Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Από την στιγμή που ήταν προσωπικός πανηγυρισμός (αν είναι αυτό που είδα εγώ στο λεωφορείο), και τα @@ να έβγαζε έξω και να τα κουνούσε πάνω κάτω δεν θα με πείραζε. Στο κάτω κάτω τέτοιος είναι, έτσι πανηγυρίζει. Από την στιγμή που δεν το έκανε μπροστά σε κάμερες σε κόσμο άλλου τύπου κ.τ.λ... Π.χ. αν ο Μήτρογλου έβγαζε το βρακί του έξω, μετά τον αγώνα σε κάποιο κέντρο, δεν θα του έλεγε κανείς τίποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πεί κανείς.Ήθελε ο Αδαμίδης σαν το παιδάκι να ζήσει το παιδικό του όνειρο να επιστρέψει με την αποστολή της ομάδας και να είναι το πρωτοπαλίκαρο στα συνθήματα.Καλά να πάθει.Εμείς φταίμε που αφήνουμε τον κάθε τυχάρπαστο live your myth in AEK.Έλεος ρε φίλε.Πρόεδρος είσαι.Δεν είσαι ο χατζηχρήστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/AEK/314670.html

 

Λέει και αλήθειες πάντως. 37 χρονών είναι και δεν έχει ξαναπάει σε τελικό κυπέλλου? :rolleyes:

ενω ο μαρινακης εχει πηξει να πηγαινει στους τελικους :confused:

 

Τι να πεί κανείς.Ήθελε ο Αδαμίδης σαν το παιδάκι να ζήσει το παιδικό του όνειρο να επιστρέψει με την αποστολή της ομάδας και να είναι το πρωτοπαλίκαρο στα συνθήματα.Καλά να πάθει.Εμείς φταίμε που αφήνουμε τον κάθε τυχάρπαστο live your myth in AEK.Έλεος ρε φίλε.Πρόεδρος είσαι.Δεν είσαι ο χατζηχρήστος.

σιγα μωρε επειδη κατεβηκε μπροστα στο τζαμι για να πανηγυρισει και αυτος 2 λεπτα να πει και ενα συνθημα και τι εγινε???

εγω γουσταρω τετοιους προεδρους(σε αυτο το θεμα μην παρεξηγηθουμε :-D ) τι να εκανε δηλαδη να καθοτανε σαν το κλαμενο μου..ι στν καρεκλα σαν να μην εγινε τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ύστερα θα φταίει ο φονιάς?

 

Διαβάστε εδώ τι γράφει αυτός και τον αφήνουν ελεύθερο. Και λέμε μετά γιατί έχουμε φαινόμενα βίας στο γήπεδο????

καλα οι τυποι ειναι καραγκιοζιδες και δεν αξιζει καν να ασχολεισαι μαζι τους ας μαζεψουν πρωτα το δικο τους γενικο αρχηγο

που πεταει παπουτσια στις κερκιδες και ας αφησουν τον δημητριαδη που ελεγε συνθηματα στο λεωφορειο. μηπως ετοιμαζουν δικαιολογιες σε περιπτωση που γινει παλι ντου???

 

Να μην ήταν καν μέσα στο λεωφορείο.

τι να εβγαινε εξω με τον οχλο να πανηγυρισει??? :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακώς είχε αυτή τη συμπεριφορά, οκ.

Ο γαυραθιώτης γιατί παρεξηγήθηκε?

Όταν φώναζε ο γιαννακόπουλος πάνω στο πουλμαν, "εεε, ααα, σήκωσε τις μπάλες μας μαλ@κα μπασινά" τι είχε γράψει ο γαυραθιώτης?

 

Αυτοί είναι οι επικίνδυνοι. Αυτοί που γράφουν σαν τους χειρότερους οπαδούς και πωρώνουν τα ζωά. Και αυτόν τον τύπο, θυμηθείτε το, θα μας τον παρουσιάζουν σε λίγα χρόνια ως έναν από τους μεγάλους αθλητικογράφους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τους αρχίσει ο χοντρός στις σβερκιές την Κυριακή, όπως έκαναν τα πρωτοπαλίκαρα του Αδαμίδη στο ΟΑΚΑ, στον Φουστέρ, εγώ θα του πω και μπράβο πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην ήταν καν μέσα στο λεωφορείο.

 

 

αυτο. βασικα δεν υπηρχε λογος να μαζευτουν οπαδοι στο αεροδρομιο. περασατε τελικο αποκλειοντας τον Παοκ, οκ.

