Προς το περιεχόμενο

Έκλεισαν το thegreekz.com


Tigran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λυπαμαι που αγορασα αρκετα παιχνιδια ps3 απο ελλαδα.... Τουλαχιστον τα υπολοιπα ειναι απο εξωτερικο. :mrgreen:

 

Viva amazon!!! Viva GBP που πεφτει η αξια του!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 545
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το τι γραφει ο κατασκευαστης της κονσολας δεν ειναι νομος. Δεν μπορει ο καθε κατασκευαστης να γραφει οτι θελει και να μιλαμε μετα εαν θα σου κανουν μυνηση επειδη δεν τηρεις τις οδηγιες τους. Εαν ειναι ετσι θα γραφουν σε λιγο καιρο οτι ειναι παρνομο να μην αγοραζεις δυο παιχνιδια τον μηνα και θα περιμενουν να το σεβομαστε κιολας.

μην τους δίνεις ιδέες :devil:

 

Λυπαμαι που αγορασα αρκετα παιχνιδια ps3 απο ελλαδα.... Τουλαχιστον τα υπολοιπα ειναι απο εξωτερικο. :mrgreen:

 

Viva amazon!!! Viva GBP που πεφτει η αξια του!!

συμφωνώ, οι τιμές Ελλάδας είναι απαράδεκτες.Έχω δει ps3 game με 21 ευρώ στην Αγγλία, και Ελλάδα 45.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο! Πραγματικά μπράβο στην ελληνική αστυνομία. Για αλλη μια φορα μας κάνει την φάτσα μας κάπως έτσι :@

Συγχαρητήρα! Μετα το γαμάτο έκλεισε και αυτό το site με το πρόσχημα των πορνοβίντεο. Τώρα μπορώ να πάω στο δισκοπωλείο και να αγοράσω τι μουσικούλα μου. Να πάω στο videoclub να νοικιάσω την ταινιούλα μου και να αγοράσω πολλά games έτσι για να παίξω και ας αξίζουν 1-2 ώρες gaming για να τα βαρεθώ. Αφού με όλα αυτά τα λεφτά που μου δίνει η κυβέρνηση με όλα αυτά τα δώρα και τα bonus από την δουλειά, τώρα πια θα πιάσουνε τόπο! Για την νόμιμη διασκέδαση και την ψυχαγωγία βρε αδερφέ! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντος ψαχνω χρονια απαντηση στο ερωτημα μου και κανεις δε μπορει να μου δωσει σαφη απαντηση!

 

για δουλεψει καποιος ΝΟΜΙΜΑ ως DJ

δηλαδη επαγγελματιας με χαρτια, αποδειξεις, αδειες, ενσημα κτλ

ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ?

 

το μονο που μου λενε ειναι οτι δεν υπαρχει αυτο το επαγγελμα

και αν το κανεις εισαι παρανομος (τυπικα)

 

αν ξερει καποιος κατι ας μου το πει

 

 

θα στο θεσω πολυ απλα και θα παρεις την απαντηση σου.

α) αν και εφοσον τα cd ειναι αυθεντικα και ο χωρος που "παιζεις" μουσικη εχει αδεια για να εχει μουσικη εισαι καλυμενος. Αν τωρα θες να εισαι καρανομιμος, μπαινεις ΤΕΒΕ, βγαζεις δελτιο παρχοης υπηρεσιων και κοβεις στον μαγαζατορα... μονο που εκει αν παραδειγμα παιρνεις 50€ λεμε, δε θα πανε και τα 50€ στην τσεπη σου αλλα μεριδιο αυτων στο κρατος ως φορος μιας και κοβεις αποδηξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν ειναι τυχαιο αλλα δεν ανοιγει ουτε η σελιδα του thegt

 

για ονομα του θεου το thegt ητανε το site που εκλεισε....

 

πως ειναι το fb.com αντι για facebook.com

 

το εχουμε ετσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να συλλάβετε τώρα και τα πιτσιρίκια που κατέβαζαν παιχνίδια - ταινίες γιατί ίσως οι γονείς τους είναι άνεργοι ή δεν έχουν την δυνατότητα να αγοράσουν στα παιδιά τους video-games των 50 ευρώ και ταινίες DVD των 20 ευρώ. Όλοι μιλάνε για πειρατεία αλλά κανείς δεν λέει την αλήθεια.Ότι στην Ελλάδα οι τιμές σε αυτά τα είδη είναι 20%+ αυξημένες σε σχέση με την υπόλοιπη Ευρώπη. Ας έρθουν οι τιμές σε παρόμοιο επίπεδο και θα δούμε μετά που θα πάει η πειρατεία.

 

Τι σοι επιχειρημα ειναι αυτο?Τα παιχνιδια και οι ταινιες ειναι ειδος πρωτης αναγκης?Αν δεν εχεις τα λεφτα να τα αγορασεις τοτε θα πρεπει να ζησεις χωρις αυτα.

Δηλαδη αν πεσουν οι τιμες 20%, αν πεσουν 50% θα σταματησει η πειρατεια?Θα πας να δωσεις 15 ευρω για ενα παιχνιδι αν μπορεις να το κατεβασεις σε μια ωρα τσαμπα?Συγγνωμη αλλα δεν ειμαι και τοσο σιγουρος.

Κι εγω θα ηθελα να εχω ωραιο αμαξι αλλα δεν εχω τα λεφτα να το παρω γιατι οι κεραταδες τα χουνε πολυ ακριβα.Να παω να κλεψω ενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ανθρωπάκια τις ΕΠΟΕ και οι μπάτσοι αλλά και ο κάθε λειτουργός που πάει και καταδικάζει αυτά τα άτομα, ότι έχει στον υπολογιστή του είναι νόμιμο; Αμφιβάλλω. Δεν πιστεύω να υπάρχει άτομο το οποίο να μην έχει στον υπολογιστή του έστω και ένα πράμα το οποίο να μην είναι νόμιμο (είτε mp3 είναι, είτε ταινία, είτε πρόγραμμα, είτε οτιδήποτε άλλο). Μπράβο σας τούβλα. Έκλεισε ένα site, θα κλάσει σε λίγο ένα άλλο. Θα κλείσει και εκείνο, θα κλάσει άλλο κ.ο.κ. Λύσατε το πρόβλημα της πειρατείας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα κριμα και ειχε σπανιο υλικο σε σειρες ξενες με υποτιτλους και παλιες ταινιες

δεν ημουν vip αλλα με βολευε ιδιαιτερα στις ξενες σειρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα απο τα μεγαλυτερα site,εκλεισε δυστηχως

 

το ειχα δει στο site αυτο το avatar :P

 

κριμα για το site παντως :( και για το κοπο των παιδιων να ανεβαζουν υλικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...