Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είπα πουθενα ότι έχουμε επιθετικό, μάλιστα είπα ότι δεν μπορούν να βάλουν γκολ κανείς τους απο αυτούς τους 3.

Και γκολ να το βάζε ο πετρο η διαιτησία ειναι διαιτησία και αν είδες το παιχνίδι θα δεις τι φαουλ σφυρίζε στον πας στο 2ο ημίχρονο και τι σε μας!!!

Ο κατσου έκανε μαλακία και καλα του έκανε τότε μα του έβγαλε δεν λέω

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν ξερω που την ειδες την κωλοτουμπα αλλα μαλλον πασχεις λιγο στον τομεα της κατανοησης. Το γεγονος οτι συνεκρινα ομαδες και εβγαλα τον ομιλο σας πιο ευκολο δεν σημαινει οτι δεν ειχατε πολυ δυσκολη κληρωση, οπως και εμεις. Σε σχεση με τον ομιλο της Ρεαλ ηταν ευκολος βεβαια αλλα δεν ξερω ποιο νομιζετε οτι ειναι το επιπεδο του ελληνικου ποδοσφαιρου.

 

Οσον αφορα την αναλογια σου με τα αμαξια πιο ακυρη και ατυχης δεν γινοταν. Μια ομαδα κρινεται απο τα αποτελεσματα στην τελικη ενω ενα αμαξι δεν κρινεται απο την μεγιστη ταχυτητα για το ποσο καλο ειναι

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Ενω η λογικη οτι η Αρσεναλ μαζεψε σε 38 αγωνες 1 βαθμο παραπανω ΠΕΡΥΣΙ (οταν απο περυσι εχουν φυγει βασικοτατες μοναδες) αρα ειναι και καλυτερη ομαδα ειναι εγκυρο και επιτυχημενο επιχειρημα ε? Συνεχισε να μας ψυχαγωγεις αφιλοκερδως, πανω που ειχαμε χασει τον χρεοκοπια απο το θρεντ της Ευρωλιγκας.

 

Σχετικα με τα της χθεσινης διαιτησιας, απαξ και ο ΠΑΟ συνεχιζει και συμμετεχει σε αυτο το προωταθλημα απο την μερα του Καραισκακη και του καλυπτα κι εγω τον Κατσουρανη, ειναι αξιος της μοιρας του για διαιτησιες σαν τη χθεσινη αλλα και τρεις χειροτερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σχετικα με τα της χθεσινης διαιτησιας, απαξ και ο ΠΑΟ συνεχιζει και συμμετεχει σε αυτο το προωταθλημα απο την μερα του Καραισκακη και του καλυπτα κι εγω τον Κατσουρανη, ειναι αξιος της μοιρας του για διαιτησιες σαν τη χθεσινη αλλα και τρεις χειροτερες.

 

Να πάτε στην Αδριατική Λίγκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πάτε στην Αδριατική Λίγκα.

Να σου πω την αληθεια απασχολει καθολου. Διαλυμενοι οικονομικα ειμαστε, χαριστικα και παρανομα συμμετεχουμε στην Σουπερλιγκα (οπως κι εσεις αλλα για αλλους λογους) διοτι ΠΡΕΠΕΙ να μας εχουν σε αυτη τη διοργανωση και εμας και αλλες ομαδες (σκεψου Σουπερλιγκα χωρις ΠΑΟ-ΑΕΚ ας πουμε, δε θα ασχολουνταν ουτε οι γαυροι), συνεπως αν καταληξουμε στο ερασιτεχνικο ή στο Α εθνικη του Τζιμπουτι μικρη διαφορα μου κανει, διοτι η ζημια στην δικη μου ομαδα θα ειναι μηδαμινη. Απτο να παιζω σε ενα πρωταθλημα που βλεπω ολα τα ομορφα της ελληνικης νοοτροπιας και διαφθορας καθε αγωνιστικη και να κανω μαγκες αλλους με την παρουσια μου, δεν με ενοχλει ιδιαιτερα να μην συμμετεχω καν. Εξαλλου, τοτε, στο καλυπτα κι εγω τον Κατσουρανη που ο Γοντικας απειλουσε θεους και δαιμονες οτι θα παρει την ομαδα απο το πρωταθλημα, μετα τα εκανε γαργαρες. Κι επειδη ο σοφος λαος λεει οπως στρωσεις κοιμασαι, ε μην μας κανουν εντυπωση διαιτησιες σαν τη χθεσινη που βγαινει απευθειας κοκκινη για μια συμπεριφορα που ουτε κιτρινη δε δινεται σε αλλες περιπτωσεις. Εκει που σε σφαζουν και απειλεις ταχα, αν γυρνας πισω σαν βρεμενο γατακι ΑΞΙΩΣ θα αντιμετωπισεις μονοπλευρες διαιτησιες και παρασκηνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαιτησιες σαν τη χθεσινη που βγαινει απευθειας κοκκινη για μια συμπεριφορα που ουτε κιτρινη δε δινεται σε αλλες περιπτωσεις.