Αεκ εισαστε ρε, μην μικραινετε την ομαδα σας!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι και κόσμος έπρεπε να είναι στο αεροδρόμιο γιατί έχει καιρό η ομάδα να πάρει τίτλο,και ήταν και καλή η πρόκριση και έπρεπε να εμψυχώσουν τους παίχτες.Ο ΑΔΑΜΙΔΗΣ μέσα στο λεωφορείο τι δουλειά είχε;Και καλά είμαι δίπλα στην ομάδα;Πρόεδρος είναι δεν είναι vip fan.Απλά ζεί το όνειρό του ο άνθρωπος.Καλά κάνει.Από το να είσαι άφραγκος και να το παίζεις καλύτερα να κάνεις το φιλαράκι και καλά,αλλά μακάρι να βρεθεί κάποιος σοβαρός να σταματήσουν αυτά τα τραγελαφικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο. βασικα δεν υπηρχε λογος να μαζευτουν οπαδοι στο αεροδρομιο. περασατε τελικο αποκλειοντας τον Παοκ, οκ.

Αεκ εισαστε ρε, μην μικραινετε την ομαδα σας!!

 

Να σου πω , οταν εχεις τοσα χρονια να δεις κουπα, λογικο ειναι να χεστεις απ τη χαρα σου. Στην ουσια την κουπα που ερχεται γιορτασαν.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Αδαμίδης παραδέχτηκε πως έκανε λάθος και λειτούργησε οπαδικά κατά την επιστροφή της ομάδας από την Θεσσαλονίκη, με αφορμή το βίντεο που κυκλοφορεί στο διαδίκτυο και τον δείχνει να φωνάζει υβριστικό σύνθημα κατά του Ολυμπιακού, μαζί με τον Βασίλη Δημητριάδη.

 

Ήταν μια κακή στιγμή τραγουδούσαμε με τους φίλαθλους στο αεροδρόμιο και γνωρίζετε ότι δεν έχουμε και μεγάλη ποικιλία συνθημάτων στην Ελλάδα. Μου βγήκε η ένταση και η οπαδική μου ιδιότητα και δεν θα έπρεπε να το κάνω».

 

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10523&subid=2&pubid=120174790

 

ας του κανει η οριτζιναλε δωρο μια πιπιλα να προσεχει για την επομενη φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τους αρχίσει ο χοντρός στις σβερκιές την Κυριακή, όπως έκαναν τα πρωτοπαλίκαρα του Αδαμίδη στο ΟΑΚΑ, στον Φουστέρ, εγώ θα του πω και μπράβο πάντως.

 

Κοίτα μην αγριέψει κανας Ντιόπ όμως.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω , οταν εχεις τοσα χρονια να δεις κουπα, λογικο ειναι να χεστεις απ τη χαρα σου. Στην ουσια την κουπα που ερχεται γιορτασαν.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

ενω εσεις που σηκωνετε καθε μερα κουπα εχετε βαρεθει δεν ασχολειστε καν δεν βγαινετε στους δρομους.να δω τι αλλο θα ακουσουμε απο γαυρους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πιο λόγο τσούζεστε έτσι??? Ούτε στην τηλεόραση βγήκε να το πεί, ούτε στο γήπεδο, (βλέπε χοντρό και βρίσιμο στον Σισέ), ούτε σε τίποτα εφημερίδες. Μεταξύ μας είμασταν και κάνουμε ΟΤΙ μασ γουστάρει.

 

 

Αλλα ξέχασα όταν είσαι πρόεδρος μιας ομάδας δεν πρέπει να λες κακιές κουβέντες....

 

 

Ντάξει Erwdie είσαι κανας φροντιστής στο ΟΑΚΑ και ξέρεις απο πρώτο χέρι τι έγινε στα αποδυτήρια? ή είσαι ο ίδιος ο Φουστέρ???? Πολύ κολοστριμούρα βλέπω για την ΑΕΚ όλοι σας. Γιατί ασχολήστε με μια μικρή ομαδούλα??? Α ξέρω εγώ, γιατί τα 2 τελευταία χρόνια κάνετε προσευχές στον ΘΕΟ? για να μας νικήσετε. Προσέξτε τι λέτε για το παιχνίδι της Κυριακής, γιατί έτσι κάνετε κάθε φορά και μετά θα πετάτε τίποτα καπνογόνα μέσα για να μην φάτε άλλα!!!

 

Όχι και κόσμος έπρεπε να είναι στο αεροδρόμιο γιατί έχει καιρό η ομάδα να πάρει τίτλο,και ήταν και καλή η πρόκριση και έπρεπε να εμψυχώσουν τους παίχτες.Ο ΑΔΑΜΙΔΗΣ μέσα στο λεωφορείο τι δουλειά είχε;Και καλά είμαι δίπλα στην ομάδα;Πρόεδρος είναι δεν είναι vip fan.Απλά ζεί το όνειρό του ο άνθρωπος.Καλά κάνει.Από το να είσαι άφραγκος και να το παίζεις καλύτερα να κάνεις το φιλαράκι και καλά,αλλά μακάρι να βρεθεί κάποιος σοβαρός να σταματήσουν αυτά τα τραγελαφικά.

 

Όταν παει αποστολή οργανωμένα πάνε όλοι μαζί. Έφυγε μαζί τους γύρισε μαζί τους. Που είναι το πρόβλημα δεν μπορώ να καταλάβω..... Να πάρει ταξί δηλαδή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...