Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γαλλικες και Ιταλικες προσωπικα δεν παιζω εκτος απο Champion's League.Πολυ διαφθορα.

 

Καλημερα ινσομνιακς του στοιχηματος και ελπιζω με τα καφεδακι σας να ριξετε καποια στιγμη και απο μια προβλεψη για τον κοινο αγωνα.Με μια μικρη εξηγηση.Ενα αγωνα ο καθενας,τον καλυτερο του.It's team work people. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω φταιω που πεζω τα μηδενικα τους ανυπαρκτους της Ισπανιας αλλα αμα παιζουν με την 20η ομαδα με την χειρότερη επιθεση και το διπλο πληρωνει 1.50...αλλα που να ξερεις οτι ο ανυπακρτος προπονητης που τον εχουν κανει θεο(εκει που ειναι ο Βενγκερ και ο Φεργκιουσον δεν θα φτασιε ποτε) θα ριξει τετοια ενδεκαδα..αν μπορουσε να αφησει παλι τον ΚΑΣΙΓΙΑΣ εξω θα τον αφηνε

 

150639_3794234512748_1420489804_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bengin δώσε κανα προγνωτικό στον λαο.

Εντομεταξύ την oxford την έπιασα σε 3αδα που ειχα παίξει (ΟΠΑΠ), παω πληρώνομαι και δεν μου κρτάνε φόρο, και λεω τι γίνεται μήπως εχει γίνει λάθος....(στο κίνο προχτές απο 25 euro που πήρε ενας φίλος του κρατήσανε φόρο).

 

Τελικά εμαθα οτι αν παίζεις 3αδα δεν σου κρατάνε φόρο για τώρα τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω φταιω που πεζω τα μηδενικα τους ανυπαρκτους της Ισπανιας αλλα αμα παιζουν με την 20η ομαδα με την χειρότερη επιθεση και το διπλο πληρωνει 1.50...αλλα που να ξερεις οτι ο ανυπακρτος προπονητης που τον εχουν κανει θεο(εκει που ειναι ο Βενγκερ και ο Φεργκιουσον δεν θα φτασιε ποτε) θα ριξει τετοια ενδεκαδα..αν μπορουσε να αφησει παλι τον ΚΑΣΙΓΙΑΣ εξω θα τον αφηνε

 

150639_3794234512748_1420489804_n.jpg

Κριμα για την Ρεαλ αλλα δεν αξιζουν οι μικρες αποδοσεις οπως καταλαβες.Ειδικα εκτος εδρας.

 

 

Bengin δώσε κανα προγνωτικό στον λαο. Εντομεταξύ την oxford την έπιασα σε 3αδα που ειχα παίξει (ΟΠΑΠ), παω πληρώνομαι και δεν μου κρτάνε φόρο, και λεω τι γίνεται μήπως εχει γίνει λάθος....(στο κίνο προχτές απο 25 euro που πήρε ενας φίλος του κρατήσανε φόρο). Τελικά εμαθα οτι αν παίζεις 3αδα δεν σου κρατάνε φόρο για τώρα τουλάχιστον.

 

 

Εννοειται οτι θα δωσω,Spank. :) Προετοιμαζομαι τωρα,ψαχνω με πολυ αυστηρα κριτηρια.Προτιμω να διαβαζω εδω και εκει σε διαφορες πηγες και sites,για 2 ωρες ας πουμε,και να διαλεξω εναν αγωνα.Θα επανερθω μολις βρω κατι που μου αρεσει και ακομη και αν δεν βρω παλι θα ερθω να το γραψω.Πιστευω το αργοτερο μεχρι τις 3.00 το μεσημερι θα εχω βρει κατι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδες σημερα θα δοκιμασω με 2 μονα αποδεκτα.

