Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα και απο εμενα,δεν ασχοληθηκα καθολου αυτες τις μερες λογω ιωσης!

 

σημερα ετσι για το καλο θα ριξω την τετραδα μπας και σπασει η γκινια...

 

ισα ισα κανα 5ευρω σε 3-4 συστημα

 

244. ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ Χ   (Κερκυρα βαθμο η βαθμους οπωσδηποτε-Αστερας πολυ καλυτερος αλλα μεσοβδομαδα κυπελλο με βασικους να παιζουν και εκτος εδρας λιγο ασταθης,τον ειδα και στο Ηρακλειο με την ομαδα μου (ΟΦΗ) και δεν πατουσε τοσο καλα οσο σε αλλα ματς)

 

245. ΧΕΤΑΦΕ-ΓΡΑΝΑΔΑ Χ (οτι ειπε και ο benign παραπανω,φοβαμαι να ρισκαρω το διπλο και παω στο Χ λογω εδρας)

 

246. ΜΟΝΑΚΟ-ΛΑΒΑΛ ΟΒΕΡ (με νικη ανεβαινει 1η η Μονακο,πολυ καλη επιθετικα και η λαβαλ κακη αμυντικα)

 

247. ΜΠΕΙΡΑ ΜΑΡ-ΕΣΤΟΡΙΛ 1 (Λογω φορμαρισματος της μπειρα μαρ και νομιζω οτι το θελει πολυ το ματς,κατι σαν ενστικτο)

 

οπως ειπα οχι τοσο σοβαρος στοιχηματισμος,ετσι για να πω οτι επαιξα περισσοτερο επειδη εχω μερες να παιξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Torquay United vs. Exeter City

 

Δεν εχω πολλα να πω,ειναι σε εξαιρετικη φορμα η Exeter οπως δειχνει και το διαγραμμα που παραθετω.Επισης το ρεπορταζ του αγωνα ειναι κατατοπιστικο(BBC Sport):

Torquay could bring back winger Billy Bodin for the re-arranged Devon derby with Exeter City at Plainmoor.

The Welsh Under-21 international has not played since suffering an ankle injury on Boxing Day, but Lloyd Macklin and Ian Morris are still out.

Exeter boss Paul Tisdale may stick with an unchanged side after Saturday's win over Southend United.

Jamie Cureton is still suspended, so John O'Flynn will lead the line with Alan Gow playing a more advanced role.


VIEW FROM THE TRAINING GROUND

Torquay United manager Martin Ling told BBC Radio Devon:

"They're in the top three and it's going to be a big game for us.

"There's going to be a real big Devon atmosphere down at Plainmoor.

"We need to strand up and be counted and be a little bit more professional.

"We'll need to be at our best against a good Exeter team."

Exeter City manager Paul Tisdale told BBC Radio Devon:

"We've got nothing to reproach ourselves about our away form and we should go into it confident that we'll give them a very competitive away challenge.

"Of course, we know plenty about Torquay, they're our neighbours, they're on our doorstep.

"We know the personnel and we've seen them play more than most other sides.

"I think we're well acquainted with their play, their personality and we're up for the game."

Θα μπορουσαμε να παμε στο διπλο με αποδοση καρφωτα 2,60 αλλα επειδη ειναι τοπικο ντερμπι θελω να ειμαι πιο προσεκτικος και θα διαλεξω : Ασιατικο χαντικαπ  0 Exeter 1,950 (Κερδιζουμε με διπλο,ενω αν ερθει ισοπαλια μας επιστρεφεται το ποσο πονταρισματος.)

post-73690-0-69556200-1358244693_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν αυτές τις 3 μερες που μας πέρασαν, έχω να πω ότι άνοιξε το κωλαράκι μου λίγο  :-)

Ταμείο το Σάββατο με Ολυμπιακό @2 και @Τζεμπούρ 1ο σκορερ (το παίρνω στο 97') , την Κυριακή παίζω Μπαρτσα @over2.5 και @over3.5 (το παίρνω στο 80' και στο 89') και χθες παιζω Αποελ @over2.5 (το παιρνω στο 102')

 

----------------------------------

 

post-222705-0-44482400-1358255423_thumb.png

----------------------------------

post-222705-0-50293600-1358255424_thumb.png

----------------------------------

post-222705-0-37272300-1358255425_thumb.png

----------------------------------

post-222705-0-28037100-1358255426_thumb.png

----------------------------------

post-222705-0-21443000-1358255427_thumb.png

----------------------------------

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Torquay United vs. Exeter City

 

