Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ότι να ναι πραγματικά!

 

Εντάξει όταν χάνεις τη μισή πρόκριση και βάλε στο κύπελο μετά πρέπει να έχεις νέφτι στον κώλο.Λογικό.Αλλά δεν είπε σε κανέναν από όλους αυτούς εκεί μέσα πόσα χρόνια έχουμε να πάρουμε κύπελο;Δηλαδή πραγματικά το μισό πάθος από σήμερα και τα μισό σωστό στήσιμο από τον Χιμένεθ αν το είχαμε την Τετάρτη..Τι να πω πραγματικά ότι να ναι αυτή η ομάδα.Μόνο μην υποτιμήσουν την Τούμπα μετά από αυτήν την 4άρα και πάνε για διακοπές να φάνε 2-3 και να αποκλειστούν.Τους έχω πολύ ικανούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι να ναι πραγματικά!

 

Εντάξει όταν χάνεις τη μισή πρόκριση και βάλε στο κύπελο μετά πρέπει να έχεις νέφτι στον κώλο.Λογικό.Αλλά δεν είπε σε κανέναν από όλους αυτούς εκεί μέσα πόσα χρόνια έχουμε να πάρουμε κύπελο;Δηλαδή πραγματικά το μισό πάθος από σήμερα και τα μισό σωστό στήσιμο από τον Χιμένεθ αν το είχαμε την Τετάρτη..Τι να πω πραγματικά ότι να ναι αυτή η ομάδα.Μόνο μην υποτιμήσουν την Τούμπα μετά από αυτήν την 4άρα και πάνε για διακοπές να φάνε 2-3 και να αποκλειστούν.Τους έχω πολύ ικανούς.

 

Και γιατι χασαμε τη μιση προκριση 0-0 πηγαμε οχι 0-2 οπως καλη ωρα εμεις με το παο κ εβαλε το χερι του ο αλαχ ο βουδας ο δικος μας και δεν ξερω κ γω ποιος αλλος και περασαμε...

 

Εμενα μαρεσει το 0-0 γιατι δισκολα θα φαμε 2 γκολ απο αυτους ενω πιστευω 1 θα το βαλουμε αλλα με αυτη την αεκ ποτε δεν ειμαι σιγουρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είμαστε σε κατάσταση να πούμε ότι δεν θα μας έρθει...

 

οποιαδήποτε προσπάθεια δυναμιτισμού του κλίματος είναι καταδικασμένη σε αποτυχία...

 

είτε θα περάσουμε αέρα

 

είτε θα περάσουμε δύσκολα

 

είτε θα αποκλειστούμε δύσκολα

 

είτε θα αποκλειστούμε αέρα

 

ΕΧΟΥΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είμαστε σε κατάσταση να πούμε ότι δεν θα μας έρθει...

 

οποιαδήποτε προσπάθεια δυναμιτισμού του κλίματος είναι καταδικασμένη σε αποτυχία...

 

είτε θα περάσουμε αέρα

 

είτε θα περάσουμε δύσκολα

 

είτε θα αποκλειστούμε δύσκολα

 

είτε θα αποκλειστούμε αέρα

 

ΕΧΟΥΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΑ!!!

 

πιστευω πως τα ειπες ολα +1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά και οι δυο ομάδες είναι ικανές για το καλύτερο αλλά και το χειρότερο.Ελπίζω να βρεθούν και οι 2 σε καλή μέρα και να δούμε καλή μπάλα.

 

Ο διαιτητής και στο ματς με τον ολυμπιακό που μας έπαιξε φάνηκε σωστός,ελπίζω να φανεί αντάξιος των περιστάσεων και σ'αυτό το παιχνίδι.

 

Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια,οπότε περιμένουμε αύριο το τελικό αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχισαν τις πιθηκιες με τα βεγγαλικα τα παοκια.θελω να δω ποινη που θα επιβληθει.

 

την τεταρτη όμως πρόσεξε γιατι παίζει να σου έρθει από αλλου ο αετός

 

με βαση την εικονα των ομαδων και στους δυο αγωνες αξιζαμε την προκριση, δικαια νικη σημερα παιξαμε εξυπνα και με παθος.

προσωπικη γνωμη αφου περασαμε τον βαζελο θα ηταν κριμα να μας αποκλεισει ο χαβος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεδικασμένο απο το φίλο μας ευάγγελο μαρινάκη.

 

1 αγωνιστική.

 

Μόλις μιλησα και με τον κολλητο μου που βγηκε απτο γήπεδο,τα λογια που μου ειπε ήταν τα εξης "ντρέπομαι που ειμαι παοκ".

Και καλά κάνεις,του είπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεδικασμένο απο το φίλο μας ευάγγελο μαρινάκη.

 

1 αγωνιστική.

εκει εχουμε καταντησει,κοιτα μονο μην ειναι παραπανω γιατι ο ζαγορακης δεν ειναι μαρινακης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Αδαμίδης δεν υποστήριζε να αποκλειστούν οι ελληνικές ομάδες από τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις? Περιμένω να υποστηρίξει το επιχειρημά του σθεναρά από εδώ και πέρα.

 

Κοινώς, έξω από το χορό, πολλά τραγούδια λένε... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Αδαμίδης δεν υποστήριζε να αποκλειστούν οι ελληνικές ομάδες από τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις? Περιμένω να υποστηρίξει το επιχειρημά του σθεναρά από εδώ και πέρα.

 

Κοινώς, έξω από το χορό, πολλά τραγούδια λένε... :rolleyes:

 

Και ο Ντέμης το υποστήριζε, αλλα αν γίνει αυτό δεν θα έχει λόγο να πληρώνει τα πρωταθλήματα ο γαύρος γιατί δεν θα μπορεί να κάνει απόσβεση με το C.L και απο την στιγμή που δεν συμφέρει τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΜΑΣ, δεν πρόκειται να γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...