Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ας ερθει και χ/2 αρκει να φερουν τελικο διπλο και η μπανφικα και η λιβερπουλ

 

0-2 ναι ρε πουστη

 

Ευχαριστώ ρε, :D εγώ είμαι μ**ας που έχω 2/2 την Μπενφίκα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ ρε, :D εγώ είμαι μ**ας που έχω 2/2 την Μπενφίκα :P

το "πουστη" δεν πηγαινε σε εσενα, :D

η μπενφικα 0-0 στο 26 κοιτα δεν με χαλαει και το 2/2 απλα το 2 τελικο με ενδιαφερει κατα κυριο λογο, τωρα αν με 2/2 κερδιζεις και συ γιατι οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το "πουστη" δεν πηγαινε σε εσενα, :D

η μπενφικα 0-0 στο 26 κοιτα δεν με χαλαει και το 2/2 απλα το 2 τελικο με ενδιαφερει κατα κυριο λογο, τωρα αν με 2/2 κερδιζεις και συ γιατι οχι?

 

Για αυτό το έγραψα το μ**ας ρε , όχι γιατο ότι έγραψες πούστης :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, 1-0 αντε γεια :( Δεν πειραζει, παραπονο δεν εχω , πηγα καλο ταμειο, αντε καλη τυχη, μακαρι να το γυρισει στο 2ο να το παρεις γιατι ειναι κριμα, καλο δελτιο είναι το δικο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστειο ειναι ενας φιλος μου, που επειδη δεν βγαζει τιποτα απο στοιχημα ειπε να παιξει τα δικα μου και μπερδευτηκε και επαιξε 1 την μορειρενσε αντι για 2 που του ειπα :D αλλα δεν νομιζω να μεινει ασσος με την τελευταια ομαδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστειο ειναι ενας φιλος μου, που επειδη δεν βγαζει τιποτα απο στοιχημα ειπε να παιξει τα δικα μου και μπερδευτηκε και επαιξε 1 την μορειρενσε αντι για 2 που του ειπα :D αλλα δεν νομιζω να μεινει ασσος με την τελευταια ομαδα...

 

Καλυψτε το και οι 2 στο Χ :P Oχι ρε, και εγω πιστευω πως θα το γυρίσει, αντε ισοπαλία, να χάσει(;) , με τπτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα γενικα και που προηγηθηκε η μορειρενσε ειναι "ντροπη" η μπενφικα εφερε 0-0 μες στο καμπ νου και εχει σερι 5 νικων στο πρωταθλημα, παιζει με την τελευταια και χανει? wtf...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα γενικα και που προηγηθηκε η μορειρενσε ειναι "ντροπη" η μπενφικα εφερε 0-0 μες στο καμπ νου και εχει σερι 5 νικων στο πρωταθλημα, παιζει με την τελευταια και χανει? wtf...

 

Μην ξεχνας ομως πως τετοια παιχνιδια τετοιες γιορτες ειναι αγγαριες... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε νταξει, αλλα γιατι να ξεφτυλιστει?

 

 

πεναλτυ !!!

ε αντε και γαμησου



2o πεναλτυ...



1-1 ΠΑΜΕ ΡΕΕ



Καλυψτε το και οι 2 στο Χ :P

γκαντεμης εισαι ρε συ, και οι 3 το χασαμε το στοιχημα... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια πολλα και απο εμενα σε ολους,καλη χρονια με υγεια πανω απ ολα και για ολους τους συμπαικτες ευχομαι να ξεκληρισουν τον οπαπ η την καθε ιντερνετικη!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...