Προς το περιεχόμενο

Apple iPad 2


alexzzz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 806
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά έχω το ipad2 το λευκό το 16αρι το wifi και η συσκευή είναι άντε γεια απλά. Έβαλα και τα word κλπ (pages,numbers,keynote) και έχω ότι χρειάζομαι...

 

Η ταχύτητα του browser είναι διαστημική...

 

Και εγώ το ίδιο πήρα και από ταχύτητα είναι αλλού, γενικά είναι καλύτερο από ότι περίμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περιμένω και Εγω απο το ξα που έρχεται απο Βοστώνη σε 10 ημέρες για πασχα πήρα σε λευκο το 16gb wi-fi

Έχω και το 3gs Iphone ακόμα και το ερώτημα είναι σε αγορασμενες εφαρμογές μέσω appstore περνάνε με κάποιο τροπο στο iPad ?? η κάνουμε άλλο λογαριασμό

Χρήστη η με το ίδιο ξέρει κάποιος κατι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περιμένω και Εγω απο το ξα που έρχεται απο Βοστώνη σε 10 ημέρες για πασχα πήρα σε λευκο το 16gb wi-fi

Έχω και το 3gs Iphone ακόμα και το ερώτημα είναι σε αγορασμενες εφαρμογές μέσω appstore περνάνε με κάποιο τροπο στο iPad ?? η κάνουμε άλλο λογαριασμό

Χρήστη η με το ίδιο ξέρει κάποιος κατι ;

Και εγω είχα το 3gs και πέρασαν κανονικά οι εφαρμογές χωρίς να αλλάξω λογαριασμό στο iPad 1...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε πριν από λίγο και το δικό μου. Δεν το δούλεψα γιατί είμαι στην δουλειά αλλά πάλι πολύ βαρύ μου φαίνεται για τα γούστα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ήρθε πριν από λίγο και το δικό μου. Δεν το δούλεψα γιατί είμαι στην δουλειά αλλά πάλι πολύ βαρύ μου φαίνεται για τα γούστα μου

 

Χμ! Οπότε να πάρω το xoom να σου σπάσω τα νεύρα? :P

 

Πάντως δικές σου εντυπώσεις περιμένω για να αποφασίσω για το ipad.

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ! Οπότε να πάρω το xoom να σου σπάσω τα νεύρα? :P

 

 

Πάντως δικές σου εντυπώσεις περιμένω για να αποφασίσω για το ipad.

 

:)

 

μη με αγχώνεις ρε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες για προτείνετε καμιά καλή θήκη για ipad2 και κανά αυτοκόλλητο προστατευτικό κάλλυμα...

 

Πάντως να σας πω ότι τώρα την ημέρα δεν φαίνεται το light bleeding problem...Μόνο το βράδυ σε πολύ σκοτάδι φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς που λέτε ότι είναι απίστευτα γρήγορο που το είδατε/συγκρίνατε; γιατί εγώ με το iphone 4 δεν βλέπω διαφορά... το παλιό το ipad δεν το θυμάμαι το είχα πουλήσει νωρίς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά, έχετε υπ'όψιν σας κανα ebay seller απο UK ή έστω ευρώπη που να πουλάει iPad 2;

 

Από εδώ το πήρα εγώ. ^_^

 

 

ΜΑΚΡΥΑ, τελικά. Δεν παίρνει Paypal, λέει. :shock: Αλλά στο description γράφει ότι παίρνει. ΤΙ κάνω τώρα; Οεο; :cry:

Επεξ/σία από x_vagos_x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...