Δεν εχω πολλα να πω,ειναι σε εξαιρετικη φορμα η Exeter οπως δειχνει και το διαγραμμα που παραθετω.Επισης το ρεπορταζ του αγωνα ειναι κατατοπιστικο(BBC Sport):

Θα μπορουσαμε να παμε στο διπλο με αποδοση καρφωτα 2,60 αλλα επειδη ειναι τοπικο ντερμπι θελω να ειμαι πιο προσεκτικος και θα διαλεξω : Ασιατικο χαντικαπ  0 Exeter 1,950 (Κερδιζουμε με διπλο,ενω αν ερθει ισοπαλια μας επιστρεφεται το ποσο πονταρισματος.)

 

Θα ρισκάρω παραπάνω και θα το παίξω ξερό διπλό και μας βγεί εχει καλως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το πρόγραμμα σήμερα, εμένα μου άρεσε. Θέλει μελέτη όμως...

 

Όποιος θέλει ένα σίγουρο σημείο στο @1.45 παίξτε ΕΝΠ-Ερμής @1 (Κυπριακό Κύπελλο), η ομάδα μου είναι στην Κύπρο(το χωριό μου είναι :D ) . Για να σας το λέω κάτι ξέρω....  :-D Ομάδα 1ης κατηγορίας, παίζει με ομάδας 2ης...

 

Στο πρωτο ματς εκτός έδρας νικήσαμε 0-1 με απόδοση του διπλού @2.25 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το πρόγραμμα σήμερα, εμένα μου άρεσε. Θέλει μελέτη όμως...

 

Όποιος θέλει ένα σίγουρο σημείο στο @1.45 παίξτε ΕΝΠ-Ερμής @1 (Κυπριακό Κύπελλο), η ομάδα μου είναι στην Κύπρο(το χωριό μου είναι :D ) . Για να σας το λέω κάτι ξέρω....  :-D Ομάδα 1ης κατηγορίας, παίζει με ομάδας 2ης...

 

Στο πρωτο ματς εκτός έδρας νικήσαμε 0-1 με απόδοση του διπλού @2.25 

Καλη επιτυχια στην ομαδα σου,αλλα αποδοση κατω του 1,70 δεν παιζω προσωπικα ποτε ακομη και αν μου χαρισουν το ποσο. :devil:

 

Κανενα αλλο ειδικο στοιχημα για τον συγκεκριμενο αγωνα με καλη αποδοση ? Π.χ. ημιχρονο - τελικο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη επιτυχια στην ομαδα σου,αλλα αποδοση κατω του 1,70 δεν παιζω προσωπικα ποτε ακομη και αν μου χαρισουν το ποσο. :devil:

 

Κανενα αλλο ειδικο στοιχημα για τον συγκεκριμενο αγωνα με καλη αποδοση ? Π.χ. ημιχρονο - τελικο?

 

Αμα βρεις και με handicap -1 ακομη καλυτερα, σιγουρα κατω απο 1.50 δεν αξιζει καμια αποδοση αλλα δεν ξερω, περιμενω τον ασσο καπου στο 1.30 ...

 

post-222705-0-40174500-1358328306_thumb.png

 

post-222705-0-74434800-1358328308_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατω απο 1,70 δεν παιζω ποτε.Για το χαντικαπ, o Paddy το εχει χαντικαπ Χ 3,20.Πισευεις οτι μπορει να κερδισετε με πανω απο 1 γκολ διαφορα?

 

Προσωπικα το βλεπω 2-0 , αλλα μην σε παρω και στο λαιμο μου... Στα τελευταια 3 παιχνιδια μας κανουμε αρκετες φασεις αλλα παντα μενουμε στο 1 γκολ... Σημερα παιζουμε με υποδιεστερη ομαδα, γνωμη μου ειναι το χαντικαπ -1 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα το βλεπω 2-0 , αλλα μην σε παρω και στο λαιμο μου... Στα τελευταια 3 παιχνιδια μας κανουμε αρκετες φασεις αλλα παντα μενουμε στο 1 γκολ... Σημερα παιζουμε με υποδιεστερη ομαδα, γνωμη μου ειναι το χαντικαπ -1 

Οκ, ευχαριστω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχ εχετε και τους (πρωην) δικους μας,αρη γαλανοπουλο που τον ξερω και προσωπικα και την καραπαικταρα shaibu yakubu!! μεγαλη μορφη! πως τα πανε? νομιζω παντως οτι ο γιακουμπου τουλαχιστον δεν εχει πιασει λογω και τραυματισμων ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...