Νομίζω ότι ήταν δεύτερη κίτρινη.

 

Sent from my GT-I9100 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω η λογικη οτι η Αρσεναλ μαζεψε σε 38 αγωνες 1 βαθμο παραπανω ΠΕΡΥΣΙ (οταν απο περυσι εχουν φυγει βασικοτατες μοναδες) αρα ειναι και καλυτερη ομαδα ειναι εγκυρο και επιτυχημενο επιχειρημα ε? Συνεχισε να μας ψυχαγωγεις αφιλοκερδως' date=' πανω που ειχαμε χασει τον χρεοκοπια απο το θρεντ της Ευρωλιγκας.

 

Σχετικα με τα της χθεσινης διαιτησιας, απαξ και ο ΠΑΟ συνεχιζει και συμμετεχει σε αυτο το προωταθλημα απο την μερα του Καραισκακη και του καλυπτα κι εγω τον Κατσουρανη, ειναι αξιος της μοιρας του για διαιτησιες σαν τη χθεσινη αλλα και τρεις χειροτερες.[/quote']

 

Το ποιος ψυχαγωγει ποιον ειναι εμφανες. Οι αγωνιωδεις προσπαθειες σου να φανεις αντικειμενικος παρατηρητης ενω στην πραγματικοτητα βραζεις μεσα σου ειναι συγκινητικες παντως

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποιος ψυχαγωγει ποιον ειναι εμφανες. Οι αγωνιωδεις προσπαθειες σου να φανεις αντικειμενικος παρατηρητης ενω στην πραγματικοτητα βραζεις μεσα σου ειναι συγκινητικες παντως

Μπαρδον?

Σου λεω οτι η λογικη σου "Η Αρσεναλ τερματισε 1 βαθμο πανω απτην Τοτεναμ μετα απο 38 αγωνες, αρα ειναι καλυτερη ομαδα" ειναι τουλαχιστον γραφικη και αστεια, ιδιαιτερα οταν εχουμε ως δεδομενο οτι φυγαν Φαν Περσι, Σονγκ, Mπεντερ, Παρκ, Βελα κλπ και η απαντηση σου ειναι αν προσπαθω να κανω τον αντικειμενικο κι αν βραζω απο μεσα μου? Πιο ασυναρτητος και γαυρος, πεθαινεις. Συνεχισε να μας διασκεδαζεις, το γελιο κανει καλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι νεο φρουτο ο τυπος Midi,ηδη εκανε την παρουσια του γνωστη στο Μπλα και του εσβησαν post.Προκαλει παντου,αγνοησε τον,ετσι κι αλλιως δεν εχει τιποτε να συνεισφερει παρα μονο το γελιο,οπως ειπες. :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι νεο φρουτο ο τυπος Midi' date='ηδη εκανε την παρουσια του γνωστη στο Μπλα και του εσβησαν post.Προκαλει παντου,αγνοησε τον,ετσι κι αλλιως δεν εχει τιποτε να συνεισφερει παρα μονο το γελιο,οπως ειπες. :devil:[/quote']

 

Πεταχτηκε και η παλιοσειρα του φορουμ, αεργος με 2000 ποστ και ειδωλο τον mr Bean

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπ την άλλη δεν είναι ψέμα οτι ο Μιdi κάνει προσπάθεια να φανεί αντικειμενικός αλλά του βγαίνει το αντιολυμπιακό, ή μάλλον να το πω καλύτερα, το αντιμαρινακικοκοκαλικό του μένος, εναντίον όλων.

Αν μη τι άλλο εκτιμώ τη προσπάθεια γιαυτό και απλά διαφωνώ πολιτισμένα μαζί του.

 

Επίσης καλό είναι να μην κρίνουμε χρήστες από το τι γράφουν σε άλλα θρεντ. Σε τέτοια περίπτωση, επίσης θα έπρεπε να βρίζομαι με τον Μιντι αφού στο 97% των συζητήσεών μας θα διαφωνησουμε, ακόμα και αν οι 2 λέμε το ίδιο πράγμα.

