Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν όντως τον είπε μουνί, είναι βλαξ ο διαιτητής.

 

Ε, ναι, εξάλλου η συγκεκριμένη φράση λέγεται φιλικά κατά κόρον. Τον παρεξήγησαν τον άνθρωπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε μλκες τωρα, σοβαρευτειτε

Ξερουμε και μεις και σεις ποτε το παιζουμε ηθικοι, αμεμπτοι και με το γραμμα του κανονισμου και ποτε λεμε "ελα ρε συ και τι εγινε"

 

Δηλαδη του ειπε "τι δινεις ρε μουνι" και ο αλλος τρελαθηκε, σιγουρα στις μικροτερες κατηγοριες που ξεκινησε ειχε ακουσει μονο Γαλλικα και Αγγλικα "dear sir" και "μεσιε". Σε κατι τετοια σκας μια κιτρινη αν ειναι χοντρο, του κανεις και μια ξηγα και τελος

 

Υπηρχε ποτε περιπτωση να γινει αυτο σε παικτη του Ολυμπιακου στο Καραισκακη? Βασικα δεν υπηρχε περιπτωση να γινει ουτε σε παικτη του Ατρομητου στο Περιστερι, ουτε καν σε παικτη του Πλατανια στα Χανια. Ειναι σαν τα πεναλτυ στα κορνερ, σε καθε ματς κανονικα υπαρχουν γυρω στα 20 πεναλτυ, απο 1-2 σε καθε κορνερ αλλα 99/100 δεν σφυριζεται ουτε ενα

 

Οκ, ξερουμε πως ειναι το παιχνιδι, ο χοντρουλης καπως επρεπε να ηρεμησει τον κοσμο που ρωταγε σημερα που πηγαν τα 15 του ΤΛ και τα 7 του Μιραλας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα και εγώ, δε θα είχε σχέση και με το σημερινό ο Βαγγέλας :P

 

Ειναι γνωστό άλλωστε πως εμείς οι γάβροι ηρεμούμε όταν ξέρουμε πως ο ΠΑΟ φέρνει Χ με τα Γιάννενα τη στιγμή που περιμέναμε 2 μεγάλους παίχτες να έρθουν στην ομάδα μας.

 

Αναρωτιέμαι βέβαια αν θα έχει σχέση ο Βαγγέλας και στα επόμενα ματς που ο Παναθηναικός θα κερδίσει και η θρυλούμπα θα εχει χάσει . Χμ..τότε θα έχει παίξει ρόλο η μεγάλη καρδιά των παιχτούρων.

 

Να ο LRoi μόλις ήρθε ισοπαλία ο ΠΑΟ, σταμάτησε να τρώει ωμό κρέας.

Φαντάσου πως σκέφτεται να πάει και στην Ομόνοια...

 

ΡΕ ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕΕΕΕ:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι παιδια, ο Βαγγελη δεν ασχολειται με τετοια. Δεν ειναι το στυλ του, εχει αποδειχθει. Σορρυ my bad

Ουτε ο κοσμος ξεχναει το "στην Ευρωπη τι κανουμε" αν το ιδιο απογευμα του κλειδωσεις το πρωταθλημα, οχι δεν συμβαινουν τετοια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι παιδια, ο Βαγγελη δεν ασχολειται με τετοια.

 

Ο Κρίστι Βανγκελι??

Καλός παίχτης αλλά έφυγε απ τον ΑΡΗ.

Πράγματι δεν ασχολείτε με τον ΠΑΟ.

 

«Ζητώ συγγνώμη από τη Διοίκηση, τον προπονητή, τους συμπαίκτες μου και τον κόσμο της ομάδας. Υπεύθυνος για την ισοπαλία είμαι εγώ. Δεν επιτρέπεται, με βάση την εμπειρία μου, αλλά και ως αρχηγός της ομάδας, να χάνω την ψυχραιμία μου, αλλά κάποιες φορές αυτό είναι ανθρώπινα δύσκολο. Παίζω 20 χρόνια επαγγελματικά ποδόσφαιρο και είμαι σε θέση να διακρίνω τη συμπεριφορά και τις διαθέσεις όλων στο γήπεδο. Μηδενός εξαιρουμένου».

