Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ο Αδαμίδης δεν υποστήριζε να αποκλειστούν οι ελληνικές ομάδες από τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις? Περιμένω να υποστηρίξει το επιχειρημά του σθεναρά από εδώ και πέρα.

 

Κοινώς, έξω από το χορό, πολλά τραγούδια λένε... :rolleyes:

δεν νομιζω να εχει και τωρα προβλημα αλλωστε πιο πολλα θα χασει ο γαυρος αν γινει αυτο παρα η αεκ.ειδες εσυ καπου να εχει κανει πισω???η ομαδα του γεωργεα και του δελλα σε παρταρε στο οακα η ομαδα του γεωργεα και του δελλα σε παρταρε και περιση στο καραισκακη.καλυτερα οχταδα παρα κοκκαλισταν μποχα βρωμα και να με βριζει ολη η ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ αν γινόταν θα είχε τύχη η αρμάδα του Δέλλα και του Γεωργέα που παλεύουν κάθε Κυριακή να παραμείνουν στο Πάνθεον της οχτάδας :rolleyes:

 

Σωστός.

Άντε από κει πέρα,με τους άμπαλους να ούμε...Που θέλουν και να τους δωθεί η ευκαιρία να διεκδικήσουν κάτι.

Ξεδιάντροποι. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω να εχει και τωρα προβλημα αλλωστε πιο πολλα θα χασει ο γαυρος αν γινει αυτο παρα η αεκ.ειδες εσυ καπου να εχει κανει πισω???η ομαδα του γεωργεα και του δελλα σε παρταρε στο οακα η ομαδα του γεωργεα και του δελλα σε παρταρε και περιση στο καραισκακη.καλυτερα οχταδα παρα κοκκαλισταν μποχα βρωμα και να με βριζει ολη η ελλαδα.

 

Καλά, όλη η Ελλάδα σε βρίζει ούτως ή άλλως, γιατί η πλειοψηφία της απαρτίζεται από γαύρους αφενός, αφετέρου είναι κάτι μυριάκια οφειλές στο ελληνικό δημόσιο που έγιναν γαργάρα με το 44.

 

Στο ΟΑΚΑ, έπρεπε να χάσω πέναλτι και να πέσει καπνογόνο μέσα για να κερδίσεις. Να είσαι εδώ γύρω το Σ/Κ να μου τα ξαναπείς αυτά όμως, μην εξαφανιστείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, όλη η Ελλάδα σε βρίζει ούτως ή άλλως, γιατί η πλειοψηφία της απαρτίζεται από γαύρους αφενός, αφετέρου είναι κάτι μυριάκια οφειλές στο ελληνικό δημόσιο που έγιναν γαργάρα με το 44.

 

Στο ΟΑΚΑ, έπρεπε να χάσω πέναλτι και να πέσει καπνογόνο μέσα για να κερδίσεις.

 

τι τιμωρια επεσε για αυτο?

δεν υπηρχε αλλοιωση αποτελεσματος οταν πεφτει μπροστα στον τερματοφυλακα καπνογονο και καπακι μεσα στους καπνους(!) μπανει γκολ? προφανως οχι.

στο παραλληλο συμπαν της αεκ ολα ειναι φωτεινα και χαρουμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός.

Άντε από κει πέρα,με τους άμπαλους να ούμε...Που θέλουν και να τους δωθεί η ευκαιρία να διεκδικήσουν κάτι.

Ξεδιάντροποι. :devil:

 

Γιατί, ποιος στη στέρησε την ευκαιρία? Είχες καμία προβληματική διαιτησία στο κύπελλο και δεν το πήρα πρέφα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το post σου δηλαδή που μιλάει για "κάθε Κυριακή" αφορούσε το κύπελλο;

 

 

offtopic: Άνοιξα λίγο πριν sport-fm μετά από καιρό κι ακούω στο τηλ τη γνωστή -βαζελικών φρονημάτων- Κάτια...

Απάλευτη,σαν να μην πέρασε μια μέρα.Στο ίδιο μοτίβο 5458756 χρόνια.Την παλεύει;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι κάτι μυριάκια οφειλές στο ελληνικό δημόσιο που έγιναν γαργάρα με το 44.

 

μην ξεχνιέσαι πως και κατι ψιλά δικά σου μυριάκια γίναν γαργάρα προ αμνημονεύτων ετών...παρ'ολο που χες να τα δώσεις.

 

Κατα τ'άλλα συνεχίστε. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, όλη η Ελλάδα σε βρίζει ούτως ή άλλως, γιατί η πλειοψηφία της απαρτίζεται από γαύρους αφενός, αφετέρου είναι κάτι μυριάκια οφειλές στο ελληνικό δημόσιο που έγιναν γαργάρα με το 44.

 

Στο ΟΑΚΑ, έπρεπε να χάσω πέναλτι και να πέσει καπνογόνο μέσα για να κερδίσεις. Να είσαι εδώ γύρω το Σ/Κ να μου τα ξαναπείς αυτά όμως, μην εξαφανιστείς.

