Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρονια πολλα και απο εμενα σε ολους,καλη χρονια με υγεια πανω απ ολα και για ολους τους συμπαικτες ευχομαι να ξεκληρισουν τον οπαπ η την καθε ιντερνετικη!! :-D

 Πολυ καλη ευχη,αλλα για να γινει αυτο να πεφτουν οι προτασεις απο τα μελη πριν αρχισουν οι αγωνες οχι μετα κατοπιν εορτης να λεμε οτι κερδισαμε. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σωστος!! :-D

 

για σημερα τι εχουμε?

 

100. ΓΟΥΟΛΣΟΛ-ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ 1

 

101. ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ-ΡΕΞΑΜ over - 2

 

102. ΣΑΡΑΓΟΣΑ-ΜΠΕΤΙΣ over - Χ

 

λεω το πρωτο ασο,αλλα τα δυο τελευταια ειναι καπως περιεργα,το 101 ειναι ντερμπαρα η 3η με την 2η της βαθμολογιας με εναν μολις βαθμο διαφορας με την παραδοση να ειναι υπερ της ρεξαμ στις τελευταιες πεντε αναμετρησεις ανεξαρτητως εδρας 0-2-3.

 

101. over 2.5 και διπλο σαν ''τυχερη'' επιλογη λογω της παραδοσης και της ασταθειας της νιουπορτ απεναντι σε ομαδες μεσα στην 6αδα της βαθμολογιας/

 

102. αρνητικο σερι στην εδρα της η σαραγοσα(12η),που δειχνει καλυτερη στα εκτος. Απεναντι της η μπετις(5η) φετινη εκπληξη για εμενα που την εχω δει και κανα-δυο φορες και παιζει πολυ ανοιχτο ποδοσφαιρο και εχει και αρκετα over.

 

Απο την αλλη πλευρα ο χιμενεθ προπονητης της σαραγοσα κλεινει ενα χρονο στον παγκο της αφου την εσωσε περισυ την τελευταια αγωνιστικη. Εκτος απο αυτο,πριν λιγες μερες την προπονηση της σαραγοσα επισκεφτηκε ενας πρωην παικτης της(κασερες) ο οποιος πυροβοληθηκε νομιζω σε μια ληστεια στην χωρα του και αφου ηταν σε κωμα επανηλθε σε αναπηρικο ομως καροτσακι νομιζω. Ο παικτης αυτος εκανε μια συζητηση στα αποδυτηρια της σαραγοσα για το ποσο σημαντικο ειναι να εισαι παικτης της,για την ζωη,τον αγωνα κτλ. οποτε ανυψωσε το ηθικο και την αναγκη για νικη των παικτων της σαραγοσα και οι παικτες ειπαν οτι θα παιξουν σημερα και για αυτον.

 

εγω θα προτιμησω το over και εδω γιατι πιστευω οτι θα παιξουν και οι 2 επιθετικα και ανοιχτα και σαν δευτερη επιλογη το Χ.

 

σορρυ εαν κουρασα και περιμενω αποψεις να δουμε τι θα παιξουμε τελικα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εδω και μερες εχω καποια προσωπικα προβληματα που μου αφηνουν ελαχιστο χρονο.Οποτε δεν μπορεσα να αναλυσω.

 

Αλλα εδω ειναι ενα συστημα απο ενα καινουργιο περιοδικο,δεν ειναι δικες μου προβλεψεις,που αποτελειται απο παικτες ,κοστιζει μονο ενα ευρω και μεχρι στιγμης τα παει καλα.Δεν λεω την ονομασια του για να μην κανω διαφημιση.



Και ενα δευτερο συστημα απο τους ιδιους,με ημιχρονα/τελικα.

 

 

post-73690-0-80400000-1357394312_thumb.png

post-73690-0-98485900-1357394316_thumb.png

post-73690-0-04835200-1357394911_thumb.png

post-73690-0-63278000-1357394922_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που εισαστε χαμενοι ολοι οεο? χθες το κυπελλο μας διελυσε!

Δεν εχει καθολου καλους αγωνες για στοιχημα σημερα.