 

Ο Κατσουράνης το πήρε επάνω του και παραδέχτηκε το λάθος του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κρίστι Βανγκελι??

Καλός παίχτης αλλά έφυγε απ τον ΑΡΗ.

Πράγματι δεν ασχολείτε με τον ΠΑΟ.

Εβαγγελισμος

 

Ασχολειτε ειναι η νεα ορθογραφια?

 

«Ζητώ συγγνώμη από τη Διοίκηση, τον προπονητή, τους συμπαίκτες μου και τον κόσμο της ομάδας. Υπεύθυνος για την ισοπαλία είμαι εγώ. Δεν επιτρέπεται, με βάση την εμπειρία μου, αλλά και ως αρχηγός της ομάδας, να χάνω την ψυχραιμία μου, αλλά κάποιες φορές αυτό είναι ανθρώπινα δύσκολο. Παίζω 20 χρόνια επαγγελματικά ποδόσφαιρο και είμαι σε θέση να διακρίνω τη συμπεριφορά και τις διαθέσεις όλων στο γήπεδο. Μηδενός εξαιρουμένου».

.

 

Πραγματι. Καταλαβε το λαθος του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή του εαυτού του βρε άνθρωπε. Αυτό εννοεί. Οτι ειναι σε θέση να κρίνει ακόμα και τον εαυτό του.

Μαρέσει που το μαυρίζεις κιόλας.

 

Ο άνθρωπος ζητάει συγνώμμη και εσύ ακόμα επιμένεις για τον Βαγγελα?

Δηλαδή εκθέτεις τον παίχτη της ομάδας σου που ανέλαβε προσωπικά την ευθήνη για το ισόπαλο αποτέλσμα?

Ψεύτης λοιπόν ο Κατσουράνης.

 

Δε τον πιστεύουμε. Ο Βανγκελι έβαλε τους διαιτητές να κάνουν τον Κατσουράνη να βρισει.

Σκέφτομαι πως ίσως ο Βανγκελι να είναι Θεός τελικά. Κάτι άπιαστο. Μπαίνει μέσα στις σκέψεις τον ανθρώπων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε βαση τα λιγα που εχουμε δει η ομαδα παιρναγε εστω 2η στο 90% των αλλων ομιλων

Αλλα βλεπεις επρεπε να μας τυχει η Τοτεναμ που ειχε βγει σε θεση ΤΛ και απλα δεν παιζει εκει γιατι η Τσελσυ πηρε περσυ την κουπα

 

Και θα εχουμε του ΚαρπετοΒαιμακηδες και την Λαμπραινα την Γκαραγκανα να μας πει οτι ο Παναθηναικος επρεπε να παιζει 2-3-5 φουλ επιθεση με το καφενειο την Τοτεναμ και φταιει ο Φερειρα και λειπει ο Καραγκουνης και ο γαυρος θα κερδιζει 1-0 την Μονπελιε και θα ακουμε για τις ομαδες που ολες ειναι δυνατες στο ΤΛ και το 1-0 ειναι μεγαλη επιτυχια

 

Μου εκανε εντυπωση η πρωτη παραγραφος οταν τη διαβασα το απογευμα πριν το ματς.

Μετα και απο αυτο το ματς ειναι εντελως αστοχο να πιστευεις κατι τετοιο.

Η ομαδα εχει τεραστια προβληματα σχεδον σε ολους τους τομεις.

 

Δεν προκειται να μπω να στη διαδικασια να βεβαια να παρω σαν ελαφρυντικο οτι σε καθε ματς παιζουμε αντιπαλοι και με το παρακρατος του διορισμενου.

Δεν ειναι καινουργιο φαινομενο αυτο.

