Προς το περιεχόμενο

Dark Souls [PS3][Xbox 360]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θελω να δω τιποτε αλλο, σε αυτο το παιχνιδι οσο λιγοτερα ξερεις τοσο το καλυτερο. Αυτο ηταν και για εμενα το μεγαλο ατου του Demons souls. Αλλη αισθηση ρε παιδι μου!

 

Πρωτο review απο IGN uk ομως. Οχι οτι μας ενδιαφερει και πολυ μιας και εμεις ξερουμε τι να περιμενουμε αλλα εχει ενα solid 9.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ μου αρέσει το ότι είναι ενιαίος ο κόσμος και είναι ο λόγος(μαζί με τη καλή τιμή για το Limited) ότι θα το αγοράσω από τώρα και όχι όταν πέσει η τιμή.

 

Το πρώτο το είχα παίξει 4-5 ώρες αλλά αυτό λέω να το λιώσω :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

the official mini-guide download link

 

 

 

 

νετε οι πρώτοι από τους φίλους σας που θα αρέσει αυτό.νετε οι πρώτοι από τους φίλους σας που θα αρέσει αυτό.νετε οι πρώτοι από τους φίλους σας που θα αρέσει αυτό.νετε οι πρώτοι από τους φίλους σας που θα αρέσει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν παω την παρασκευή Πλαίσιο και multirama λέτε να το βρώ ? η καλύτερα να το προπαραγγείλω? είμαι μακριά ρε γμτ και είναι ταλαιπωρία να πάω στο κατάστημα να δώσω προκαταβολή(1,5 ωρα θα φάω στα λεωφορεία αλλα και χρόνος δεν μου περισέυει ..).

 

Θα το έκανα προπαραγγελεία απο το internet αλλα το θέλω την Παρασκευή αντε Σαββάτο , μην γίνει καμιά στραβή περιμένω από Δευτέρα γιατί εκτός ότι δεν κρατιέμαι , τις καθημερινές δεν έχω χρόνο πλέων για gaming... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφοσον το φερουνε ειμαι σιγουρος πως θα το βρεις για αγορα μιας και ειναι χλωμο να "στερεψει" το στοκ! Κανεις ενα τηλεφωνο για σιγουρια οτι υπαρχει ετοιμοπαραδοτο πριν πας.

 

Edit: Και το eurogamer 9/10 του εδωσε. Ειπαμε, οχι οτι ειχαμε καποια αμφιβολια αλλα ειναι ακομα μια επιβεβαιωση οτι το "Demon Souls 2" ειναι εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφοσον το φερουνε ειμαι σιγουρος πως θα το βρεις για αγορα μιας και ειναι χλωμο να "στερεψει" το στοκ! Κανεις ενα τηλεφωνο για σιγουρια οτι υπαρχει ετοιμοπαραδοτο πριν πας.

 

Edit: Και το eurogamer 9/10 του εδωσε. Ειπαμε, οχι οτι ειχαμε καποια αμφιβολια αλλα ειναι ακομα μια επιβεβαιωση οτι το "Demon Souls 2" ειναι εδω.

 

θα πάρω αύριο τηλέφωνο στο πλαίσιο να ρωτήσω για σιγουριά!

 

δεν μπορώ να περιμένω ..!

4 days left!! :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το ειχα κανει pre-order απο Zavvi, ας ελπισουμε οτι δεν θα κανει πανω απο μια εβδομαδα απο την ημερα κυκλοφοριας για να μου ερθει στα χερια μου. Εχουν περασει ομως 20 μερες και τα πρωτα παιχνιδια που ειχα παραγγειλει δεν εχουν ερθει ακομα και ψιλοφοβαμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το ειχα κανει pre-order απο Zavvi, ας ελπισουμε οτι δεν θα κανει πανω απο μια εβδομαδα απο την ημερα κυκλοφοριας για να μου ερθει στα χερια μου. Εχουν περασει ομως 20 μερες και τα πρωτα παιχνιδια που ειχα παραγγειλει δεν εχουν ερθει ακομα και ψιλοφοβαμαι.

 

για αυτό το λόγο δεν το παρήγγειλα από το internet (και ειδικότερα απο e-shop του εξωτερικού) γιατί ποτέ δεν ξέρεις πόσο θα κάνει να έρθει ...

 

μια απεργία να βαρέσουν πάλι θα κάνεις να το δεις μήνα + :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανα Demo έχει βγει;

 

android.png

 

οχι και ούτε πρόκειται σύμφωνα με δηλώσεις της εταιρίας .

 

---------

παιδιά το βρήκα σε μαγαζί και το έχει απο την προηγούμενη παρασκευή!! ΛΟΛ! θα το παραγγείλω να το έχω από αύριο μεθαύριο! φυσικά την παρασκευή θα παίξω γιατί όποιος κάνει το λάθος να παίξει πριν το release τον περιμένουν εκπλήξεις. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον πήρα τηλέφωνο και το παρήγγειλα θα μου το στείλει και θα το έχω αυριο!!

 

εντωμεταξύ το παρακάτω τραγούδι παίζει σε ένα trailer του dark souls και διάβασα από πολλούς ότι θα παίζει σε κάποιο σημείο του παιχνιδιού (σε boss fight) ισχύει?

 

 

για κάποιο λόγο ο συνδυασμός του με το trailer μου προκάλεσε ανατριχίλα πάντως :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...