Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που κατάλαβα εγώ πάντως για 3 αγωνιστηκές που μένουν αφού με πλήρωσε ο άρης και κόντεψε να με πληρώσει το Χ του παναθηναικού , είναι να ανακαλύψουμε ποιος θα πέσει (εννοώ με τα στημένα) . Σήμερα το Αεκάκη παλέβει για τη σωτηρία ενώ ο πας θέλει νίκη για να περάσει την ξάνθη και να είναι ένα βήμα ποιο κοντά στα πλάυ όφφ . Οπότε μάλλον για Χ το κόβω . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Play-offs Εuroleague σήμερα κι έχουμε και λέμε:

Μπάρτσα - ΠΑΟ: Νίκη Μπάρστα με 1-10 πόντους (Winning Margins 1-5 κι 6-10).. Καλύτερη η Μπάρτσα αλλά με Εκτός τους Μάικλ και Ραμπασέδα και το Ναβάρο ντεφορμέ (προέρχεται από τραυματισμό), θα κερδίσει πιστεύουμε αλλά όχι και με 11+ πόντους. Από την άλλη ο ΠΑΟ θα πουλήσει ακριβά το τομάρι του...

 

Ηandicaps Παικτών:

Ναβάρο under 13,5: Δύσκολα θα παίξει πολύ ώρα ο Αρχηγός της Μπάρτσα, αφού δεν είναι σε καλή κατάσταση κι απουσίαζε από το τελευταίο ματσάκι της ομάδας.

Λόρμπεκ όβερ 9,5: Θα φορτωθεί πολύ ο ψηλός της Μπάρτσα, καθώς οι Ισπανοί θα σημαδέψουν το Λασμέ, ώστε να τον φθείρουν με φάουλ...

Λεπτομερείς αναλύσεις στο blog μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα δεν έπιασες

 

Αποστολή από το MT11i με τη χρήση Insomnia App

Μήπως τη Μπάρτσα σε απόδοση 5? (winning margin 1-5 πόντους)  τελικό σκορ 72-70?

 

Λέω εγώ τώρα...

Επίσης το αν πιάνουμε ή όχι το λέει κι στήλη μας στο μπάσκετ...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα πιάνετε η παράταση ναι αλλά μην ξεχνάς ότι το παιχνίδι στην κανονική διάρκεια ήρθε ισόπαλο

 

Αποστολή από το MT11i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με άμεση ισχύ, η bet365.com ιστοσελίδα δεν θα είναι πλέον διαθέσιμη σε όσους διαμένουν στην Ελλάδα. Αν συμφωνείτε, θα μπορείτε εντούτοις να συναλλάσεστε με την B2B Gaming Services (Malta) Limited, μια εταιρεία περιορισμένης ευθύνης, οργανωμένη υπό τους νόμους της Μάλτας και εμπορευόμενη ως “bet365.gr” (“B2B”), χρησιμοποιώντας την bet365.gr ιστοσελίδα της.

Η Β2Β είναι προσωρινά αδειοδοτημένη και ρυθμισμένη από την Αρχή Λοταριών και Παιχνιδιών (LGA) της Μάλτας, με αριθμό αδείας LGA/CL2/348/2007 και ημερομηνία 27 Απριλίου 2010. Η B2B έχει εθελοντικά υποβληθεί στο Ελληνικό μεταβατικό καθεστώς αδειοδότησης υπό το Άρθρο 50(12) του Νόμου 4002/2011 και, σύμφωνα με αυτό, είναι εγγεγραμμένη και δικαιούται νόμιμα να παράσχει λειτουργίες online αθλητικού στοιχήματος στην Ελλάδα.

Αν επιθυμείτε να τοποθετήσετε οποιαδήποτε στοιχήματα ή να χρησιμοποιήσετε άλλες υπηρεσίες της Β2Β, θα χρειαστεί να διαβάσετε και να συμφωνήσετε με τους Όρους και Προϋποθέσεις, την Πολιτική Απορρήτου και την Πολιτική για Cookies της Β2Β, τα οποία όλα διέπονται από τους νόμους της Μάλτας.