 

Πρωτα το διπλο της Manchester City σε αποδοση 2,80 (Bet365) Ειναι σε καλυτερη φορμα απο την Αρσεναλ και σκοραρει πιο ευκολα,ενω δεχεται πιο δυσκολα αυτην την περιοδο.Θελει λογικα να μην ξεφυγει η μισητη συμπολιτισα σε περιπτωση που κερδισει την Λιβερπουλ σημερα.

 

Το δευτερο που σκεφτηκα ειναι η ισοπαλια σε αποδοση 3,60(Bet365) στο μεγαλο Αγγλικο ματς της ημερας.Λογικα το φαβορι ειναι η δικη μου ομαδα,αλλα η Λιβερπουλ ειναι επισης σε πολυ καλη φορμα και δεν θα ειναι τοσο ευκολο νομιζω.Κατι αυτο,κατι και ο καθησυχασμος του οτι ειμαστε πρωτοι με 7 ποντους ,μπορει να παιξουν αρνητικο ρολο.

 

Νομιζω η πρωτη προβλεψη εχει πιο πολλες ελπιδες για οποιον θελει να παιξει μονο ενα αγωνα,που κανονικα ειναι το σωστο.Διαλεξα δυο γιατι δεν μπορεσα να βρω οπως χτες και προχτες αγωνες που οι book να εχουν κανει χοντρα λαθη αξιολογησης ωστε να τους τα ξαναπαρουμε σε μεγαλες τιμες.Οποτε ετσι ακομη και τον ενα να πιασουμε μονο απο τους δυο,παλι θα εχουμε καλο κερδος λογω των μεγαλων αποδοσεων.

 

Εναλλακτικα αν καποιος ειναι πολυ αυστηρος και θελει να διαφυλαξει κερδη μεχρι αλλη ,καλυτερη μερα, η αποχη σημερα ειναι επισης πολυ σωστη τακτικη.Εγω θα παιξω με μικρα ποσα αυτα τα δυο μονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρά μια 3αδούλα δύσκολη

 

ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ -> 2 (Ακολουθώ benign)

ΚΑΡΛΑΪΛ - ΚΟΒΕΝΤΡΙ -> 2

ΣΟΣΙΕΔΑΔ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ -> 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληρωθηκαμε και σημερα ,μου αρεσει και το διπλο της Πορτο,αλλα θα απεχω.Εχει και αλλα η ζωη,διαβασμα ενδιαφεροντων βιβλιων,ταινιες,games κ.τ.λ. Δεν θα μας φαει την ζωη το στοιχημα.Ετσι,λογω κρισης ,ειναι καλα.Ενα και καλο την ημερα.(30 ευρω την ημερα τον γιατρο τον κανουν περα B) )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει κατι το ιδιαιτερο σημερα,αν και υπαρχει ο αγωνας Χεταφε - Γραναδα.Θα το ψαξω λιγο και θα ποσταρω γνωμη αργοτερα,αλλωστε εχουμε πολυ χρονο γιατι ειναι αργα το βραδυ.Να δουμε τι θα μαθω απο Ισπανους συναδελφους στα φορα. ;)

 

Τελικα δεν μου πηρε πολυ να βρω πληροφοριες.

 

Οι γηπεδουχοι εχουν απουσιες 7 βασικων απο τραυματισμους και συμμετοχες Αφρικανων παικτων τους στο Κοπα Αφρικα. Επισης δεν ειναι σε καλη φορμα.Οι φιλοξενουμενοι μαχητικοι,με λιγοτερες απουσιες και ενα νεο παικτη που πηραν απο Σεβιλη.Η αξια ειναι με την Γραναδα.

 

Θα παιξω χαντικαπ διπλο +0,5 με αποδοση 1,950.(Bet 365) Κερδιζουμε με X η διπλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tον Αστέρα πως τον βλέπετε με την Κέρκυρα??

Δεν εχω αποψη,το πρωταθλημα μας ειναι πολυ βρωμικο και διαμορφωνεται απο ανικανη και ανηθικη διαιτησια.Δεν ασχολουμαι καν,προσωπικα,σαν να μην υπαρχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...