Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο μόνος καρκίνος που θα έπρεπε να ενοχλεί τους Βολιώτες φιλάθλους του Ολυμπιακού Βόλου ονομάζεται Αχιλλέας Μπέος. Τα συνθήματα κ.τ.λ. είναι ηλιθιότητες που πάντα γίνονταν από άτομα που δεν έχουν καμία κοινωνική υπόσταση, γεγονός που τα καθιστά πράξεις που δεν θα έπρεπε να χρίζουν αναφοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μονο και μονο που μενεις Λαρισα την εχεις πατησει. the rest is details :devil:

 

Ε; Αφού εδώ γίνεται το παιχνίδι;

 

Τέλος πάντων, δε θα μένω για πολύ ακόμη Λάρισα. :rolleyes:

 

Βρέθηκε τελικά το χρώμα εκείνων που έκαναν το ντου στο θεατράκι? Ή ακόμα το ψάχνει ο πρόεδρος της Superleague?

 

Κοίτα, φώναζαν συνθήματα υπέρ του Ολυμπιακού σύμφωνα με αυτόπτες μάρτυρες, αλλά όχι, δε βρέθηκε ακόμα. Το σκέφτονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μεγαλη περιεργεια να δω τι θα γινει στο Λαρισα-Ολ.Βολου.Να θυμισω οτι το πρωτο παιχνιδι ηταν μιλημενο Χ με τους Βολιωτες να φωναζουν εν χορω "ειναι στημενο" και εγιναν και αλλα που φυσικα περασαν και δεν ακουμπησαν...Παρολο που οι Βολιωτες λενε οτι το δευτερο παιχνιδι εχει κανονιστει να δοθει στην ομαδα που θα εχει τον σημαντικοτερο στοχο, θεωρω οτι θα ερθει και αυτο Χ.Να δω ομως πως θα το κανουν χωρις να μπουν οι Λαρισαιοι να τα κανουν γυαλια-καρφια αν καταλαβουν οτι παει προς τα εκει το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ομάδα έχει τον σημαντικότερο στόχο?

 

Νομιζω προεχει η σωτηρια της ΑΕΛ απο πιθανη εισοδο του Ολ.Βολου στην πενταδα.Αλλωστε ο Βολος εχει και την μεγαλη προκληση του Κυπελλου.Αποψη μου και επισης αποψη αρκετων φιλων μου απο τον Βολο.Φανταζομαι ο Manuel θα εχει πληροφοριες για τον αγωνα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τόσο στημένα πράγματα δεν έχω πληροφορίες.

 

Αυτό που ακούγεται γενικά, είναι ότι υπήρχε σχέδιο να μας ρίξουν από την αρχή (εξ ου και οι τόσες κακές διαιτησίες που μας έφτασαν εδώ, σε συνδυασμό και με άλλα πράγματα) και δε θα μας στηρίξει κανένας. Ο Ολυμπιακός για παράδειγμα, έδωσε τον Γκαλίτσιο στον Πανιώνιο, ενώ ο παίχτης έλεγε πως θέλει να έρθει στη Λάρισα.

 

Άρα δεν προβλέπεται διπλό στο Καραϊσκάκη φέτος.

 

Αυτό ξέρω από συνωμοσιολογίες. Τώρα το ότι έχουμε και σχέση με τον Ολυμπιακό Βόλου και τακτοποιούμε αποτελέσματα, δεν το ήξερα και μου φαίνεται και παράλογο να πω την αλήθεια. Σ' αυτή τη χώρα, όμως, ποτέ δεν ξέρεις. Πάντως ότι αποτέλεσμα και να έρθει, μπορεί κανείς να πει ότι πρόκειται για συνωμοσία. Νικάει η Λάρισα, μας το έδωσαν για να σωθούμε. Νικάει ο Βόλος, τους το δώσαμε γιατί ούτως ή άλλως έχουμε πέσει. Βγαίνει Χ, ήταν μαγειρεμένο για να μην υπάρχουν εκνευρισμοί ή γιατί το ίδιο ήρθε και στον πρώτο γύρο.

 

Γενικά οι συνωμοσίες αυτές, σπάνια προβλέπουν αποτελέσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κοίτα, φώναζαν συνθήματα υπέρ του Ολυμπιακού σύμφωνα με αυτόπτες μάρτυρες, αλλά όχι, δε βρέθηκε ακόμα. Το σκέφτονται.

 

Και γιατί είναι υπόλογος ο επίσημος Ολυμπιακός για κάποιους που φώναζαν "εδώ είναι Πειραιάς" και έσπασαν ένα θέατρο?

 

Δηλαδή αν βάλω εγώ τη φανέλα του Τζόλε και βγω αύριο και σκοτώνω κόσμο, θα συλληφθεί ο Τζόλε?

 

Έχω την αίσθηση ότι το αντιολυμπιακό μένος σε αυτή τη χώρα οδηγεί σε παράνοια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα. κανα site για live αγωνες; θελω να δω την αργεντινη αποψε.. ξερω το myp2p αλλα οσες φορες εχω προσπαθησει να δω δεν τα καταφερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί είναι υπόλογος ο επίσημος Ολυμπιακός για κάποιους που φώναζαν "εδώ είναι Πειραιάς" και έσπασαν ένα θέατρο?

 

Δηλαδή αν βάλω εγώ τη φανέλα του Τζόλε και βγω αύριο και σκοτώνω κόσμο, θα συλληφθεί ο Τζόλε?

 

Έχω την αίσθηση ότι το αντιολυμπιακό μένος σε αυτή τη χώρα οδηγεί σε παράνοια...

 

Παράνοια είναι να απαντάς σε κάτι που δεν ειπώθηκε. Όπως, καλή ώρα, κάνεις εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράνοια είναι να απαντάς σε κάτι που δεν ειπώθηκε. Όπως, καλή ώρα, κάνεις εσύ.

 

Το να υπονοείται, όπως καλή ώρα έκανες εσύ, ισοδυναμεί πολλές φορές με το ειπώθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το παιδι με το 10 στη πλατη μπορει να παιξει παντου .....

Ανετα παιζει δεκαρι σε οποια ομαδα θελει ..

Ανετα επισης ως striker ή και στις δυο πλευρες της επιθεσης ....

Απιστευτος ειναι ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=3R09NOTRvmc&feature=player_embedded#

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...