειναι ''αριστα'' στην βαθμολογικη αντιστοιχεια της ακυροσυνης των Ελληνικων αλγοριθμων.Φυσικα κ μου κοστισε να πηγαινω στο οικειο αστυνομικο τμημα κ ο καθε αγραμματος αστυφυλακας να μου λεει οτι δεν μπορει να επικυρωσει την γνησιοτητας της Πραξης αναγνωρισης η οποια ειναι κρατικο εγραφο απο την Ελληνικη Δημοκρατια επειδη εγραφε δυο προτασεις στα Αγγλικα (το ονομα των τιτλων μου κ την σχολη μου).Ακουσον ακουσον δηλαδη!

 

Τελος για να μην αναμασαμε ξανα κ ξανα τα ιδια κ τα ιδια.Η κινηση που αφορα 12.000 (τελικα τοσοι ειναι) αποφοιτους ειναι μια χαρα μαζικοτατη,οποτε κοολαρε μια που μου βρηκες το πως ονομασα την κινηση για να πιαστεις απο κατι.

 

Σε περιπτωση που δεν κατανοεις κατι,για να σε βοηθησω ακομα καλυτερα να το πιασεις να σου πω οτι απο τους πρωτους που θα επρεπε να χτυπιεμαι κ να εχω ενστασεις θα επρεπε να ημουν εγω.Βλεπεις, εχοντας κ ισοτιμια κ αντιστοιχια πλεον κατα το ακυρο Ελληνικο συστημα εχω κατοχυρωμενα και επαγγελματικα κ ακαδημαικα δικαιωματα στην Ελλαδα (οχι οτι θα τα χρειαστω αλλα ετσι για τον τζερτζελε).Μαλιστα το Αμερικανικο Κολεγιο με την κινηση του ενας απο τους κλαδους που ''προσβαλει'' αμεσα ειναι ο δικος μου.Επειδη ομως εν αντιθεση με καποιους που βλεπουν το δεντρο χανωντας το δασος κ απαλλαγμενος απο nosebleeds περι του οτι μονο οι κρατικες σχολες στην Ελλαδα εχουν επιπεδο,αναγνωριζω οτι ανθρωποι με τυπικα κ ουσιαστικα προσοντα ΟΦΕΙΛΟΥΝ να τυχανουν απολυτης ισονομιας κ ισοπολιτειας στην Ελλαδα.

 

Κ στην τελικη κ για να μην το κουραζουμε κ πολυ,οι αποφοιτοι του Αμερικανικου Κολεγιου εαν θα κερδισουν (που θα κερδισουν στανταρακι) θα το κανουν στην βαση των ανθρωπινων δικαιωματων στο Ευρωπαικο Δικαστηριο Ανθρωπινων Δικαιωματων.Το θεμα ειναι εαν το ΣτΕ θα save face εστω κ την 11η ωρα ωστε να μην καταδικαζεται κ διασυρεται απο τα Ευρωπαικα Δικαστηρα yet again η Ψωροκωσταινα.Με πιανεις?

Καλα απο οσα λες περισσοτερο σαν αποφοιτος του δερεε μοιζεις που καιγεσαι να γινουν ολα αυτα.Θα ηθελ να σε γνωρισω αληθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ελληνικα πανεπιστημια απαξιωνονται μονα τους μιας και η εννοια "εστια μαθησης" εξαφανιζεται σιγα σιγα και την αντικαθηστα η λεξη "κεντρο στρατολογησης πολιτικων παραταξεων" .. με λιγα λογια εχουν μετατραπει σε κωλοχανεια με το ΟΚ των πρυτανεων που ειναι και οι ιδιοι πολιτικα πιονακια. βαλε και το ασυλο και εχεις το τελειο μερος εξεφτελισμου της εννοιας παιδειας.

 

quote for emphasis.

 

Η δημοσίευση μηνυμάτων σε αυτό το forum χρησιμοποιώντας greeklish χαρακτήρες, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα απο οσα λες περισσοτερο σαν αποφοιτος του δερεε μοιζεις που καιγεσαι να γινουν ολα αυτα.Θα ηθελ να σε γνωρισω αληθεια

 

Αντε το ακουσαμε κ αυτο...you know what?I give up!H αληθεια ειναι οτι ειμαι αποφοιτος Κολεγιων κ μπηκα undercover να προπαγανδισω υπερ των Κολεγιων.Ηταν ο στοχος της ζωης μου κ τωρα πλεον ειμαι ολοκληρωμενος σαν ανθρωπος.Εχω κλεισει λεμε.

 

Ο αλλος μου την λεει για την ορθογραφια ως επιχειρημα οτι δεν διαβασα στις εθνικες εξετασεις,ο αλλος οτι ειμαι undercover των Κολεγιων, σε λιγο θα ακουσω οτι φταιω κ για την Τροικα.Το ελεος λεμε ρε παιδια.

 

Τι δεν ειναι κατανοητο απο την προταση μου ''θεωρω οτι ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ ειναι θεμα ανθρωπινων δικαιωματων ατομα με τυπικα κ ουσιαστικα προσοντα να τυχανουν απολυτης ισονομιας κ ισοπολιτειας στην Ελλαδα'' ? Ενας Δικηγορος βρε παιδια να με βοηθησει να το εκθεσω καλυτερα.Η καλυτερα ενας Φιλολογος να μου διορθωνει τα συντακτικα κ τα ορθογραφικα μου λαθη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...