Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω τι κόντρα στην εικόνα ηρθε αλλά από τις υπόλοιπες ομάδες που έπαιξα καλύτερος ήμουν.Και πλέον με Δέλλα,Ματέος,Μανωλά πίσω και Ντιόπ που έπιασε απόδοση,Μάκο,Μίτσελ,Καφέ αμυντικά χαφ έχω από τις καλύτερες άμυνες με διαφορά.Μόνο με τον ΠΑΟ είχα λίγη τύχη αλλά μου το χρωστούσε από πρόπερσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://www.youtube.com/watch?v=UXYoUzTQ-eA&feature=player_embedded τον τυπο στο 0:12 που πεταει το καπνογονο εξεπαφης και μετα τον σαπακιαζουν τα ματ θα μπει μεσα κανα 2-3 χρονακια η θα πανε αυριο και θα τον βγαλουν???αν τον μαζεψανε τελικα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, όλη η Ελλάδα σε βρίζει ούτως ή άλλως, γιατί η πλειοψηφία της απαρτίζεται από γαύρους αφενός, αφετέρου είναι κάτι μυριάκια οφειλές στο ελληνικό δημόσιο που έγιναν γαργάρα με το 44.

 

Στο ΟΑΚΑ, έπρεπε να χάσω πέναλτι και να πέσει καπνογόνο μέσα για να κερδίσεις. Να είσαι εδώ γύρω το Σ/Κ να μου τα ξαναπείς αυτά όμως, μην εξαφανιστείς.

 

 

Είπε ο οπαδός της ομάδας που έφτιαξε γήπεδο με τα λεφτά του κράτους και μπήκε πρώτη στο άρθρο 44 πριν κάποια χρόνια....

 

Και Κλαψ κλαψ κλαψ, είχε καπνογόνο..... Και στο Καραϊσκάκη πέρσι είχε κανα καπνογόνο και το έφαγε έτσι το φάουλ ο κηπουρός?

 

 

*μπορείς να μετρήσεις και τα τελευταία 2-3 χρόνια πόσα γκολάκια έχεις φάει να δείς τι παθαίνεις απο μικρότερες ομάδες....

 

Μην ξεχνάς οτι εγώ σε νίκησα και σε έστειλα 5ο και αποκλεισμένο απο Ευρώπη πριν καλά καλά ξεκινήσουμε τα μπάνια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν ήθελαν να σε αφήσουν να διεκδικήσεις τπτ, δεν θα ήσουν τώρα στον τελικό κυπέλλου

Ρε συ αυτό το post μου δεν αφορούσε τη φετινή χρονιά.Γενικό ήταν.Έτσι κι αλλιώς, δε θεωρώ ότι σφάχτηκε φέτος η ΑΕΚ, ό,τι της άξιζε πήρε.

 

Αλλά και πάλι αυτό που quote-αρα τώρα που λες πιο πάνω, δεν το θεωρώ σοβαρό "αποδεικτικό στοιχείο" που αποδεικνύει ότι δεν αδικήθηκε η τάδε ομάδα. Αναφέρω τα τετριμμένα:

1). Το κύπελλο είναι παρηγοριά στον άρρωστο και

2). Στο πρωτάθλημα είναι όλο το ζουμί.Εκεί είναι τα φράγκα, εκεί η καταξίωση, εκεί και το εισιτήριο για το Ch.L.

Αν θέλουν πραγματικά να σε αδικήσουν, να σε βλάψουν, να σε διαλύσουν ή και δε ξέρω γω τι άλλο, μέσω πρωταθλήματος θα σου τη στήσουν,το κύπελλο έρχεται σε 2η μοίρα(δε λέω ότι δεν έχουν γίνει εγκλήματα κι εκεί, έχω δει πολλές ομορφιές κι εκεί απ'το '90 και μετά τουλάχιστον που βλέπω μπάλα εγώ).

