Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω φυσικά τιποτα.

αλλα επειδη βλεπω τον αλεξη να γενικευει και να τα βαζει ολα στο ιδιο σακι ως συνηθως με το υφος του ανωτερου φιλαθλου (μη χ3σω) ειπα να γενικευσω και γω λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω φυσικά τιποτα.

αλλα επειδη βλεπω τον αλεξη να γενικευει και να τα βαζει ολα στο ιδιο σακι ως συνηθως με το υφος του ανωτερου φιλαθλου (μη χ3σω) ειπα να γενικευσω και γω λιγο

 

Πάσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη δεν το πιστευετε;

 

Δε το γνωριζω αν ειναι ή οχι ..

Εσεις το παιζετε παντογνωστες ....

 

Και προτιμω να ασχολουμαι με αλλα πραγματα απο αυτες τις αηδιες που εσυ και πολλοι αλλοι ασχολουνται .....

So simple ....smilie.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ Μεγαλε Φιλαθλε.

 

ασε μας και μας τους ταπεινους να βλεπουμε λιγο μπαλα παρολο που ασχολουμαστε με αηδιες.

 

(αφου το πηγες σε προσωπικο θα μπορουσα να σου ζητησω να υποδειξεις τα ποστ μου που ασχολουμαι με αηδιες οπως λες, αλλα επειδη ξερω οτι θα την κανεις α λα γαλλικα ως συνηθως δεν εχει νοημα.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ Μεγαλε Φιλαθλε.

 

ασε μας και μας τους ταπεινους να βλεπουμε λιγο μπαλα παρολο που ασχολουμαστε με αηδιες.

 

(αφου το πηγες σε προσωπικο θα μπορουσα να σου ζητησω να υποδειξεις τα ποστ μου που ασχολουμαι με αηδιες οπως λες, αλλα επειδη ξερω οτι θα την κανεις α λα γαλλικα ως συνηθως δεν εχει νοημα.)

 

 

 

 

Δειξε μου εσυ ενα ποστ που να ειπα κατι για σενα ....

Δε το πηγα προσωπικα το θεμα ...

Αντιθετως εσυ το κανεις αυτο .....whistling.png

 

Και κοψε τις ειρωνιες σε παρακαλω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μηνυμα μου ηταν του τυπου "αυτα που γραφεις geovard δεν εχουν λογικη γιατι αν το παμε ετσι κι εσεις ειχατε/εχετε τους χ δανεικους εκει, και τι εγινε?"

 

Δεν ασπαζομαι την συγκεκριμενη λογικη.

 

Πως αλλιως θα μπορουσες ν απαντησεις σ ενα τετοιο ποστ? ειναι λεει ο Λεμονης στον Πανιωνιο..δηλ. επειδη ο ανθρωπος εχει δουλεψει στον ολυμπιακο, μετα απο μας θα πρεπει να σταματησει την καριερα του :X :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαργαρίτα το καταλαβα και ξερω ακριβως, απλα ηθελα να τονισω ποσο ασχημο ειναι να τσουβαλιαζουμε.

 

Δειξε μου εσυ ενα ποστ που να ειπα κατι για σενα ....

 

 

 

 

Και προτιμω να ασχολουμαι με αλλα πραγματα απο αυτες τις αηδιες που εσυ και πολλοι αλλοι ασχολουνται

 

 

αυτα και καλη συνεχεια, εφυγα για σινεμαδακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαργαρίτα το καταλαβα και ξερω ακριβως, απλα ηθελα να τονισω ποσο ασχημο ειναι να τσουβαλιαζουμε.

 

 

 

 

 

αυτα και καλη συνεχεια, εφυγα για σινεμαδακι.

 

 

Αντε και καλο σινεμα ....rolleyes.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Η Ελλάδα δεν θα διοργανώσει τους Μεσογειακούς Αγώνες του 2013"

 

http://www.nooz.gr/greece/i-ellada-den-8a-diorganosei-tous-mesogeiakois-agones-tou-2013

 

Aχαχαχαχαχαχαχαχα!Αθανατη Ελλαδα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα! Και θα ήταν μια μεγαλειώδης διοργάνωση με φοβερή προβολή, που θα έφερνε εκατομμύρια τουρίστες στην Ελλάδα και θα αποτελούσε την καλύτερη διαφήμιση για τη χώρα μας. Επίσης, μια που επρόκειτο για μεγάλη διοργάνωση, δε θα υπήρχε κανένα περιθώριο για απατεωνιές, αναθέσεις σε φίλους, διορισμούς αέργων σε υψηλά αμοιβόμενες θέσεις και κατασκευή άχρηστων έργων μιας χρήσεως. Κι όλα αυτά χάθηκαν...

 

Έπρεπε από καιρό να τους έχουμε επιστρέψει τους αγώνες, με βάση την οικονομική κατάσταση, αλλά ποιος να έχει το θάρρος να το κάνει; Το χειριστήκαμε όπως με τις χωματερές. Άσε το θέμα να βαλτώσει, ώστε να έρθουν οι ξένοι και να μας επιβάλλουν αυτά που θα θέλαμε, αλλά δεν τολμάμε να κάνουμε. Γινόμαστε και λίγο ρόμπα στο ενδιάμεσο, αλλά δεν βαριέσαι μωρέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Η Ελλάδα δεν θα διοργανώσει τους Μεσογειακούς Αγώνες του 2013"

 

http://www.nooz.gr/greece/i-ellada-den-8a-diorganosei-tous-mesogeiakois-agones-tou-2013

 

Aχαχαχαχαχαχαχαχα!Αθανατη Ελλαδα!

 

Καλύτερα. Για τους Ολυμπιακούς μπήκαμε στο ΔΝΤ, με τους Μεσογειακούς θα κυρήτταμε πτώχευση.

 

Λίγος ορθολογισμός σε αυτή τη χώρα επιτέλους.

 

Επίσης, μια που επρόκειτο για μεγάλη διοργάνωση, δε θα υπήρχε κανένα περιθώριο για απατεωνιές, αναθέσεις σε φίλους, διορισμούς αέργων σε υψηλά αμοιβόμενες θέσεις και κατασκευή άχρηστων έργων μιας χρήσεως. Κι όλα αυτά χάθηκαν...

 

Ελπίζω να το λες ειρωνικά, γιατί λείπει το emoticon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...