Τον πας τον κερδιζεις ευκολα με 3-4 γκολ αν θες να εισαι Παναθηναικος.

 

Ο Κ ατσουρανης ειναι ΠΡΩΗΝ ποδοσφαιριστης.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε συ green gordon.

 

Δε τον νικάς με 3-4 γκολ. Έχεις δικαίωμα στη γκέλα, ειδικά τη στιγμή που ο ΠΑΣ σου βάζει ένα υπέροχο αλλά τυχερό γκολ και χάνεις τον αρχηγό της ομάδας σου και κρικο αναπτυξης της, στις αρχές του Β ημιχρόνου.

 

 

 

Ασχολειτε ειναι η νεα ορθογραφια?

Σαφως.

Ο Βαγγελας ειναι τριαδικός. Θεός, υιός και πνεύμα.

Βρίσκεται παντου, Μέσα στο μυαλό του Κατσουράνη.

Λογικό να χρησιμοποιήσω το "ε" αντί για το "αι".

Να δούμε τη μεγάλη αντίθεση σε αυτό το τεράστιο πνεύμα που κάνει τα πάντα :P

 

 

Kαληνυχτώ.

Ο Βαγγέλας μπορεί να ειναι ισχυρότατος, αλλά όταν ο αρχηγός της ομάδας σας βγαίνει και παραδέχεται μια ήττα, ως δικό του λάθος, μην το ρίχνετε στη θεωρία συνωμοσίας. Είναι λάθος και οδηγεί σε δικαιολογημένα σχόλια που δεν έχουν σχέση με το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ για τον κατσου δεν φταίει ο σιδηροπουλος όπως αποδείχτηκε, στο 2ο ημίχρονο ηνδιαιτησια ήταν 30-60 υπέρ του πας, το τράβηγμα φανέλας στην περιοχή δεν το είδε στον πετρο;;; Λίγο σκονταφτανε οι παίχτες του πας και έδινε φάουλ και κίτρινη μαζι σε μερικές φάσεις. Τι άλλο θέλετε; Έχουμε έχουμε ομαδουλα ασε μας να παίξουμε οπως μπορούμε ρε φίλε και ότι βγει μην μας γ***ς συνέχεια

 

Πς: Χάνεις που χάνεις πάλι τέτοιο γκολ με τον πετρο ελεος, μόνο ομφορναρολι κάτι προσπαθεί να κάνει οι άλλοι τα ζώα μου αργα τελος

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα οι επιθετικοι σας βαζανε μια απο τις ευκαιριες, δε θα λεγατε για τον διαιτητη τωρα. Εναν επιθετικο της προκοπης δεν εχετε και σημερα το πληρωσατε. Κι οταν βγαινει ο ιδιος ο παιχτης της ομαδας και λεει οτι εκανε λαθος τι να πουμε οι υπολοιποι μετα? αν ειχε δικιο θα λεγε "δε ξερω τι εγινε εγω απλα διαμαρτυρηθηκα κλπ κλπ". Τωρα παραδεχτηκε το λαθος του και προφανως ο διαιτητης δε τον απεβαλλε επειδη δε του αρεσε η φατσα του.

 

Εμεις κραζουμε τον χοντρο κι εσιες καθεστε κι ακουτε τις μπαρουφες του γιαννακη. Αντι να διετε που χωλαινει η ομαδα. Σας ποτισαν το μυαλο παλι με τον πρωταθλητη του καλοκαιριου, και τις εμφανισεις στα φιλικα και κοντρα στους ψαραδες. Που ετσι κι εβγαζε ο Μαρινακης ανακοινωση πριν απο αγωνα , θα χατε φερει τον κοσμο αναποδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικαιωμα στη γκελα εχεις οταν εχεις κερδισει 5 (τουλαχιστον)ματς σερι οχι μετα απο ευρωπαικο αποκλεισμο και μαλιστα 2η αγωνιστικη εντος εδρας.

 

Τωρα φταιει το οακα....

Τους πηρε πολλα χρονια να το καταλαβουνε αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...