το ελληνικο δημοσιο απαρτιζεται απο νομους, μιας και η νομολαγνεια ειναι στο αιμα των γαυρων μετα την υποθεση βαλνερ αν θυμασε τοτε που αποφασισε ο νυν υπαλληλος σου για την εκβαση του αγωνα,και αφου λοιπον το ελληνικο δημοσιο εχει νομους ενας απο αυτους ειναι και το αρθρο 44 δεν το εφτιαξε η αεκ απλα το εκμεταλευτηκε.γιαυτο καλυτερα θα ηταν να τα ριξεις στο δημοσιο και οχι στην αεκ και επισης να τα ριξεις και στα λαμογια που δημιουργησαν τα χρεη και δεν μπηκαν φυλακη αλλα ξεχασα εσεις γαυροι τα λαμογια δεν τα κυνηγατε τα περνετε για προεδρο στην ομαδα σας.ενταξει στο οακα επρεπε να χασεις πεναλντι φταιει το κπνογονο φταιει το γκαζον που ηταν πολυ κοντα κουρεμενο παντα δικαιολογιες οταν χανετε οι γαυροι δεν το παραδεχεστε ποτε κλασικα.παντα εδω ειμαι δεν κρυφτηκα ποτε και αλλωστε δεν μιλησα εγω για παρντους κυριακους ριερες και λοιπα σαπακια κοιταω πρωτα τα χαλια μου και μετα μιλαω για αλλους οποτε.α και αν χασουμε το σ/κ θα φταιει η κουραση απο την υπερπροσπαθεια στο κυπελλο :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το ξαναπούμε.Πέναλτι ήταν πρίν το καπνογόνο που δεν δόθηκε και για αυτό πέσαν τα καπνογόνα.Το γκόλ έπρεπε να μην μετρήσει εννοείται αλλά πρέπει κάποια στιγμή να πάρει και η ΑΕΚ πέναλτι με τον Ολυμπιακό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ελληνικο δημοσιο απαρτιζεται απο νομους, μιας και η νομολαγνεια ειναι στο αιμα των γαυρων μετα την υποθεση βαλνερ αν θυμασε τοτε που αποφασισε ο νυν υπαλληλος σου για την εκβαση του αγωνα,και αφου λοιπον το ελληνικο δημοσιο εχει νομους ενας απο αυτους ειναι και το αρθρο 44 δεν το εφτιαξε η αεκ απλα το εκμεταλευτηκε.γιαυτο καλυτερα θα ηταν να τα ριξεις στο δημοσιο και οχι στην αεκ και επισης να τα ριξεις και στα λαμογια που δημιουργησαν τα χρεη και δεν μπηκαν φυλακη αλλα ξεχασα εσεις γαυροι τα λαμογια δεν τα κυνηγατε τα περνετε για προεδρο στην ομαδα σας.ενταξει στο οακα επρεπε να χασεις πεναλντι φταιει το κπνογονο φταιει το γκαζον που ηταν πολυ κοντα κουρεμενο παντα δικαιολογιες οταν χανετε οι γαυροι δεν το παραδεχεστε ποτε κλασικα.παντα εδω ειμαι δεν κρυφτηκα ποτε και αλλωστε δεν μιλησα εγω για παρντους κυριακους ριερες και λοιπα σαπακια κοιταω πρωτα τα χαλια μου και μετα μιλαω για αλλους οποτε.α και αν χασουμε το σ/κ θα φταιει η κουραση απο την υπερπροσπαθεια στο κυπελλο :rolleyes:

 

Καλέ μου άνθρωπε, τι να παραδεχτώ? Ότι έχεις καλύτερη ομάδα από τον Ολυμπιακό? Δηλαδή να μεταφερθούμε στο thread με τα ανέκδοτα αν είναι έτσι... :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 7 δηλαδή από τον Βόλο, τα έφαγες στο κύπελλο?

Μωρέ για το πρωτάθλημα μιλούσα, όπως και το #224 και το δικό σου post(#225).Δεν αναφέρθηκε κάτι για το κύπελλο.

Τέσπα,μη μπλέκουμε τα μπούτια μας.Ήταν σαφές νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλέ μου άνθρωπε, τι να παραδεχτώ? Ότι έχεις καλύτερη ομάδα από τον Ολυμπιακό? Δηλαδή να μεταφερθούμε στο thread με τα ανέκδοτα αν είναι έτσι... :whistle:

διαβασες κατι τετοιο στα οσα εγραψα???δεν ειπα οτι εχω καλυτερη ομαδα ειπα οτι οι γαυροι θεωρειτε οτι αδικιθηκατε στο πρωτο ματς που χασατε και γενικα οποτε χανετε δεν λετε ποτε " χασαμε δικαια"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ για το πρωτάθλημα μιλούσα, όπως και το #224 και το δικό σου post(#225).Δεν αναφέρθηκε κάτι για το κύπελλο.

Τέσπα,μη μπλέκουμε τα μπούτια μας.Ήταν σαφές νομίζω.

 

Αυτό που λέω εγώ και προφανώς δεν ήταν τόσο σαφές, είναι το ότι αν δεν ήθελαν να σε αφήσουν να διεκδικήσεις τπτ, δεν θα ήσουν τώρα στον τελικό κυπέλλου, η οποία ήρθε κόντρα στην αγωνιστική σου εικόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...