 

Θα προσπαθησω ενα μονο αποδεκτο με μετριο ποσο.Πορτογαλικο πρωταθλημα η γηπεδουχος να νικησει με 2 γκολ διαφορα.Θα ειναι δυσκολο,αλλα δεν βρηκα προσωπικα κατι αλλο.

post-73690-0-51519600-1357487734_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα μικρο ποσο θα ριξω στην Rayo Vallecano στον σημερινο αγωνα της Primera σε αποδοση 4.00. (Bet365) Ειναι ανεβασμενη στις τελευταιες 3 αγωνιστικες και γενικα στην καταταξη καλυτερη απο την γηπεδουχο οποτε μου κανει εντυπωση η αποδοση του διπλου παρολο που η γηπεδουχος ειναι γενικα καλη στην εδρα της.

post-73690-0-24058300-1357923621_thumb.png

post-73690-0-64126200-1357923626_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα μικρο ποσο θα ριξω στην Rayo Vallecano στον σημερινο αγωνα της Primera σε αποδοση 4.00. (Bet365) Ειναι ανεβασμενη στις τελευταιες 3 αγωνιστικες και γενικα στην καταταξη καλυτερη απο την γηπεδουχο οποτε μου κανει εντυπωση η αποδοση του διπλου παρολο που η γηπεδουχος ειναι γενικα καλη στην εδρα της.

μα γιατι να μην πεσει το ματι μου στην απαντηση σου πιο νωρις? 1-2 ψιλοανετα οι βαγιεκας μειωσε προς το τελος η bilbao. να παραθεσω οτι την bilbao την ειχα δει και σε προηγουμενο παιχνιδι της με τη Σαραγορα επισης εντος εδρας που εχασε 0-2. Απλα για να το εχετε κατα νου οχι για να την παιζεται κοντρα αλλα απλα να την αποφευγετε τον επομενο καιρο γιατι η ομαδα ΔΕΝ βλεπεται. Παιζει να ειναι απο τις πιο ντεφορμε ομαδες της ισπανιας και οχι μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ηταν τελικα καλη εκτιμηση με πολυ υψηλη αποδοση.

 

Σημερα,παλι θα ρισκαρω με μικρο ποσο σε διπλο αποδοσης 4.00 Ο λογος για τον αγωνα Bradford - Oxford (England - League Two) 147 στον ΚΛΟΠΑΠ.

 

Οι γηπεδουχοι ειναι καλη ομαδα αλλα εχουν βαλει την εμφαση στο Κυπελο ,οπου απεκλεισαν και την Aston Villa με 3-1 πριν 4 μερες.Σαν παρενεργεια ομως εχουν παει ασχημα στους τελευταιους αγωνες στην κατηγορια τους σε αντιθεση με τους φιλοξενουμενους που αδιαφορησαν για τα Κυπελα,απο οπου αποκλειστηκαν,αλλα πηγαινουν πολυ καλα στους αγωνες του πρωταθληματος και μαλιστα εχουν και 2 διπλα με 3αρες.(Οπως θα δειτε και στις εικονες που ποσταρω.)Θα κανω παλι τον ''γενναιο'' και θα πονταρω στο διπλο ελπιζοντας να μου βγει οπως και χτες.Η αποδοση ειναι σε ξενους book.(Υπογραμμισμενοι απο μενα οι αγωνες του πρωταθληματος.)

post-73690-0-50495900-1357984393_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αύριο κυριακή

 

 

203   ΜΠΕΤΙΣ-ΛΕΒΑΝΤΕ                         G/G                1.65

228  ΠΟΝΦΕΡΑΔΙΝΑ-ΛΟΥΓΚΟ               G/G                1.65

234 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΣΑΡΑΓΟΣΑ  G/G                1.75

242 ΜΠΕΝΦΙΚΑ-ΠΟΡΤΟ                        OVER             1.75

218 OYNTINEZE-ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ              OVER             1.80

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε ρε Oxford ενα goal να παμε ταμείο :)

 

GOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL

Μας ανοιξε η...........τυχη για δευτερη φορα την πορτα. :devil:  Με εξαιρετικη αποδοση 4.00 Ας ελπισουμε παλι αυριο να εχουμε καλο αποτελεσμα.

 

Απο οτι διαβαζω τωρα στο ρεπορταζ του αγωνα απο BBC SPORT παντως η Oxford ειχε την κατοχη και τις περισσοτερες ευκαιριες του αγωνα.

 

 

Peter Leven's late penalty saw Oxford come from behind to beat League Cup semi-finalists Bradford in the Bantams' first game since beating Aston Villa.Nahki Wells capitalised on Wayne Brown's error to tap in, only for Sean Rigg to fire home a powerful equaliser.

Matt Duke continued his excellent form to deny Leven and Alfie Potter as Oxford grew into a combative game.

Duke tipped Rigg's header onto the bar, but was finally beaten by Leven's spot-kick after Potter was tripped.

 

 

Ο Duke ειναι ο τερματοφυλακας των γηπεδουχων και ο καλυτερους τους παικτης στον αγωνα.

 

 

post-73690-0-21219400-1358019956_thumb.png

post-73690-0-82774700-1358021086_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...