 

αεργος με 2000 ποστ και ειδωλο τον mr Bean

Ε όχι και άεργος βρε σιφουνα.

Επίσης δε κατάλαβα...τι έχει δηλαδή ο Μπιν. Γαμ'ω τα παιδιά ειναι. Αγαπάμε Μπιν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπ την άλλη δεν είναι ψέμα οτι ο Μιdi κάνει προσπάθεια να φανεί αντικειμενικός αλλά του βγαίνει το αντιολυμπιακό, ή μάλλον να το πω καλύτερα, το αντιμαρινακικοκοκαλικό του μένος, εναντίον όλων.

Αν μη τι άλλο εκτιμώ τη προσπάθεια γιαυτό και απλά διαφωνώ πολιτισμένα μαζί του.

 

Επίσης καλό είναι να μην κρίνουμε χρήστες από το τι γράφουν σε άλλα θρεντ. Σε τέτοια περίπτωση, επίσης θα έπρεπε να βρίζομαι με τον Μιντι αφού στο 97% των συζητήσεών μας θα διαφωνησουμε, ακόμα και αν οι 2 λέμε το ίδιο πράγμα.

 

 

Ε όχι και άεργος βρε σιφουνα.

Επίσης δε κατάλαβα...τι έχει δηλαδή ο Μπιν. Γαμ'ω τα παιδιά ειναι. Αγαπάμε Μπιν.

 

Δεν κρινω απο το τι γραφει καποιος σε ενα νημα και εγω εχω φιλους στο ινσομνια που διαφωνω συχνα μαζι τους σε καποιο θεμα,αυτο ειναι υγιες και αναποφευκτο.Εξαλλου θα ηταν βαρετη η ζωη αν συνεχως συμφωνουσαμε με καποιον,ασχετα ποσο φιλικα ειμαστε διακειμενοι απεναντι του.

 

Αυτο που κρινω εγω ειναι το υφος,η επιθετικοτητα, ο λαικισμος,η αγενεια,η ελλειψη λογικων επιχειρηματων,δηλαδη την συμπεριφορα γενικοτερα καποιων χρηστων αγαπητε Cossutius.Μην ανησυχεις ,θα διαπιστωσεις και εσυ γρηγορα. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια ειναι οτι αισθάνομαι ήδη προσβεβλημένος που έθιξε το αβατάρ σου.

Ειναι σα να έθιγε το δικό μου. :P (εντάξει ο Μπιν δεν ειναι κρετίνος, μπουρδελιάρης αλλά είναι γαμώ τα παιδιά :P)

Φυσικά δε μπορώ να πω οτι έχεις άδικο, απλά εγώ ως Cossutius κοιτάω να μη δινω σημασία στα υπόλοιπα θρεντς, άσχετα αν σφάζομαι με κάποιους λεκτικά :P:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαρδον?

Σου λεω οτι η λογικη σου "Η Αρσεναλ τερματισε 1 βαθμο πανω απτην Τοτεναμ μετα απο 38 αγωνες' date=' αρα ειναι καλυτερη ομαδα" ειναι τουλαχιστον γραφικη και αστεια, ιδιαιτερα οταν εχουμε ως δεδομενο οτι φυγαν Φαν Περσι, Σονγκ, Mπεντερ, Παρκ, Βελα κλπ και η απαντηση σου ειναι αν προσπαθω να κανω τον αντικειμενικο κι αν βραζω απο μεσα μου? Πιο ασυναρτητος και γαυρος, πεθαινεις. Συνεχισε να μας διασκεδαζεις, το γελιο κανει καλο[/quote']

 

Λοιπον, μια ομαδα δεν κρινεται απο το ποιοι παιχτες εφυγαν αλλα μεσα στο γηπεδο. Φετος η Arsenal εχει 2 ισοπαλιες με Stoke City και Sunderland ενω η Τottenham ηττα απο Newcastle και ισοπαλια με WEst Bromwich.Παρολες τις απωλειες,δηλαδη, η Αrsenal εχει καλυτερη πορεια στις 2 πρωτες αγωνιστικες και με δυσκολους αντιπαλους.

 

Απλως ειναι τετοιο το μενος σου που προκαλεις αθελα σου γελιο, εχεις γινει η πρασινη καρικατουρα του φορουμ

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...