Όταν διαβάζετε τους Όρους και Προϋποθέσεις της Β2Β, παρακαλώ έχετε υπόψη τα ακόλουθα:

Η Β2Β δεν προσφέρει τις ακόλουθες υπηρεσίες στην bet365.gr ιστοσελίδα της - Καζίνο, Παιχνίδια, Πόκερ, Μπίνγκο ή Χρηματιστήριο. Σύμφωνα με αυτό, τα αναλήψιμα υπόλοιπά σας σε Καζίνο, Παιχνίδια και Πόκερ θα μεταφερθούν αυτόματα στο υπόλοιπό σας στα Σπορ.

Ο ελληνικός φόρος παρακράτησης θα πληρώνεται επί των κερδών σε συγκεκριμένες συνθήκες. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με αυτό, παρακαλώ δείτε στην παράγραφο Δ.4.12 των Όρων και Προϋποθέσεων της Β2Β.

Η Hillside (New Media) Limited και Hillside (Gibraltar) Limited θα μεταφέρουν τα αναλήψιμα ποσά σας και τα προσωπικά σας δεδομένα στην Β2Β. Τέτοια δεδομένα θα προωθούνται σύμφωνα με την Πολτική Απορρήτου της Β2Β, όπου μπορείτε να βρείτε πληροφορίες για το πώς να ασκήσετε τα δικαιώματά σας για πρόσβαση, αλλαγή, ακύρωση και ένσταση στην προώθηση των προσωπικών σας δεδομένων.

 

Παρακαλώ επιλέξτε το κουτάκι για να επιβεβαιώσετε ότι έχετε διαβάσει και συμφωνείτε με τους Όρους και Προϋποθέσεις, την Πολιτική Απορρήτου και την Πολιτική για Cookies της Β2Β, καθώς και τη μεταφορά των αναλήψιμων χρημάτων σας και προσωπικών δεδομένων στην Β2Β.

 

χμμμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω μπηκα σημερα bet365 και μου εβγαλε το ιδιο μηνυμα (οπως σε ολους νομιζω). Πρεπει να ειχα και ξεχασμενα καποια λεφτα στο καζινο (δεν τα θυμομουν καν) και μου τα μετεφεραν κανονικα.

 

Επομενως συνεχιζουμε κανονικα εδω μαλλον. Ισως και νομιμα πλεον? Καλα η bet365 λεει πως ειναι νομιμη αλλα κατα ποσο ισχυει δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δω σήμερα το ματσάκι στο σπίτι με την παρέα και είπα να ανοίξω ένα θέμα να δω την γνώμη του κόσμου για το σκορ.

Λοιπόν ακούω, θα το απολαύσετε στο σπίτι; υποστηρίζετε μία εκ των δύο; ποιο πιστεύεται ότι θα 'ναι το αποτέλεσμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δω σήμερα το ματσάκι στο σπίτι με την παρέα και είπα να ανοίξω ένα θέμα να δω την γνώμη του κόσμου για το σκορ.

Λοιπόν ακούω, θα το απολαύσετε στο σπίτι; υποστηρίζετε μία εκ των δύο; ποιο πιστεύεται ότι θα 'ναι το αποτέλεσμα;

εννοείται θα λιώσουμε σήμερα με μπύρες, πίτσες κοκ ... μου αρέσει η Μπαρτσελόνα...επειδή όμως παραδοσιακά υποστηρίζω τη Μπάγερν...θα πω νίκη Μπαγερν με ένα γκολάκι διαφορά... Το θέμα είναι να μην έχει τίποτα κυρώσεις τώρα με το σκάνδαλο του "Χένες"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως δεν θα πιω μπύρες ...... θα καρφωθώ  σήμερα 21:45 στη  nova και θα περιμένω την  νίκη της  Μπαρτσελόνα να πάω και ταμείο . Προβλέπω νίκη της μπαρτσελόνα με 1 γκολ διαφορα χωρίς να δεχτεί γκόλ από την Μπάγερν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ διπλό το βλέπω πάντως θα γυρίσει αλλά και να μη γυρίσει ΠΙΤΣΑ-NOVA-MΠAΛA αξία ανεκτίμιτη γι αυτό πρέπει να βάλω Νόβα και σπίτι τώρα που φτήνηνε μου φαινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...