Προς το περιεχόμενο

Σε αναρρωτική άδεια ο Steve Jobs της Apple


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σύμφωνα με δημοσίευση του Reuters που αναρτήθηκε μέσω του Twitter, ο Διευθύνων Σύμβουλος της Apple, Steve Jobs βρίσκεται από σήμερα σε αναρρωτική άδεια. Την θέση του θα αναπληρώσει ο μέχρι τώρα Επιχειρησιακός Διευθυντής της εταιρείας, Tim Cook.

 

Ακολουθεί το email του Steve Jobs προς τους υπεύθυνους της Apple:

 

Κατόπιν αιτήματός μου, το διοικητικό συμβούλιο μου χορήγησε αναρρωτική άδεια έτσι ώστε να μπορέσω να επικεντρωθώ στην υγεία μου. Θα συνεχίσω τα καθήκοντα μου ως διευθύνων σύμβουλος και να συμμετέχω σε σημαντικές στρατηγικές αποφάσεις για την εταιρεία.

 

Ζήτησα από τον Tim Cook να είναι ο υπεύθυνος για όλες τις καθημερινές λειτουργίες της Apple. Έχω μεγάλη εμπιστοσύνη ότι ο Tim και η υπόλοιπη εκτελεστική διευθυντική ομάδα, θα κάνει μια καταπληκτική δουλειά στο να εκτελέσει τα συναρπαστικά σχέδια που έχουμε προγραμματίσει για το 2011.

 

Αγαπώ την Apple τόσο πολύ και ελπίζω να επιστρέψω όσο συντομότερα μπορώ. Εν τω μεταξύ, η οικογένεια μου και εγώ θα εκτιμούσαμε βαθύτατα το σεβασμό της ιδιωτικής μας ζωής.

 

Steve

 

Link.png Site: Παλαιότερη δήλωση του Steve Jobs σχετικά με την υγεία του

Link.png Site: Δελτίο Τύπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν θέλω ούτε καν να φανταστώ πως θα είναι η Apple, όταν αποφασίσει να φύγει οριστικά ο Jobs.

 

Παρεπιπτόντως, τι πρόβλημα υγείας έχει; Θυμάμαι που είχε απουσιάσει πριν μερικά χρόνια και πάλι για αρκετό διάστημα, λόγω προβλημάτων υγείας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανε πυρετο; Ενεργηθηκε; Τι μισες ειδησεις ειναι αυτες;

Τεχνολογικη Λαμπυρη εχει γινει το φορουμ.

 

Χαλάρωσε

 

http://www.insomnia.gr/topic/276368-o-steve-jobs-%CE%B4%CE%AF%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CF%80%CE%BB%CE%B7%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CF%83%CF%87%CE%B5%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CF%85%CE%B3%CE%B5%CE%AF%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CF%85/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω ούτε καν να φανταστώ πως θα είναι η Apple, όταν αποφασίσει να φύγει οριστικά ο Jobs.

 

Παρεπιπτόντως, τι πρόβλημα υγείας έχει; Θυμάμαι που είχε απουσιάσει πριν μερικά χρόνια και πάλι για αρκετό διάστημα, λόγω προβλημάτων υγείας.

Ένα καρκινάκο στο πάγκρεας (η ασθένεια έχει το παρατσούκλι θανατική καταδίκη) πέρασε και έκανε και μία μεταμόσχευση ήπατος. Ψιλοπράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Wikileaks έχει 2 έγγραφα για την περίπτωσή του, αλλά είναι τα μοναδικά 2 έγγραφα που δεν μπόρεσα να ανοίξω! Ο τίτλος των εγγράφων είναι steve-jobs-hiv-1.jpg και steve-jobs-hiv-2.jpg

Τις εικόνες τις βρίσκετε και αλλού και η 2η εικόνα είναι αυτή http://connect.in.com/hiv-jobs/images-stevejobshiv2jpg-1-310581856235.html

Ας ελπίσουμε να είναι ψεύτικα τα wikileaks... ή να έχει βρεθεί θεραπεία για το aids με τα λεφτά του Steve Jobs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρωστάμε πολλά στον Στηβ

 

η συνεισφορά του στον σχεδιασμό

εύχρηστων προϊόντων

που αποτελούν και έργα τέχνης

είναι τεράστια

 

σκεφτείτε τις "γκουμούτσες" που κυκλοφορούν

 

περαστικά του

 

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Wikileaks έχει 2 έγγραφα για την περίπτωσή του, αλλά είναι τα μοναδικά 2 έγγραφα που δεν μπόρεσα να ανοίξω! Ο τίτλος των εγγράφων είναι steve-jobs-hiv-1.jpg και steve-jobs-hiv-2.jpg

Τις εικόνες τις βρίσκετε και αλλού και η 2η εικόνα είναι αυτή http://connect.in.com/hiv-jobs/images-stevejobshiv2jpg-1-310581856235.html

Ας ελπίσουμε να είναι ψεύτικα τα wikileaks... ή να έχει βρεθεί θεραπεία για το aids με τα λεφτά του Steve Jobs.

Πίπες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρωστάμε όλοι στον Τζομπς,ότι και να λέμε παίδες...Αλήθεια.Είναι ένας απ' τους μεγάλους.

 

btw,αν δεν την κάνει από κει που είναι και να ξαναπάρει "βουνό",δεν τον αφήνει ο καρκίνος,κακά τα ψέματα,είναι αυτό που πλήρωσε για νάναι αυτός που είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ δείχνω εγώ ευαισθησία που κατά τ' άλλα τον σιχαίνομαι όπως ο διάολος το λιβάνι.

 

Στο κάτω κάτω όμως άνθρωπος είναι, που ταλαιπωρείται εδώ και πολλά χρόνια από σοβαρά θέματα υγείας και εξακολουθεί να βρίσκεται στις επάλξεις. Γι' αυτό και μόνο του αξίζουν συγχαρητήρια. Σιδεροκέφαλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανε πυρετο; Ενεργηθηκε; Τι μισες ειδησεις ειναι αυτες;

Τεχνολογικη Λαμπυρη εχει γινει το φορουμ.

Και η φαση ειναι οτι μου έσβησαν είδηση που ανέφερε βιασμό παιδιού μεσα απο τα videogames η οποία είναι 10 φορες πιο τεχνολογική απο τούτη.

Μου φαίνεται οτι το ινσόμνια έχει μια κλίση προς τα μυλαράκια...;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...