Εξάλλου δεν υπάρχει κάποιος σοβαρός φίλαθλος-παίκτης-προπονητής-επιχειρηματίας-ιδιοκτήτης ομάδας, απ΄τους 3 της Αθήνας, ο οποίος να αρκείται και να νιώθει πετυχημένος με την κατάκτηση του Κυπελλακίου(ακόμα κι αν αυτό συμβεί για 50 χρόνια συνεχόμενα), ενώ ταυτόχρονα δε θα δίνει σημασία στο πρωτάθλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ρε κίνηση το thread από "ξενόφερτους" με το που περάσαμε στον τελικό...

 

"περίεργα πράματα..."

 

 

τεσπα, μούφα ματσάκι, πολλή δύναμη, καλύτερη ψυχολογική προετοιμασία από τους δικούς μας και προφανώς όταν στραβώνει ματς για τον ΠΑΟΚ, για όλα φταίνε οι άλλοι... σιχάθηκα να βλέπω Παμπλο και Τσιρίλο να προσπαθούν να εκμαιεύσουν κίτρινες.

 

Τι άλλα (που λέει και ο Νικολακό :-P )... α ναι, άντρες με τα όλα τους για χθες. Αλλά δεν έχει τελειώσει τίποτα για την ομάδα που έχει αποκλειστεί από Θρασύβουλους και Β εθνικές.

 

Μακάρι να βρούμε τρόπο να νικήσουμε και το Ολιμπιακό την Κυριακή να γελάσουμε λίγο.

 

Και ο διαιτητής: Τι παλικάρι και αυτό ρε παιδί μου... μόνο τα σπόρια στον ΠΑΟΚ σε τέτοιο "πύρινο λαό/έδρα/καμίνι/φυλακή"??? Εγώ περίμενα σφάξιμο...

 

Πολύ καλός είναι η αλήθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μάνταλος φέτος έχει ελάχιστα λάθη.ΠΡαγματικά ελάχιστα.

 

Εχει αποδείξει πως δε μασάει...Τουλάχιστο για φέτος.Εχει παιχνίδια στα πόδια του για να τον κρίνουμε.

 

(αν και για τη διακοπή θα πήρε καμμιά "εντολή" γιατί να το κάνε μόνος του,δε το πιστεύω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα συνθήματα στο πούλμαν ήταν εσωτερική υπόθεση της ενωσίτικης οικογένειας. Διογκώθηκε λόγω του κλίματος των ημερών. Είμαι 37 ετών και ειλικρινά δεν έζησα άλλη μέρα τέτοια ένταση όπως την Τετάρτη. Ανθρωποι είμαστε, έχει συμβεί κι άλλες φορές με άλλους προέδρους ομάδων αυτό.

Ηταν μια κακή στιγμή, τα συνθήματα δεν έχουν και μεγάλη ποικιλία στην Ελλάδα. Είναι συγκεκριμένα, μου βγήκε και η ένταση...

 

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/AEK/314670.html

 

Λέει και αλήθειες πάντως. 37 χρονών είναι και δεν έχει ξαναπάει σε τελικό κυπέλλου? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΛΗΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!! Μηδενισμό στην ΑΕΚ και να πάρει ο GAYROS το παιχνίδι στα χαρτιά. Οι ποδοσφαιριστές του GAYROU δεν μπορούν να πιούν ούτε νερό, είναι συντετριμμένοι!!!! Πηγές αναφέρουν οτι ο κ. Μαρινάκης έφαγε 5 δίπιτα χωρίς κρεμμύδι ΜΟΝΟ!!!!!

 

 

Αυτή είναι η αλητεία που υπάρχει στο ελληνικό ποδόσφαιρο, με παράγοντες σαν τον Αδαμίδη πάμε 50 χρόνια πίσω. Προτίνω να γίνει και έκπτωση απο τους διαιτητές στον Μαρινάκη 25% για ένδειξη συμπαράστασης!!!!

 

ντρέπομαι που είμαι ΑΕΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...