Προς το περιεχόμενο

Έκλεισαν το thegreekz.com


Tigran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 545
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως αν ψαχνετε τον γκαντεμη εγω ειμαι!Μολις χτες το μεσημερι εκανα εγγραφη κι ουτε που προλαβα να κατεβασω και τιποτα.Σημερα πηγα να μπω να δω καμια ταινιουλα και το βρισκω κλειστο.Μετα διαβαζω κι εδω και λεω νταξει...Μετα το greek-fun,gamato,the_cypruz παει κι αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν μιλάω για μεταπώληση ακόμα και αν γίνει δωρεάν. αυτό κανονικά διώκεται ποινικά.

ακόμα και δώρο να κάνεις μπορεί να φας μήνυση και μάλιστα νόμιμη!

Έχεις μπερδευτεί συμφορουμίτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι εσεις δηλαδη που ειστε υπερασπιστες των πνευματικων δικαιωματων ,ολα στο συστημα σας ειναι γνησια?

δεν υπαρχει μαυρο η ασπρο , στο γκρι καταληγουν ολα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή με έχουν νευριάσει όλα αυτά και επειδή είμαστε και φτωχαδάκια,

έχω σκοπό να ανοίξω ένα σιτε από το πανεπιστήμιο. με νόμιμο υλικό πάντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι εσεις δηλαδη που ειστε υπερασπιστες των πνευματικων δικαιωματων ,ολα στο συστημα σας ειναι γνησια?

δεν υπαρχει μαυρο η ασπρο , στο γκρι καταληγουν ολα..

 

Σωστος

 

Ποσοι αραγε εχουν το photoshop στον υπολογιστη τους και ποσοι απο αυτους εχουν δωσει 700 ευρω για να το αγορασουν ?

 

Την απαντηση την ξερετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι εσεις δηλαδη που ειστε υπερασπιστες των πνευματικων δικαιωματων ,ολα στο συστημα σας ειναι γνησια?

δεν υπαρχει μαυρο η ασπρο , στο γκρι καταληγουν ολα..

Εγώ πάλι πιστεύω οτι αυτοί που κόπτονται για τα πνευματικά δικαιώματα και το παίζουν αθώες περιστερές είναι και οι υπαριθμόν ένα καταπατητές τους.Και μπαίνουν και κομπάζουν για το "'ήθος" τους μόνο εκεί που τους παίρνει.Τζάπα μάγκες δηλαδή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσοι αραγε εχουν το photoshop στον υπολογιστη τους και ποσοι απο αυτους εχουν δωσει 700 ευρω για να το αγορασουν ?

Ευτυχώς που υπάρχει κι ένα Photoshop για να μπορεί να υπάρξει το επιχείρημα... :rolleyes:

Ουάου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που υπάρχει κι ένα Photoshop για να μπορεί να υπάρξει το επιχείρημα... :rolleyes:

Ουάου!

 

 

Γιατι μηπως τυγχανει και εισαι απο αυτους που το εχουν αγορασμενο ? :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...